Informacje

OŚWIĘCIM. Wjechał prosto pod ciężarówkę

W poniedziałek 18 maja 2020 o godzinie 15.10 w Oświęcimiu na ulicy Jagiełły doszło groźnego do zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 28 – letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki VW Passat uderzył w tył samochodu marki VW Golf, którym kierował 47 letni mieszkaniec Oświęcimia, a który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku uderzenia golf przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w niego samochód ciężarowy z przyczepą. Pogotowie Ratunkowe do szpitala przewiozło kierowcę golfa, był w stanie przytomnym. Aktualnie mężczyzna przechodzi badania.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. POdaj sam argument,na jakiej podstawie twierdzisz,że kierowca który pakuje się w tył auta nie jest winnym.

  2. Argumenty hotin argumenty a nie inwektywy. Swoim brakiem elementarnej wiedzy sam siebie oceniasz. Twoje pytania to fizyka z zakresu szkoły podstawowej. Przysiądź nad zeszytami zanim coś napiszesz.

  3. Ty nie jesteś normalnym,by mnie móc oceniać matole.

  4. Tak hotinie, Jesteś „ciekawym przypadkiem”. Jakie szkoły kończyłeś? W twoim mniemaniu samochód z 50km/h do 0 hamuje w miejscu intelektualisto? Dramat.

  5. Ale w tym miejscu obowiązuje ograniczenie szybkości do 50 km./h! Nie zdąrzył wyhamować uderzając VW w tył? Ciekawy przypadek.

Send this to a friend