Informacje, Sport

OŚWIĘCIM. TVP3 Kraków pokaże ćwierćfinały play-off?

Krakowski ośrodek Telewizji Polskiej jest zainteresowany realizacją transmisji z ćwierćfinałów play-off w wykonaniu małopolskich drużyn.

 To prawda – potwierdza Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

W fazie play-off zobaczymy dwie drużyny z województwa małopolskiego. Są to Re-Plast Unia Oświęcim, która ma spore szanse na wygranie sezonu zasadniczego oraz Comarch Cracovia, która do najważniejszej części sezonu przystąpi najprawdopodobniej z czwartego miejsca. Wszystko wskazuje na to, że zmierzy się z GKS-em Tychy.

– Nie da się ukryć, że taka transmisja pozwala dotrzeć do większego grona odbiorców niż mecze transmitowane przez platformę polskihokej.tv. Jeśli chcemy zainteresować hokejem nowym kibiców, to hokej musi pojawiać się częściej w telewizji. Dlatego nie będę robił szefostwu krakowskiego ośrodka przeszkód i wierzę, że w tej kwestii dojdziemy do porozumienia. Zaproponuje też powstanie magazynu hokejowego, jaki emitowany jest choćby w TVP Katowice – zaznaczył Mirosław Minkina.

 Będziemy dążyć do tego, aby mecze Polskiej Hokej Ligi były pokazywane przez regionalne ośrodki TVP – dodał.

Przy okazji zapytaliśmy, jak prezentuje się sprzedaż internetowych transmisji.

– Dokładne dane poznamy po zakończeniu sezonu. Na ten moment mogę jedynie powiedzieć, że transmisje najchętniej wykupują kibice Unii Oświęcim, którzy są bardzo zżyci z klubem. Nieźle wypada też KH Energa Toruń oraz drużyny z czołówki – wyjaśnił prezes hokejowej centrali.

Źródło: www.hokej.net

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. @reżimowy cenzor

    Czytaj to co piszesz zanim klikniesz „opublikuj komentarz”. Chciałeś pokazać, że umiesz komuś „pocisnąć” a pokazałeś że masz spore braki w języku, którym się posługujesz…
    Brawo 👏

  2. Achtung ! ,,Totalnym” antyPiS niepłacących abonamentu RTV oglądanie reżimowa Kur..zji oglądanie zabronione!

Send this to a friend