Informacje

OŚWIĘCIM. Punkt poboru wymazów w namiocie na terenie szpitala

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu poinformowała, iż od dziś, tj. 10 września punkt poboru badań wymazów w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 znajduje się w czerwonym namiocie przy bramie wjazdowej od strony ulicy Szpitalnej.

Dyrekcja lecznicy podziękowała Ochotniczej Straży Pożarnejw Kętach za użyczenie namiotu otrzymanego w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej.

– Namiot będzie punktem pobrań wymazów dla mieszkańców powiatu Oświęcimskiego, co stanowi ogromne wsparcie dla naszego szpitala w codziennej walce z pandemią – czytamy w komunikacie.

Fot. ZZOZ / powiat oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Widać coś w tym jest skoro ZOZ do podjęcia tego „rewolucyjnego kroku” potrzebował aż polecenia MZ. Ta wszechobecna pasywność miażdży.

    Ostatnio na wywiadówce któryś z rodziców spytał czy szkoła ma jakiś plan na wypadek gdyby trzeba było przejść na nauczanie zdalne. Odpowiedź była w grubsza, że nie ma szczegółowych wytycznych ministerstwa. Powstrzymywałem się by nie zadać pytania czy w sprawie pójścia do sracza panie nauczycielki też potrzebują instrukcji z ministerstwa ?

  2. Bo wy potraficie tylko wykonywać polecenia. I to te najmniej skomplikowane…Własna inicjatywa to kłopot dla poleceniodawców i powinna być jak naisurowiej karana.

Send this to a friend