Informacje

OŚWIĘCIM. Wypadek dwóch samochodów

\W dniu 26 lutego 2022 o godzinie 13.30 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Oświęcimiu na skrzyżowaniu ulic Leszczyńskiej z ulicą Męczeństwa Narodów.

Jak wstępnie ustalili policjanci  79 – letni mieszkaniec Oświęcimia kierując samochodem marki Toyota wyjeżdżając z ulicy  podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Mercedes którym kierował 44 – letni mieszkaniec Oświęcimia.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali kierowca toyoty oraz jego 72 – letnia żona, która była pasażerką.  Zostali oni przewiezieniu przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie.

W trakcie dalszego postępowania ustalone zostaną szczegóły tego wypadku drogowego.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Bądźcie czujni i ostrożni na apele/posty zamieszczane na Facebboku, gdy po wypadku szukają kontaktu z pokrzywdzonymi/poszkodowanymi wskazując „piszcie na „priv”. Zwykle szukają kontaktu aby proponować „pomoc” w załatwianiu odszkodowania, pomocy prawnej itd.co może okazać się nękaniem propozycjami ludzi w szpitalu lub na leczeniu w domu. Starsi zwykle nmają kogoś bliskiego, znajomego i lepiej niech unikają kontaktu „na priv”. Proszę zauważyć, zawsze po opublikowaniu kolizji/wypadku pokazuje się taki post. Osoby mają nazwisko ale w informacji „o sobie” jest PUSTO, cóż to za kancelaria ANYMOUS?. Administrator profilu „Grupy Mieszkańcy Ośwęcim, działając w dobrym i chwalebnym celu, niech rozważy ewentualne wykluczenie/blokowanie takich ogłoszeń. Ogłoszenia publikowano po tragedii busa na A4 pod Tarnowem i po każdej nie tylko w Oświęcimiu. Tragedia i nieszczęście jednych, może być biznesem dla drugich-niestety. Ostatecznie są kancelarie prawne, które na Fb nie musza się lansować.

Send this to a friend