Informacje

OŚWIĘCIM. Ulica Zaborska już wyremontowana

W piątek 28 sierpnia w godzinach wieczornych ulica Zaborska, na odcinku od ronda przy ul. Królowej Jadwigi do skrzyżowania z ul. Jagiełły, zostanie otwarta dla ruchu samochodowego.

Przez ostatnie miesiące droga była w przebudowie, a kierowcy do centrum miasta musieli jeździć objazdami. Ulica na długości ponad 226 metrów została przebudowana w zakresie jezdni, opasek drogowych, chodników, zjazdów, miejsc postojowych, zieleni, kanalizacji deszczowej. Znajdujący się w ulicy wodociąg wraz z przyłączami był przebudowany przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Inwestycja kosztowała 1,1 mln zł, z czego 500 tys. zł miasto pozyskało z Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. Sknerus Dlatego nie świecą, ponieważ miasto jest zadłużone po uszy i na głupoty nie ma kasy. Po uruchomieniu ok 100 latarń w nowym parku będzie jaśniej.

  2. Ja się pytam dlaczego nie ma linii 2 od września w rozkładzie? Dojeżdżamy do Firmy Synthos a teraz nie ma jak

  3. Co się dotknie Janusze i jego klika to bubel. Rynek 3 X remontowany a wygląda jak z patyną wieków. Jeszcze jedno dlaczego w Oświęcimiu w Mieście Pokoju i niepokoju, nie świecą latarnie.

  4. Jeszcze krzywo namalowane pasy. Kostki się ruszają. Jak pada deszcz, robią się kałuże. Co by tu jeszcze? (przecież trollować można ile wlezie, i tak tego nikt nie sprawdzi).

  5. Witam czym się tak podniecacie przecież to nie był remont kapitalny sporo niedoróbek ,w kilku miejscach pozostawiono stare popękane krawężniki wyszczerbane wstyd panowie.

  6. „Pienkna”. Który to już remont asfaltu z OSPRu ?

    Swoją drogą te firemki mają niezłe chody…

Send this to a friend