Informacje

OŚWIĘCIM. Wybrano nowego wiceprezesa OTBS

Katarzyna Ferens została wiceprezesem Oświęcimskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. O jej wyborze zdecydowała Rada Nadzorcza po wcześniej przeprowadzonym postępowaniu konkursowym. O stanowisko ubiegało się jeszcze dwóch kandydatów. Nowa wiceprezes ma dużą wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu oraz znajomość funkcjonowania towarzystw budownictwa społecznego. Przez ostatnie lata pracowała w katowickim Towarzystwie Budownictwa Społecznego Dombud zajmując się m. in. nadzorowaniem procesów inwestycyjnych, przygotowaniem i opracowaniem dokumentacji niezbędnej do uzyskania kredytów bankowych, współpracą z firmami i instytucjami w zakresie realizacji inwestycji. Dynamiczny rozwój oświęcimskiej spółki w ostatnich latach wymaga poszerzenia jej zarządu.

Ogłoszenie Rady Nadzorczej o wyborze wiceprezesa

Wizualizacja dziewięciu budynków, które na osiedlu Stare Stawy, na łące w kierunku Castoramy, planuje wybudować OTBS

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

16 komentarzy

 1. Wujku Tłumiku, a czy tylko Kofa jest alternatywą dla PO-PIS? W Oświęcimiu chyba nawet nie mają struktur. W mieście jest wiele innych alternatyw. Ja osobiście popieram i będę głosował na prezydenta i radnych prawdziwie bezpartyjnych. Młodych i z zapałem, a nie ludzi z mentalnością rodem z PRLu.

 2. Taa, anty-popisie, a Putin walczy w obronie wartości europejskich? Wy konfederaci powinniście z powrotem wpełznąć do dziurki, z której wypełzliście.

 3. Czyli jak jedni tworzą fikcyjne stanowiska dla swoich to i drudzy mogą? Jak jak nie cierpię pokolenia PO-PIS. Jedni warci drugich. Kiedy w końcu zmądrzejecie i zrozumiecie, że są też inne opcje. Tuska, Chwieruta, Kaczyńskiego i innych z bandy PO-PIS powinno się wysłać na śmietnik historii.

 4. Może na zbędne stanowisko wicewojewody małopolskiego, od kasowania co miesiąc parunastu tysięcy złociszy? A może na wicedyrektora szpitala psychiatrycznego w Kobierzynie? A może na prezesa jakiegoś związku sportowego? A może dyrektora na dworcu autobusowym w Krakowie?

  Poza tym nieładnie jest się podszywać.

 5. Normalny (?) przytomny(?) Katonie (???) – no i co kłamiesz? Łoziński insynuował wprost, że Chwierut tworzy ciepłą posadkę dla kolegi partyjnego z PO.
  Pisał: „Mówmy otwarcie. Podobno do finału konkursu biegnie trzech kandydatów, ale faworyt jest już tylko jeden. Kolejnym członkiem zarządu, wiceprezesem zostanie jeden z miejskich radnych. chciałbym się mylić, ale intuicja podpowiada mi też, że będzie to osoba związana z obozem lokalnej władzy, krótko mówiąc któryś z kolegów pana prezydenta Chwieruta. Wieść gminna niesie, że jeden z radnych popierających całym sercem Chwieruta, zabiegał już o funkcje prezesa PEC-u w Oświęcimiu …”.
  Chętnie bym poinsynuował teraz dla równowagi o Łozińskim, ale insynuować tak pięknie jak p. radny – niestety nie potrafię. Po prostu takie kłamstwa nie przeszłyby mi przez klawiaturę.

 6. Wszyscy broniący Chwieruta i PO nie biorą jednego pod uwagę: gdyby nie nagonka medialna i ujawnienie afery to wiceprezesem zostałby najprawdopodobnie jednak radny Góralczyk. Ale sprawa wyszła na jaw i musieli dać stołek innej osobie. I tak radny PO Góralczyk stracił już fuchę w PECu i w OTBSie. Ciekawe gdzie następnym razem będą chcieli go wepchnąć?

 7. Chwerut dobrym godpodarzem…. niewybredny żart jakiś. Miasto zadłużone na maxa, chybione inwestycje. Pracownicy UM, MOPS, MZK itd. od czasu jego żądzenaia zarabiają marne pieniądze! „Mędrcy” z PO traktują ludzi pracy jak woły robocze. Totalny klasyk kapitalizmu z przełomu 18 – 19 wieku!

 8. Do krytyków Pana Łozińskiego. Nic nie musi odwoływać.Trzeba czytać ze zrozumieniem. Radny wypowiadał się o utworzeniu stanowisku wiceprezesa a nie żadnym innym i o jednym z radnych miejskich, który mógłby tam właśnie czyli w OTBS objąć nowo utworzone stanowisko wiceprezesa, jeśliby oczywiście powstało.
  Ps. Nie jest powiedzianie, że jak sprawa przycichnie nie zostaną wprowadzone zmiany w postaci utworzenia nowego stanowiska wiceprezesa w OTBS. Zobaczymy

 9. No, panie radny, odwagi!
  Nie miał pan oporów, aby insynuować przeciwko Chwierutowi, podżegać, obrzucać błotem i snuć absurdalne teorie spiskowe, więc teraz mógłby pan przynajmniej zachować się jak uczciwy człowiek. Do dzieła.

 10. Roman czy nasz gwiazdor odchodząc z tych miejsc pracy za każdym razem dostawał odprawę?

 11. Roman czy gwiazdor odchodząc z każdego miejsca pracy dostawał odprawę?

 12. Podobno były wicewojewoda, zastępca dyrektora szpitala psychiatrycznego a wcześniej wuefista , starosta oswiecimski dzis juz jest zatrudniony w spółce wojewodztwa ,Malopolskie Dworce Autobusowe’ SA . Czyli PIS na swoim. Co na to radny Łoziński. Może wytlumaczy jak wygrał konkurs ów ,,gwiazdor”.

 13. Podobno ma być więcej kasy na budowę mieszkań, bo tow. Pawłowicz chce odzyskać zagrabione przez Szwedów mienie. Na razie wzięła się za piłkarzy.

 14. no to chyba należałyby się chyba przeprosiny radnych i szczekaczy z tego portalu dla jednego radnego, prezydenta i pod adresem OTBSu i ich mieszkańców.

 15. Program partyjny Platformy z nazwy Obywatelskiej ,,rodzina na swoim” jest więc nadal aktualny. Widać,że przepracowanemu już Tyberiuszowi brakowało czasu na szlugi,i wywalczył 200 tys. zł. dla swojego cienia,kosztem mieszkańców TBS-u i budżetu miasta.

Send this to a friend