Sport

OŚWIĘCIM. Ćwierćfinały PHL bez transmisji w TVP3 Kraków

Nasz Mistrz Waldemar Klisiak w roli komentatora oraz Anna Koziński z TVP3 Kraków

Wiemy już oficjalnie, że spotkania ćwierćfinałowe Polskiej Hokej Ligi nie zostaną pokazane na antenie TVP3 Kraków. Rodzi się więc pytanie, czy TVP Sport zdecyduje się transmitować mecze finału play-off?

Wczoraj informowaliśmy, że kanał TVP3 Kraków zrezygnował z transmitowania dwóch meczów ćwierćfinałowych Polskiej Hokej Ligi. W czwartek miała być pokazana konfrontacja Re-Plast Unii Oświęcim z Ciarko STS-e, Sanok, a w piątek Comarch Cracovii z GKS Tychy.

To była odgórna decyzja TVP Kraków i TVP Sport, związana z faktem, iż w zespołach Unii i Cracovii występują rosyjscy zawodnicy. Na łamach strony sport.tvp.pl nie pojawił się player z transmisjami z wyjazdowych meczów „Pasów”.

– Potwierdzam już oficjalnie, że transmisje z meczów ćwierćfinałowych na naszej antenie zostały odwołane – powiedział nam Zbigniew Noga, kierownik produkcji TVP3 Kraków.

Nie wiadomo czy w TVP Sport będą transmitowane mecze finałowe Polskiej Hokej Ligi, które rozpoczynają się 3 kwietnia.

Źródło: www.hokej.net

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Dziś Unia Oświęcim ma szanse zameldować się w strefie medalowej. Oświęcim kibicuje biało- niebieskim.

  2. Teraz wiecie na kogo idą pieniądze z naszych podatków hojną ręką rozdawane przed UM i inne podmioty samorządowe pod przykrywką promocji regionu. Karmimy wrogów.

Send this to a friend