Informacje

OŚWIĘCIM. Umył psa w myjni bezdotykowej chemią do samochodów

Myjnia bezdotykowa E. Orzeszkowej w Oświęcimiu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą czynności mające na celu ustalenie osób, które na bezdotykowej myjni samochodowej oprócz samochodu myli psa. Takie zachowanie może świadczyć o znęcaniu nad zwierzęciem.

W niedzielę 28 maja policjanci otrzymali zgłoszenie od właścicieli jednej z oświęcimskich myjni samochodowych, że para klientów podczas mycia samochodu, przy użyciu tej samej chemii oraz lancy do mycia pojazdów, wymyła psa. Do zdarzenia miało dojść w piątek 26 maja, po godzinie 20. Na karygodne zachowanie właścicieli psa zareagował inny klient, który następnie powiadomił właścicieli myjni.

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawców i wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Za znęcanie nad zwierzętami grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policja Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

25 komentarzy

 1. XYZ
  Rozumiem że pytasz o rodziców tego maltretowanego psa? Hmm, Myślę że zostali w schronisku dla zwierząt. Nie zakładam że pytasz o rodziców tych dwojga jebniętych ze zdjęcia. Bo co mają rodzice do bądź co bądź jebniętych ale w końcu – dorosłych ludzi.

 2. Włoldzwagen 😁 wszystko jasne, łu niego na wsi tak się robi

 3. Widz
  Spytaj Jędraszewskiego i Kaczyńskiego jak nie wiesz. Pierwszy na niedzielnych kazaniach nazywa kobiety aborcyjnymi prostytutkami a drugi pseudo „profesor” co maturę zdawał korzystając z koneksji nazywa obywateli czerwoną zarazą. Obaj dla połowy narodu który zresztą – sami podzielili są światłymi mężami stanu. godnymi naśladowania a potem człowieku pouczaj mnie kto to jest menel.

 4. Od małpa – no właśnie. Jeszcze lepiej na targeo. Gdzie masz to „między domami”? Do najbliższego domu jest z 50 metrów.
  Żeby nie kontynuować tej głupiej dyskusji: mieszkasz tam? A może chodzisz tam do AA? Przeszkadza ci? Widzisz, tak to bywa w miastach, nie tylko domy wśród łanów, lasów i pól. Jako rozwiązanie proponuję ci przeprowadzkę w Bieszczady. Cisza. Spokój. Tylko w razie potrzeby do dentysty daleko. Ale coś za coś.

 5. Co to za szkola, w ktorej ucza, ze mozna sie wypowiadac „po menelsku”?

 6. Do @ Widz
  Wbij sobie do głowy jak nie wyniosłeś tego ze szkoły że jak ktoś nie reaguje- tym- bardziej będąc nauczycielem- tudzież- funkcjonariuszem publicznym jak druga osoba znęca się nad zwierzęciem to jest gorszy niż menel, i po „menelsku” należy się o takim kimś wypowiadać. Kulturalnie można wypowiadać się o „normalnych” ludziach. Ci ze zdjęcia stanowczo się do nich nie zaliczają.

 7. „Jeżeli faktycznie” Policjant to policjant to wstyd, że wypowiada się jak menel…

 8. Od małpy – no to nie jest miejsce „między prywatnymi domami”, to teren dawnej mleczarni, gdzie są jakieś magazyny, warsztaty, czy coś podobnego, tak?

 9. Jeżeli faktycznie ta kobieta jest nauczycielką w 8 -mce to aż wstyd że takie zjeby uczą nasze dzieci!!

 10. Podpowiedz :”Myjnia bezdotykowa E. Orzeszkowej w Oświęcimiu”…Eliza Orzeszkowa to nie patronka tej myjni…

 11. „W miejscowym planie dąży się do osiągnięcia kompromisu pomiędzy mieszkańcami, ekologami, przedsiębiorcami i inwestorami, urzędami. Głównym narzędziem do osiągnięcia takiego porozumienia są procedury konsultacji społecznych”.
  Niekiedy nie da się zadowolić wszystkich
  Zawsze można złożyć wniosek o zmianę MPZP.
  Ale, ale, to gdzie w Oświęcimiu taka myjnia stoi „między prywatnymi domami”? Chodzi o tę koło lidla przy Nojego, czy biedry koło na Legionów?

 12. A skąd piskos wie, która to myjnia? Po konsystencji piany rozpoznaje?
  Jak już trollujesz, to przynajmniej udawaj, że z sensem.
  Zakładam, że budowę czegokolwiek na prywatnych gruntach nie reguluje Chwierut tylko prawo budowlane.

 13. Budowa tej myjni między prywatnymi domami jest przykładem, jak prezydent Janusz Chwierut dba i mir mieszkańców Oświęcimia. Tym powinna zająć się prokuratura i telewizja.

 14. Zbyszek, ładnie wyszedłeś na kamerze!
  A nałożyłeś wosk na gorąco?

 15. Najlepsze że ta pani z tym inteligentnym inaczej facetem to nauczycielka w szkole podstawowej nr 8 w Oświęcimiu. Widać nauczyciel też może mieć braki umysłowe!

 16. No, mógł to też być pewien ksiądz z Podkarpacia.
  Ciekawe co to była za wioska.

 17. Na bank to musiał być wyznawca Tuska,dla którego KK nie istnieje.

 18. Nie ma co prowadzić czynności, bo na zdjęciu widać numer rejestracyjny

Send this to a friend