Informacje

OŚWIĘCIM. Ulica Mayzla znów sezonowo zamknięta

 

Ulica Mayzla zostanie zamknięta dla ruchu od 30 maja i będzie nieprzejezdna do końca października.  W tym czasie  pojawią się na niej ogródki kawiarniane pobliskich lokali. Samochody dostarczające towar będą miały możliwość dojazdu do sklepów i lokali.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. Sama ulica Mayzla nie stanowi absolutnie żadnej atrakcji na ustawianie ogródków. Po jednej stronie majestat aparatu super ministra Ziobry, po drugiej opustoszałe pomieszczenia po Tesco/Savii, i kilka sklepików branży nie koniecznie konsumpcyjnej. Jak usiądziesz „obok” sali rozpraw, ochota na zjedzenie kebaba albo ciacha radykalnie się poprawi?

  2. @hotin

    Nie ma w Oświęcimiu ul. Fika zakamuflowany pełowcu. Pan Twoj Donald ci o tym nie POwiedział? Jest ulica Arciszewskiego zaprzańcu.

  3. po co zamykać ulicę jak okaz finezji-cafe rynek rozebrano i schowano za drzewami

  4. Ul Jana Pawla II II istnieje w Oświęcimiu ale nie ma ul Zbyszka..

  5. Ja tam proponuję pomnik Zbigniewa S, najlepszego w dziejach samorządowca, którego wydała Ziemia Oświęcimska!

  6. Co mieszkańców interesują jakieś tam remonty dróg, jak potrzebne są pomniki! Ja się pytam radnych pis dlaczego walczą o pomnik dla Jana Pawła, a nic nie mówią o pomniku dla Najwybitniejszego Prezydenta jakiego nasza ziemia wydała, co to za miasto,że nawet ulicy jego imienia nie ma…. Panowie! pora działać, wypłyńcie na szersze wody.

Send this to a friend