Informacje

OŚWIĘCIM. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, bezskutecznie

Dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 35 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna ukrywał się przed grożącą mu karą pozbawienia wolności za niealimentację.

W poniedziałek (22.01.2024) dzielnicowi ustalili, że w jednym z mieszkań osiedla Chemików w Oświęcimiu może przebywać 35 – latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu. Podczas kilkukrotnych kontroli ustalenia potwierdziły się. Tuż po godzinie 18 funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego w mieszkaniu. Został on osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Następnego dnia trafił do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe 40 dni za przestępstwo niealimentacji.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.
Zapewniamy anonimowość.

Policja Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Kijowski został skazany przez sąd za wystawienie siedmiu lewych faktur na rok więzieniu w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę w wysokości 4 tys. zł. Ułaskawiony nie został.

    Kamiński i Wąsik usiłowali zorganizować polityczną prowokację, aby Kaczyński mógł obalić i wsadzić do pudła legalnego wicepremiera (cokolwiek by o Lepperze nie powiedzieć) i aby pis mógł przejąć jego prawicowych wyborców. Uruchomiono agentów służb, podrobiono dokumenty, podpisy i pieczątki, starano się oszukać urzędników samorządowych. To na mój gust znacznie poważniejsze przestępstwo, mające tez wypaczyć wyniki wyborów do parlamentu, niż siedem lewych faktur Kijowskiego.

Send this to a friend