Informacje

OŚWIĘCIM. W tym roku jubileuszowa 40 Oświęcimska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

W dniach 7 – 11 sierpnia 2023 r.  odbędzie się 40 Oświęcimska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy trwają do 4 sierpnia w w parafiach oświęcimskich:

 • św. Maksymiliana,
 • św. Józefa,
 • Wniebowzięcia NMP
 • MB Wspomożenia Wiernych,
 • oraz w parafiach dekanatu osieckiego i w parafii św. Urbana w Brzeszczach.�

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

 1. Cześć ,Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : bit.ly/profil-moni89-pl

 2. Jak będę chciał uczestniczyć w wiecu politycznym nie muszę iść na na Jasną Górę. Wystarczy, że wejdę do pierwszego lepszego kościoła. Tam też zamiast mszy odbywają się wiece i agitacja.

 3. Policjant – też może chodzić o przybyłego właśnie do Polski Ojca Johna Baptistę Bashobora, ustawi się obok prezesa i obaj – dla większej mocy – zaczną obaj uzdrawiać? Więc liczę na taką wizytę Ojca, także w Częstochowie.

  Dla tych co nie wiedzą:
  „Ojciec John Baptist Bashobora od lat przyciąga dziesiątki tysięcy polskich wiernych, którzy uczestniczą w rekolekcjach, konferencjach, warsztatach, Mszach Świętych z jego udziałem. Na przełomie czerwca i lipca prowadził rekolekcje dla małżeństw w Licheniu, później miał rekolekcje i Warsztaty Posługi Charyzmatycznej w Chojnicach. W te wakacje o. Bashobora zawita jeszcze do Gdańska, Warszawy, Torunia, Nowej Soli i Rzeszowa.
  Na wszystkich spotkaniach, gdzie obowiązywały płatne zapisy (opłata organizacyjna 100-120 zł za kilkudniowe rekolekcje), od dawna nie ma wolnych miejsc. .
  Każde takie spotkanie przyciąga tłum wiernych. Przed laty o. Bashobora potrafił zapełnić stadion w Warszawie (58 tys. osób). O działalności i fenomenie ugandyjskiego charyzmatyka rozmawialiśmy z Markiem Kęskrawcem, autorem książki „Bashobora. Człowiek, który wskrzesza zmarłych” (wyd. Znak)”.

 4. Zwieńczeniem pielgrzymki będzie przemówienie samego nad prezesa wiadomej Partii. I proszę mi tu Broń Boże nie doszukiwać z tego powodu żadnych podtekstów Politycznych!!!!. To święte miejsce i tyle.

Send this to a friend