Informacje

OŚWIĘCIM. Totalna opozycja poparła wniosek PiS, miasto Sambor otrzyma pomoc!

Podczas dzisiejszej sesji rady miasta, wszyscy radni wyrazili zgodę na udzielenie pomocy i wsparcia dla Miasta partnerskiego Sambor i innych mieszkańców Ukrainy przebywających w Oświęcimiu.

Wnioskodawcą sesji był klub radnych PiS, którzy dodatkowo przygotowali okolicznościowe plakietki w kolorze flagi Ukrainy oraz symboliczny baner.

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

16 komentarzy

 1. Pis chce wyprowadzić Polskę z Unii, a jednocześnie chce aby do Unii weszła Ukraina. Czyste szaleństwo. Rozumie ktoś coś z tego?

 2. Żenujący nagłówek.
  Osoba redagująca ten materiał dała popis TOTALNEJ ignorancji.
  Jak można zauważyć na zdjęciu Treść podjętej uchwały była i jest wynikiem konsensusu wszystkich radnych w Radzie Miasta.

 3. Nie odbieraj po tej opozycji ,a ci z pe to poplecznicy putina przeciez to bite komuchy!

 4. Pis to jednak jest żenada. Ten ogólnokrajowy jak i ten oświęcimski. A dla redaktorka: mówimy o Oświęcimiu więc tutaj opozycją to jest Pis. Może być totalną.

 5. Tak. Znacznie lepiej jest żyć w kraju niepraworządnym. Np. Rosja jest bardzo dobrym przykładem, jak się w takim kraju ludzie świetnie mają. I maja też tylko państwową propagandę z jedynie słusznej telewizji.

 6. Jakim złym i zacietwierzonym człowiekiem trzeba być,by głosować wczoraj w PE za antypolskim wnioskiem ,,pieniądze za praworzadność”,a takimi byli ludzie kiedyś rzadzący Polską.Do nich niestety nalęzą koledzy naszego włodarza miasta,czyli POkomuchy-Belka,Miller,Cimoszewicz czy Buzek. Niech zatem doktryna posła Neumana będzie wiecznie żywa wsród członków Platformy niemieckiej,by nadzwyczajnaej Kascie sędziowskiej włos z głowy nie spadł.

 7. a kochana opozycja w PE nadal walczy o finansowe ukaranie Polski, jesteśmy im wdzięczni ponieważ inflacja za niska, spłaty kredytów za tanie, no i nasz prestiż za granicami powinien być obniżony, a wzrost gospodarczy należy dusić. Potem finanse się odmrozi i okaże się, że nic z nich nie zostało i zapanuje powszechne szczęście

 8. No to tera idziem się napić piwa. Waldek stawia, Kuba płaci, a co, kto bogatemu zabroni stawiać i płacić.

 9. Czyli ,,Totalną oPOzycją” są radni Platformy z nazwy tylko Obywatelskiej skoro poparli wniosek PiS. Dziękuje.Buhahahaa.

 10. Nie mogli się powstrzymać. Teraz nadal będziemy się brać za łby? To jasne, że wojna na Ukrainie była dla pis jak zbawienie, przy dołujących notowaniach za całokształt i za bajzel z „polskim ładem”. Ale jeśli ktoś myślał, że pisiostwo potrafi się w tak dramatycznym momencie wznieść ponad podziałami, jak widać – grubo się pomylił. W tvp nadal standardowy hejt „na Tuska”, a na naszym miejskim poletku tylko i wyłącznie tęsknota za żłobem.Obrzydliwość.

 11. Haha.Wierzyć sie nie chce.Co za żenada …
  Poczytaj kmiotku- tak do ciebie pisze autorze tego paszkwila -co znaczy etyka dziennikarska .Zwróć uwagę na …” Jej podstawowe założenia to: dążenie do prawdy, bezstronność i uczciwość, szacunek dla prywatności innych; niezależność od grup interesów, poszanowanie prawa oraz respektowanie dobrych obyczajów…”
  Potem zaplacz nad tym coś tu popełnił pisowski ratlerku 🙂

 12. nie można napisać w tytule Rada Miasta… czy Wszyscy Radni… poparli?
  lepiej podgrzać i atakować….
  smutne że nawet w tak ciężkim czasie jaki mamy od kilkunasty dni…

Send this to a friend