Informacje

OŚWIĘCIM. Ulica Mayzla znów sezonowo zamknięta

 

Ulica Mayzla zostanie zamknięta dla ruchu od 30 maja i będzie nieprzejezdna do końca października.  W tym czasie  pojawią się na niej ogródki kawiarniane pobliskich lokali. Samochody dostarczające towar będą miały możliwość dojazdu do sklepów i lokali.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

  1. Sama ulica Mayzla nie stanowi absolutnie żadnej atrakcji na ustawianie ogródków. Po jednej stronie majestat aparatu super ministra Ziobry, po drugiej opustoszałe pomieszczenia po Tesco/Savii, i kilka sklepików branży nie koniecznie konsumpcyjnej. Jak usiądziesz „obok” sali rozpraw, ochota na zjedzenie kebaba albo ciacha radykalnie się poprawi?

  2. @hotin

    Nie ma w Oświęcimiu ul. Fika zakamuflowany pełowcu. Pan Twoj Donald ci o tym nie POwiedział? Jest ulica Arciszewskiego zaprzańcu.

  3. A ja proponuję skierowac cały ruch drogowy,na przeniesioną inwestycje miejską i niewypał #2019 na ulicę Fika! Tam to dopiero się będzie działo. Brawo Chwierut i RM.

  4. po co zamykać ulicę jak okaz finezji-cafe rynek rozebrano i schowano za drzewami

  5. Ja tam proponuję pomnik Zbigniewa S, najlepszego w dziejach samorządowca, którego wydała Ziemia Oświęcimska!

  6. Co mieszkańców interesują jakieś tam remonty dróg, jak potrzebne są pomniki! Ja się pytam radnych pis dlaczego walczą o pomnik dla Jana Pawła, a nic nie mówią o pomniku dla Najwybitniejszego Prezydenta jakiego nasza ziemia wydała, co to za miasto,że nawet ulicy jego imienia nie ma…. Panowie! pora działać, wypłyńcie na szersze wody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend