Informacje

OŚWIĘCIM. Wojewoda spotkał się z samorządowcami z powiatu oświęcimskiego

O planach i możliwości ich realizacji we współpracy z administracją rządową rozmawiali dziś z wojewodą małopolskim Krzysztofem Janem Klęczarem samorządowcy z powiatu oświęcimskiego. Organizatorem spotkania był starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

– Nowy Rok to zawsze czas nowego otwarcia, również na współpracę. Dzisiejsze spotkanie pozwala nam nakreślić plan działania na najbliższe miesiące. Jako osoba wywodząca się z samorządu będę zawsze blisko Państwa potrzeb, aby sprawnie na nie odpowiadać. Dziękuję za rozmowę i wymianę zdań na tematy ważne dla mieszkańców ziemi oświęcimskiej. Rok 2024 niech będzie obfity w inwestycje. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie się bardzo dobrze rozwijała  – mówił wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar.

Podczas spotkania rozmawiano m.in. o Mobilnym Centrum Organizacji Pozarządowych Powiatu Oświęcimskiego, Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz inwestycjach w infrastrukturę.

Źródło: MUW.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. Natomiast TSUE wydał wyrok, Ze pytania Żurka są bezpodstawne, gdyż to państwa członkowskie decydują, jak wybierać sędziów.

 2. TVP przejęte nielegalnie- Sąd rejestrowy odrzucił wpis do KRS…

 3. Naród wybrał, naród ma. W kwietniu następne wybory, jak sobie wybierzemy tak będziemy mieli. Ciekawe czy jak będzie PiS tu rządził, czy też będą się bawili za podatników kasę jak ci z PO ???

 4. Oj Zibi Zibi. A tutaj przyszli do Galicji, zjedli za pieniądze nas wszystkich i poszli. Jakieś efekty? Jakieś nowe miejsca pracy w powiecie?

 5. Towarzysze w Warszawie przyszli po komendę policji bronić dwóch przestępców,i bandytów.Totalny odlot pisowskiej patologii.Zryte mózgi.

 6. 🐙 skonsumowani jak Sowa i przyjaciele w Warszawie.

 7. Pożarli popili nic nie uchwalili za podatników kasę się bawili PO koryto odwiedzili Jak zwykle u Donke Dojcze

 8. Jeśli cię to nudzi to włącz TV Republika lub TV Trwam tam znajdziesz same nowości,i sensację 21 wieku.

 9. Ale gdyby to to było spotkanie towarzyszy z PiSu to byś mówił jakie ono było owocne ile wspaniałych planów omawiano na tym spotkaniu.Jesteś totalne zero.

 10. Ale nudne te powiatowe newsy 🥱
  Ile to zabawa kosztowała mieszkańców powiatu?

Send this to a friend