Informacje

OŚWIĘCIM. Radni apelują o usunięcie kłamliwych bilbordów. Prezydent odpowiada!

Radni Miasta Oświęcim z PiS wystosowali apel o usunięcie kłamliwych bilbordów. Równolegle prezydent Oświęcimia w błyskawicznym tempie odpowiada na wcześniejszą interpelację radnego w tej sprawie!

Apel Radnych:

Treść interpelacji radnego:

 

Odpowiedź prezydenta na interpelacje:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. Usunąć te bilbordy jak najszybciej, bo one kompromitują Oświęcim i jego PO-wskie władze.

 2. Jedenaście milinów to pikuś. Polska dzięki towarzyszom z jedynie słusznej opcji politycznej będzie traciła dwa miliony dziennie. Czy już wiecie kto to będzie płacił, bo na pewno nie PiS. Trwa spór też z Amerykanami za który też zapłacimy i nie chodzi o znienawidzoną przez panów z górnej półki stację telewizyjną.

 3. Kłamca,
  Zaprzaniec,
  Wróg polskości,
  Lewak,
  Zdrajca…

  A was, jak dziś nazywają wyborcy PiS?

 4. Prawda w oczy kole. Czy pisowcy uciekną z Oświęcimia jak ich właściciele z Sejmu podczas wystąpienia Prezesa NIK-u?

 5. Za takie marnotrawstwo publicznych pieniędzy powinien karnie odpowiadać. Oficjalnie kłamie i jeszcze to potwierdza na piśmie. To nie nasze prawo jest wadliwe ale to UE bezprawnie ingeruje w nasze prawo. Ten facet to sprzedawczyk i za ta marną kasę gotów jest nas zniewolić. Mam nadzieję że w następnych wyborach nie przejdzie żaden POwiec czy lewak. Za nic mają Polskę, Polskość i wolność.

 6. „Papieskie miasto w konkursie wniosków w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych zostało najwyżej ocenione spośród gmin Małopolski Zachodniej, a w skali całego województwa uzyskało drugą największą dotację, tuż po Myślenicach. Oznacza to, że wraz z przyznanymi już w lipcu w ramach RFIL środkami, do naszej gminy trafi prawie 17 milionów złotych! Łączna suma wsparcia rządowego dla naszego regionu wyniosła blisko 40 milionów złotych, z czego najwięcej – 10 milionów 640 tysięcy złotych trafi do Wadowic. Pozostałe środki otrzymają: Spytkowice – 7,5 mln zł, Stryszów – 7,1 mln zł, Kalwaria Zebrzydowska – 3,2 mln zł, Lanckorona – 2,6 mln zł, Mucharz – 1,5 mln zł. „.

  Tak cieszył się burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

  Co za pech, że Oświęcim nie jest miastem papieskim, a co gorsza ludzie głosowali niepatriotycznie.

 7. Tu jest caly absurd i obłuda w tej sprawie.
  Dla pana Przewoznika 3628 zł to kwota duzo bardziej absorbujaca dla budzetu miasta niz 11 milionow zl.

  Przeciez ta kwota jest/byla na wyciagnicie reki,starczylo poprawic ewidentne buble prawne .Ten temat byl juz zreszta poruszany duzo wczesniej .
  Co Pan Przewoznik jako przedstawiciel partii rzadzacej oraz radny zrobil w tej sprawie dla ,tak obarczonych swoją (nik nie wątpi ze szczerą ;)troską finansow miasta?

  Sam fakt ze o tym sie mowi ,ze temat zostal naswietlony chyba w jakims stopniu dowodzi slusznosci jak i tez w pewnym stopniu doprowadzenia do ostatecznosci w tej sprawie? Temat ozyl , teraz kazdy zainteresowany mieszkaniec moze sam sprawdzic i wyciagnac wnioski kto co zrobil ,badz nie zrobil w tej sprawie ale przynajmniej juz WIE ze taki temat jest na rzeczy..

  Moze wiecej sensu niz marnowanie energii na coraz to nowsze interpelacje pana Przewoznika beda mialy jego zabiegi u partyjnych kolegow w centrali celem naprawienia takiego stanu rzeczy? Nie sadzi Pan ze miasto czy mieszkancy mysle bedzie mialo z tego duzo wiekszy i namacalny pozytek ? .

  Chetnie przeczytam pana oswiadczenie nawet na wielkim bilboardzie jak Pan sam osobiscie przysluzyl sie odzyskaniu podobnej kwoty i nawet sie pod nim podpisze z uznaniem.

Send this to a friend