Informacje

OŚWIĘCIM. Wszystkie głosy policzone w wyborach do Sejmu RP z okręgu nr 12 i Senatu RP z okręgu nr 30

Na stronie PKW zostały podliczone wszystkie oddane głosy do Sejmu RP z okręgu nr 12 i Senatu RP z okręgu nr 30. (powiat: chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, suski i myślenicki).

WYNIKI DO SEJMU RP

WYNIKI DO SENATU RP

Poprzedni artykułNastępny artykuł

29 komentarzy

 1. Najbardziej mnie rozczulają ludkowie lokalni głosujący na fantomy z plakatów w postaci np.Bochenka ,który z naszym powiatem czy nawet regionem ma raczej niewiele wspólnego . I co taki ktoś zrobi dla Ciebie, któryś go wybrał? Przytuli Cię w chwili zwątpienia? Bochenek ma na Was szczerze wyj…ne. Z tej perspektywy jasno widać że głosując na przywiezionych w teczkach pisowskich kandydatów , działacie na naszą wspólną szkodę.

 2. Pozostaje tylko mieć nadzieję że pomimo różnic światopoglądowych , w najwazniejszych sprawach będą potrafili się dogadać. Bo dobrze stoi się na dwóch nogach , a można odnieść wrażenie że Polacy lubią stać na jednej nodze. Raz na lewej, a jak się tym zmęczą , to na prawej. Taki chocholi taniec. Może czas to zmienić , czego sobie i Państwu życzę…

 3. Do większości komentujących- Wybory wygrał PIS- kolejny raz dokopał Tuskowi, proszę uspokoić emocje, do wyboru nowego rządu daleka droga i to wcale nie taka prosta. Osobiste ambicje polityków teraz dopiero zaczną odgrywać decydującą role.

 4. Polacy pokazali jaki mają stosunek do PISU, i kaczora dyktatora. Wybrali demokrację, i praworządność.

 5. Monika Szymeczko – prawdopodobnie to nie byłby zły pomysł. I na żywo wygląda lepiej niż na plakatach wyborczych.

 6. A teraz hit ostatnich 24h. Demokratyczna opozycja” chce zamknąć TVP i złamać prawo żeby tylko źle o niej nie mówili – tylko ciekawe gdzie w tym demokracja?

 7. Ponadto: gdy powstanie wreszcie nowy rząd patriotyczny (jak feniks z popiołów) 15 października zostanie ogłoszony Dniem Żałoby Narodowej. Dziatwa szkolna będzie składać kwiaty pod pomnikami prawdziwych bohaterów, wystawione zostaną warty honorowe przez żołnierzy WOT, a Umiłowani Przywódcy wygłoszą wzruszające przemówienia. Jak to o mało co Polska nie straciła Niepodległości na rzecz kliki: Tusk – Webber – Putin.

 8. Oczywiście masz Natalio rację. Różnie może być. Duda może na przykład unieważnić wybory, ponieważ Polską nie mogą rządzić zdrajcy. Albo rozwiązać nowy sejm „bez żadnego trybu”.

 9. @ nie nakręcaj się i nie dziel skóry na niedźwiedziu bo niedźwiedź jeszcze po lesie hasa. Dziś ci napiszę co będzie dalej : prezydent Duda powierzy utworzenie rządu partii która zdobyła większość – a to czy chcesz czy nie chcesz jest PiS (tak @ bo KO, Trzecia Droga i Lewica nie startowały do wyborów pod jednym szyldem, ale jako oddzielne partie w związku z czym każda z nich przegrała i prezydent w myśl zasady że nie może w demokratycznym państwie mniejszość rządzić większością powierzy tworzenie rządu PiSowi) W jakim wymiarze to się uda nie wiem ale do wiosny na pewno wdrażając ustawowe procedury dociągną, a później może będą przedterminowe wybory. W tym czasie opozycja zdąży się ze sobą pożreć o stołki i różnice programowe – bo jest ich bardzo dużo i dotyczą elementarnych rzeczy. Wszystko co do tej pory ich łączyło to odsunięcie PiS od władzy, a jak rzeczywiście do tego dojdzie to zacznie się jeden wielki chaos. Wtedy o zgodzie i jedności na polskiej scenie politycznej możecie pomarzyć. Zacznie się walka w systemie olimpijskim – każdego z każdym, ale jak wam tak było źle przez ostatnie lata to proszę bardzo (putin i Shrodder z Webberem już otwierają flaszki). Na dzień dzisiejszy jedno jest pewne – wybory wygrał PiS i nic nie pomoże zaklinanie rzeczywistości że jest inaczej bo trzeba by ogłosić że np. Lewandowski wśród polskich piłkarzy nie jest królem strzelców bo pięciu innych piłkarzy strzeliło w sumie więcej bramek.

 10. Ciekawe dlaczego komisja nie chce zatwierdzić protokołów z zagranicy. Ludzie na jej decyzję już czekają w lokalach ponad 36 godzin i to za darmo. Były nawet przypadki omdleń ze zmęczenia. Czyżby chcieli uwalić głosy Polonii?

 11. No to Waldi będzie teraz chodził na piechotę bo skończy mu się darmowa karta paliwowa Orlenu.Obajtek jest już skończony skończy się koryto, i darmowe karty paliwowe dla swoich.

 12. No i Tusk zrobił Chwierutowi niedźwiedzią przysługę. Teraz PJCH nie ma wyjścia i musi dać pracownikom UM i jednostek 20% podwyżki od stycznia. W przeciwnym razie wyjdzie bardzo słabo przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi. KO spełnia obietnice wyborcze czy nie? PJCH skompromituje siebie i KO czy nie? Przekonamy się w styczniu. Mam nadzieję że i w tym roku urzędnicy nie popuszczą PJCH.

 13. Biedny ten Waldi, i Jakub co oni teraz będą robić .Tyle się napracowali, a tu taka porażka. Co oni powiedzą swoim wyborcom, mieszkańcom, i sąsiadom. Chyba będą musieli poszukać nowej pracy. Waldi to lubi roznosić gazety, a Jakub może mu w tym pomagać, zrzuci przy okazji nadwagę.Powodzenia chłopaki w nowej pracy.

 14. Będzie problem z montownią chińskich samochodów „Ho-cing-hu 3743” w Jaworznie, zwanych przez PiS „naszym polskim narodowym i patriotycznym samochodem Izera”. Zakładam, że w ostatnich dniach swojego urzędowania Morawiecki podpisze z Chińczykami umowę na pierdylion juanów z wielkimi karami umownymi za zerwanie kontraktu, gdyby nowy rząd koalicyjny chciał tak zrobić. Z czystej złośliwości. Jak to w pisie w zwyczaju

 15. Będzie problem z przekopem przez Mierzeję Wiślaną. Za prawie trzy miliardy złotych. Od uroczystego otwarcia ponad rok temu przepływa przezeń średnio jeden jacht dziennie, tam i z powrotem. Tu właściwie nie wiadomo, co zrobić.

 16. Pragnę ci tylko przypomnieć, że w ramach akcji „Chwierut za mało płaci urzędnikom” jeszcze nie tak dawno w kółko u gardłowaliście, aby dać im wielkie podwyżki. A teraz co – proponujesz, że nie?
  Urzędnicy powinni być przyzwoicie opłacani. Jednocześnie należy zlikwidować tysiące stanowisk pseudourzędniczych utworzonych przez PiS specjalnie po to, aby poobsadzać je pisowskimi działaczami, ich żonami, ciotkami, dziećmi, itp.

 17. To bardzo źle. Przecież nauczyciele mogliby nadal za……..ć za miskę ryżu, jak mawiał nasz BYŁY premier Morawiecki (łoł, jak to pięknie brzmi!). Zresztą, nauczyciele są jako wyborcy dla pis-u bezwartościowi. Bo myślą. A znacznie lepszą grupą docelową dla PiS są madki i menele. Im bonusy i socjal po prostu się należą.

 18. Idzie dobre!
  Babcine 1500+
  Kredyt mieszkaniowy 0%
  30% podwyżki dla nauczycieli
  20% podwyżki dla urzędników

 19. Będzie problem z Międzynarodowym Portem Lotniczym w Radomiu. Rząd PiS zbudował go kosztem ponad 1 miliarda złotych, choć ludzie z branży od razu mówili, że to jakiś absurd. Ląduje na nim po JEDNYM samolocie dziennie, i to wyłącznie z państwowego LOT-u. Teraz pewnie LOT głośno powie, że nie chce latać do Radomia, bo mu się nie opłaca. I co dalej z Radomiem, drogie pisiory? Dalej trzeba dopłacać?

  Ktoś, kto odpowiadał za tą decyzję, powinien trafić do więzienia.

 20. Państwo Mafijne 0 : 1 Demokracja

  Won z pisowską komuną i złodziejstwem.

  Teraz audyt panstwa i ludziom się może oczy otworzą ile ta nienażarta szarańcza zdołała zeżreć naszych wspólnych zasobów.

Send this to a friend