Sport

OŚWIĘCIM. Unia Oświęcim jest w połowie drogi do finału play-off

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim jest w połowie drogi do finału play-off. Dziś biało-niebiescy po twardym i zaciętym spotkaniu pokonali GKS Tychy 4:2. Teraz rywalizacja przenosi się do „piwnego miasta”, a mecze odbędą się w środę i w czwartek o 18:00.\\

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
1:0 Alexander Szczechura – Kristaps Jākobsons, Teddy Da Costa (07:37),
1:1 Roman Szturc (09:39),
2:1 Dariusz Wanat – Tommi Laakso, Adrian Prusak (24:43),
2:2 Christian Mroczkowski – Olli Kaskinen, Bartłomiej Jeziorski (43:42, 4/4),
3:2 Teddy Da Costa – Krystian Dziubiński (51:05, 4/3),
4:2 Krystian Dziubiński (59:41).

Sędziowali: Bartosz Kaczmarek, Patryk Kasprzyk (główni) – Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński (liniowi).
Minuty karne: 10-12.
Strzały: 32-39.
Widzów: 3000.
Stan rywalizacji (do czterech zwycięstw): 2:0 dla Unii.
Kolejny mecz: w środę o 18:00 w Tychach.

Unia: K. Lindskoug – R. Diukow, A. Jerofejevs; E. Ahopelto, K. Dziubiński, P. Padakin (2) – F. Pangiełow-Jułdaszew, K. Jākobsons; T. Da Costa (4), M. Cichy, A. Szczechura – P. Bezuška (2), P. Noworyta; J. Sołtys, Ł. Krzemień, S. Kowalówka – M. Noworyta, K. Paszek (2); T. Laakso, D. Wanat, A. Prusak.
Trener: Nik Zupančič

GKS Tychy: T. Fučík – B. Pociecha, O. Kaskinen; O. Šedivý, F. Komorski, B. Jeziorski – O. Jaśkiewicz, O. Bizacki; M. Gościński (2), F. Starzyński, S. Marzec – A. Younan, A. Nilsson; C. Mroczkowski (2), A. Boivin (2), J. Dupuy (4) – B. Ciura (2); J. Juhola, R. Galant, R. Szturc oraz M. Ubowski,
Trener: Andriej Sidorienko

Informacja pochodzi z portalu Hokej.Net.