Informacje

OŚWIĘCIM. Prezydent i działacze lokalnej PO na antyrządowym marszu w Warszawie [FOTO]

W samo południe w niedzielę 4 czerwca rozpoczął się w stolicy marsz antyrządowy. W manifestacji oprócz polityków biorą udział tysiące Polaków, w tym działacze oświęcimskiej Platformy Obywatelskiej.

Ideą marszu jest wyrażenie sprzeciwu wobec polityki obozu rządzącego. Deklaracja lidera PO Donalda Tuska składa się z czterech punktów: zwycięstwo, rozliczenie zła, zadośćuczynienie krzywdom ludzkim i pojednanie między Polakami. Według danych organizatorów w marszu wzięło udział ponad 500 tys. osób. Zobacz zdjęcia.

Źródło: www.facebook.com/PO.Oswiecim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

116 komentarzy

 1. Małpa napisz ludziom kogo zatrudnił i na jakich zasadach czaskoski za tego co siedzi w kiciu.

 2. Były reporter TVP3 Lublin Tomasz Zalewa został zatrudniony bez konkursu w Departamencie Organizacyjno-Prawnym Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym rządzi marszałek z PiS. O dziennikarzu było głośno w sierpniu ub.r., kiedy wyszło na jaw, że przygotowując materiał dla tvp wyciągał z koszy śmieci i rozrzucał je po ulicy w centrum Lublina aby udowodnić, że miasto jest brudne, a burmistrz z peło sobie nie radzi, jest bierny itp. Wszystko to zostało nagrane przez kamery z miejskiego monitoringu.
  Po wybuchu afery Zalewa został zwolniony z pracy, ale teraz już pracuje jako w urzędzie marszałkowskim – zajmuje się m.in. ewidencją mebli, pieczątkami, najmem powierzchni oraz zaopatrzeniem urzędu w kawę i herbatę.

 3. Przypomnijcie sobie jak wyglądała Warszawa po manifestacji Pisu, narodowościowców 11 listopada, dydla górniczego z Dudą na czele.Zdemolowane przystanki,powyrywane śmietniki,powyrywane płytki chodnikowe,i kostka brukowa,uszkodzone elewacje sklepów, uszkodzone samochody,powyrywane znaki drogowe.To były prawdziwe manifestacje bydła.

 4. Oglądałem te śmieci w lesie, ma Pan rację spece od śmieci I szamba, PO=śmieci I wrszawskie czajkoszambo ,pytam gdzie Greenpeace I thunberg, aha Wisła nie wpada do bałtycki a Szwecja nie graniczy z nim!

 5. Gdybym nie znał rudego skąd jest pomyślałbym że jest z PIS i jest kolegom Antka z poziomu.em chamstwa i kłamstwa oczywiście bije go o głowę, jest jednak milion razy anty polski i obywatelski!

 6. Śmieci – to powtórka akcji z Lublina. Ciekawe czy tym razem dziennikarz TVP też dał się nagrać.

 7. Egzotyczna zbieranina na patriotycznym cyrku nie potrafiła zaśpiewać hymnu polskiego.

 8. Kiedyś popularne było powiedzenie precz z komuną ,A teraz jest precz z oszustami ,i złodziejami precz z pisem.

 9. Podsumujmy:

  Zero wyrwanych koszy
  Zero kostek brukowych
  Zero zdewastowanych empików
  Zero pobić
  Zero zniszczonych przystanków
  Zero nacjonalistycznych haseł

 10. Lewandowski już wytłumaczył kiedyś po co są obietnice. Także ręce na kołdrę.

 11. @Obywatel

  Mówisz dość rozdawnictwu? A w ogóle słuchasz co mówi Tusku? 1000+, 60 tysięcy kwoty wolnej, babciowe itd. Wybór Tuska niczego nie zmieni w rozdawnictwie. Jedyna partią która zawsze głosowa przeciwko rozdawnictwu jest Konfederacja. PO głosował tak jak PIS w każdych proinflacyjnych ustawach. Widać że wam te TVN i TVP wyprały mózgi doszczętnie. Wyłącz TV włącz myślenie.

 12. Świadoma cześć narodu się budzi. I dobrze. Już dość rozdawnictwa pieniędzy ludzi pracujących. Żeby ktoś mógł dostać, ktoś inny musi te pieniądze zarobić a władza wspaniałomyślnie je da tzw. zwykłym Polakom.

 13. Biednie dzieci ,uczył ich skandować jak na marszu? Czy była pogadanka o płciach dzieci ?

 14. Prezydent ostatnio uświetnił piknik w szkole podstawowej. Czy jest aż tak źle z poparciem?

 15. Każdy wyciąga łapy po kasę a narzekają, zapamiętać: tusk i PO was wydyma ,to partia os, oszustów !

 16. Niektórzy politycy PO nie mają kręgosłupa moralnego i będą chodzić raz w marszu błyskawicy, raz w marszu życia. Byleby się pokazać i zyskać głosy z różnych środowisk w wyborach. Nie mają jaj żeby się raz zadeklarować i trzymać się podjętej decyzji. I tacy ludzie chcą rządzić w Oświęcimiu i Polsce. Żenada. Zakłamanie to podstawa partii niemieckich i ruskich POpleczników.

 17. W marszu dla życia będą maszerować zdradzieckie mordy w pierwszym rzędzie będzie 7 zdrajców ,i targowiczan ,którzy nie głosowali na ostatniej sesji rady potępiającej spot PISU.Na czele pochodu będzie radny Przewoźnik wraz z rodziną?.

 18. Bredzący – „co wielokrotnie tu udowodniono.” – to udowodnij, proszę bardzo, udowodnij. Zasyp mnie gradem przykładów łgarstw moich wszelakich. Przecież potrafisz.
  Z pisiorstwem jest tak, że mając mózgi całkiem zatrute jadem propagandy sączącej się z Nowogrodzkiej, nie są w stanie rozeznać w jakiej mierze są manipulowani. A propaganda ta uderza od razu jak obuchem w najwyższe tony: zdrada, Niemcy, podnóżki Brukseli, itp., dopieszczając jednocześnie swoich zwolenników, głasku, głasku: patrioci, prawdziwi, Polacy. I tak łup, łup i łup, od rana do wieczora. Aż w końcu pisiory w to bezrefleksyjnie uwierzyły. Dzięki temu wierzą na przykład, że pozbawienie pis władzy byłoby dla Polski katastrofą narodową, porównywalną z rozbiorami albo klęską wrześniową i że polityk pis zawsze mówi prawdę, nigdy nie kłamie, a swoją funkcję sprawuje po wirtuozersku kompetentnie oraz bezinteresownie. Każdy kto ośmieli się to kwestionować, nawet opierając się na oczywistych dowodach i przykładach – jest automatycznie wrogiem. Dlatego Bredzący nawet nie słucha moich argumentów, chyba nawet nie stara się czytać moich wpisów. Lecz od razu reaguje agresją.
  Bardzo to wszystko przykre.

 19. Co z Marszem dla Życia i Rodziny w Oświęcimiu? Chwirut i Skrzypek pójdą w pierwszym rzędzie za biskupem i dziekanem?

 20. Qkiz – nie da się „zabić nienarodzonego”. Coś z logiką u ciebie nie teges.

 21. Ciekawe czy Chwierut weźmie udział w marszu życia salezjan? Na marszu błyskawic za zabijaniem nienarodzonych był. Pytanie czy jest aż tak dwulicowy?

 22. No to 7 radnych Pisu okazało się ,że są tchórzami.Nie głosowali bo naczelnik zabronił, ale dietę pewnie wezmą bo im sie należy.

 23. Nie wie ktoś czy Chwierut w Warszawie też darł się „J**** PIS”?

 24. Sympatycy PO pokazali prawdziwe oblicze – hejt, agresję i wyzwiska,
  typu „Je … ć PiS”.

 25. @ małpiszon
  w jednym masz rację z tobą nie dyskutuję, nie dyskutuję jednak z zupełnie innego powodu niż twoje rojenia, jesteś wulgarnym łgarzem co wielokrotnie tu udowodniono.
  A z łgarzami się nie dyskutuje, bez względu na to, co powiedzą, napiszą et cetera…

 26. Przecież Bredzący nie dyskutuje. Bredzący tylko rzuca bluzgami. I z wściekłości nie jest w stanie wykrztusić z siebie czegokolwiek rzeczowego.
  To co z tymi sfałszowanymi wyborami? Peło fałszowała, czy nie? Proste pytanie.
  Na które Bredzący nie odpowie. Ponieważ i tak swoje wie.
  Że „żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne. (Wesołość na sali, oklaski)”.
  To jest właśnie clou pisizmu. Bo pisior nie przyjmuje do wiadomości nawet oczywistych prawd, jeśli prezes każe mu wierzyć, że jest inaczej. Bo myślenie pisora męczy.

 27. @małpiszon vel mareczek z poddasza

  Przypomnę ci małpiszonie, łgarzu:
  nie dyskutuję z łgarzami, bo ludzie patrzący z boku mogą nie dostrzec różnicy.

  Nie ogarniasz prostego komunikatu? Tak mi (nie)przykro.

 28. Polecam tym którzy chcą głosować na PIS aby głosowali na Konfederację, a tym którzy chcą głosować na PO aby głosowali na Hołownie. Niezdecydowani na lewicę. Usuńmy na parę lat te same mordy od koryta. Dość wyboru miedzy PIS a PO.

 29. przeszedł i się rozszedł – jak „dziennikarz” z tefałpe przepytał stu uczestników marszu, to statystycznie musiało się wśród nich znaleźć trzech takich, którzy odpowiedzieli arogancko. I tych trzech właśnie w tefałpe pokazano.
  Tak się robi propagandę, panie pisr.

 30. Nasza wtyczka w oświęcimskim Pi$ przekazała nam, czyli Flipowi i Flapowi, że ktoś nas wywołał na tym forum więc podsumujemy te pisowskie wypociny poniższymi stwierdzeniami:
  W Polsce jest tak źle, że Kraków musiał wyjść na dwór, a Wokulskiemu lepiej szło z Łęcką niż PiS z rządzeniem….hahahaha

 31. To jak – bredzący – wymiękasz?
  Najprościej:
  1. Kaczyński najpierw twierdzi, że przegrywa wybory, bo peło ciągle je fałszuje.
  2. Kaczyński potem jednak w 2015 wygrywa wybory
  3. Wniosek – peło nie fałszowała
  4. Wniosek – Kaczyński kłamał.
  Chciałbyś to może jakoś skomentować?

 32. Marsz, z którego nic nie wynikło,
  poza wyzwiskami i mową nienawiści.

 33. @małpiszon
  niewiele zrozumiałeś łgarzu, z mojej wypowiedzi, jak to ty, a to powoduje, ze nie sposób z tobą dyskutować, bo:
  nie dyskutuję z łgarzami, bo ludzie patrzący z boku mogą nie dostrzec różnicy.
  Poziom twoich małpich manipulacji stuka w dno, tyle że od tej drugiej strony. Usiłujesz robić z ludzi idiotów bez pamięci, a sam „babrzesz” się w szambie języka nienawiści.
  że ** jest taka biedna i prześladowana przez ten wstrętny, nienawistny ***? Są granice zidiocenia małpo, a ty się ekspresowo do nich zbliżasz.
  Tyle małpi łgarzu.

 34. bredzący w pokrzywach – (cytuję z pamięci) „chcecie rządzić? To sobie wygrajcie wybory!!!” – co jest w tym wulgarnego? Gdzie tu kłamstwo, insynuacja i lżenie oponenta? Co najwyżej N. wykrakał – rzeczywiście pis wygrał wybory.

  Co nawiasem mówiąc dziwne – gdy Kaczyński seryjnie wtapiał, jedne wybory po drugich, to kłamliwie oskarżał peło o ich sfałszowanie, prawda? Więc powiedz mi, bredzący – jakim cudem, skoro peło fałszowała, pis jednak w 2015 wybory wygrał? To może jednak za peło wybory były uczciwe, a Kaczor po prostu jak to on – bezczelnie kłamał?

 35. @małpa
  cyt, „Pis trzęsie porami przed swoim upadkiem.”
  Łgarzu, nie dziel skóry na niedźwiedziu, a poza tym łgarzu pomnij na słowa bywszego guru ** profesora Niesiołowskiego, który w swoim czasie wyryczał do Kaczyńskiego, z trybuny sejmowej (cytuję z pamięci) „chcecie rządzić? To sobie wygrajcie wybory!!!”
  No i *** sobie wybory wygrał.
  Czy wygra te jesienne w 2023 r. ? Pozwolę sobie na rusycyzm łgarzu wszeteczny, pożyjemy, zobaczymy…

 36. Program PO to cztery slogany,
  nic nie mają do zaoferowania wyborcom,
  jedynie stek wulgaryzmów.

 37. Tak hotinku, dobrze że przypomniałeś. „Mordy zdradzieckie” i „zamordowaliście mi brata” – były jednymi z wczesnych bluzgów na opozycję Kaczyńskiego. A potem to już poszło gładko. I okazało się, że można tak publicznie kłamać, insynuować i lżyć właściwie bezkarnie, a wyborcy pis – wg Kurskiego lud ciemny – jest w stanie łyknąć wszystko, co mu w tvpinfo do głów napakują.

 38. ??? – aha, chcesz poruszyć temat znajomości polskiego hymnu. Zaraz zaraz, kto tak śpiewał: „Z ziemi wolskiej do Polski”? Czy przypadkiem nie prezesunio Kaczyński?

 39. Czy dziennikarz o polsko brzmiącym nazwisku Pereira nauczył się Hymnu? Czy nauczył się stosownie zachować podczas śpiewania hymnu?

 40. Radny Jakub P. właśnie wypichcił interpelację pod hasłem „dlaczego Chgwierut nie stworzył w Oświęcimiu Doliny Krzemowej (dla niepoznaki nazwanej tym razem „parkiem technologiczno-inżynieryjnym”), więc felietonu albo listu otwartego możemy się w tej sprawie niebawem spodziewać.

  W razie wygrania wyborów przez pis należy oczekiwać powstania takiego parku i umocowania radnego Jakuba jako jego prezesa, z pensją – ile radny chciałby nieuwłaczająco zarabiać, z pięćdziesiąt tysięcy plus miesięcznie?

  Świetny pomysł panie radny.

 41. Che che che.
  A wy dalej dajecie się dzielić jak bydło, na lepszych, gorszych , PO, PiS , i inny chlew.
  Dajecie sobie wmówić nienawiść.
  Dajecie się manipulować przez naciskanie klawiszy Waszych strachów i pragnień.
  Dajecie to ludziom którzy są tylko chciwi władzy i pieniędzy.

 42. Pis trzęsie porami przed swoim upadkiem. Nie dziwota: trzeba będzie oddać tyle willi plus, tyle apanaży plus, tyle plus dotacji, zapłacić za wszystkie pisowskie złodziejstwa. A może nawet niektórzy do pudła trafią. Jest się czego bać.

 43. Historia świadkiem
  PO się cieszy
  Przed swym upadkiem.

 44. Marlenko – w budżecie jest „nadwyżka”, ponieważ glapcio dodrukował o 10 miliardów mniej niż planowano.

 45. A co tam słychać u naszych radnych Waldiego , i Jakuba coś ostatnio ich nie słychać, nie ma ciekawych felietonów. Może milczą bo im ten spot PISU się nie podoba

 46. Na szczęście naród się budzi i zaczyna być już widać smutny koniec dobrej zmiany

 47. Małpa kierwinski mówił ze w budżecie jest nadwyżka ,powiedzmy kto to w mojej ukochanej Polsce rządzi ?

 48. Mam nadzieję ,że niedługo pojawią się banery z hasłem że nie ma pieniędzy na żłobek,bo ekipa z UM wydała je na wyprawę do stolycy..Gonić PO-miotów

 49. Wacku 100% racja, wg mnie marsz żywych trupów, politycznych ,jak na tym lecącym banerze won do Berlina!

 50. Czy głupi łeb PO-wskich zadymiarzy z prymitywnego kabaretu Partii Obłąkanych dzisiaj bardzo boli??!! Wygląda, że tak. Skala śmiechu normalnych mieszkańców naszego kraju mówi za wszystko. Takiej durnoty i prostactwa, zepsutych oraz skompromitowanych degeneratów dawno nikt nie widział. Ich głupota wywołuje jedynie śmiech do łez i politowanie. Niestety ta nic nie warta patologia i hołota rządzi prymitywnie Oświęcimiem i powiatem!

 51. Czy ja snie? 500 tys. ludzi na marszu przeciwko dyktatorowi i jego dyktaturze? Wczoraj w Rosji garstka ludzi wspierala Nawalnego i dosc sporo aresztowan…a u nas nic?

 52. Policzmy. W Polsce żyje ok 38 mln. Odejmijmy 9 mln emerytów – mamy 29 mln Polaków. Średnia rodzina to 4 osoby (2+2). Licząc po jednej osobie z rodziny daje to ok 7,2 mln potencjalnych przedstawicieli każdej rodziny. Zakładam te nieprawdziwe 0,5 mln na marszu hańby. No i okazuje się, że pozostałe ok. 6,7 mln przedstawicieli rodzin Plaków wybrało grila lub inną formę rekreacji i pobytu z rodziną, a ma ten spęd w stolycy głęboko w d. Ten marsz powinien zakończyć się w Berlinie a ich uczestnicy powinni już tam zostać jako uciekinierzy z Polski przed prześladowaniami.

 53. Miejscowe tumany i kacyki na paradzie SB-ków i degeneratów w Warszawce. Godne pożałowania, że takie głąby rządzą w naszym regionie. Żenada i dno!

 54. Polska zasługuje na nowoczesność, jednak jak widzę potencjał intelektualny jeden i drugiej partii to boli mnie głowa. Polska skazana jest na „januszów” w skarpetach i sandałach.

 55. @małpa co się stało z laptopami ofiarowanymi przez Chwieruta szkołom? Nikt nie dostał.

 56. As – skoro już wspomniałeś o złodziejach – a może ty jesteś w stanie wyjaśnić co się stało z milionem złotych przeznaczonym na zakup laptopów dla uczniów szkół zachodniej Małopolski? Wiem, milion dla ciebie i twoich pisowskich kumpli to niewiele, to na waciki, ale może inni obywatele mają na ten temat inne zdanie.
  Powiesz – przecież to nic, wszyscy pisowscy kradną w skali kraju wielokrotnie więcej. Ale mnie akurat interesuje ten drobny szczegół.

 57. Dziwię się, że tam było ich tylko 150 tysięcy. W Polsce złodziei od mostów duchów jest parę milionów.

 58. Małpa ratuj bo nas zerzrą i my tylko chcemy władzy bo wszystko ro imy najlepiej.

 59. Tak dzisiaj wygląda ,,Targowica” na zdjęciach.Będzie co wnukom pokazywać na lekcjach historii Polski.😤😤😤😤😤😤

 60. @zatroskany

  Oj boli to 500 tyś skoro kłamiesz!!! Policja od słynnego marszu gdzie leciało wszystko nie podaje już frekwencji. A ty wymyślasz swoje.

 61. Nie chwalcie tak pisowskiego rozdawnictwa. Żeby komuś dać, trzeba zabrać pracującemu. Nikt ze swoich nie daje, tylko rozdają z naszych

 62. Autobus – piszesz tak na podstawie własnych doświadczeń z pielgrzymkami patriotycznymi aktywu pis?

 63. Nie wiem czym zapija się kaca moralnego, i znowu wyszło obciachowo ,agresja chamstwem nie wygramy ,przykro było patrzeć a przecież Polacy to dumny naród!

 64. Posłanka PiS Anna Paluch za czynsz 116 zł 43 gr miesięcznie zajmuje mieszkanie komunalne w Krościenku nad Dunajcem.
  Widać biedna jak mysz kościelna.
  W tvp nic Hotinku o tym nie mówili?

 65. Ciekawe czy jutro w urzędzie na porannej naradzie bedzie podawana kawa czy woda z ogórków?

 66. Ostatnio w wyniku prowokacji blumsztajnów uczestnicy marszu niepodległości zaatakowali empik.

 67. Kreatywna księgowość jak widać ciągle w PO obecna. Policja urealnia liczbę uczestników na około 100 tys. Byle marsz niepodległości ma więcej i to w latach gdy blumsztajny nie robią prowokacji.

 68. Po co było tam jechać? Nie lepiej było pić z rosyjskimi agentami jak to zrobił pewien senator?

 69. Latko ty nierobie!!!. Zamiast urządzać sobie bezproduktywne wycieczki po Warszawie zajmij się kopalnią która niszczy domy obywateli!!!!

 70. RE. Tak boli mnie bardzo,że być może PiS straci władzę,a Polki i Polacy będą zmuszani do pracy na niegodziwych warunkach.pieniądze z karuzel vatowskich POnownie trafiać będą do frasynióków czy sów,Wolne Sundy dla złodziei POwrócą,pijani sędziowie nadal będą bezkarni.niezależni i praworządni dziennikarze typu Lis czy Kraśko autorytetami i będą nadawali całą prawdę,całą dobę,fundusze unijne będą rozkradane a Parlament Europejski wraz z TSUE będzie kopał Polskę przy aplauzie Sikorskich.Thunów,Biedroniów.Nie!!!

 71. Wreszcie naród zaczął się budzić… 500 tys. – imponująca liczba a w innych miastach też dziesiątki tysięcy na wiecach. Brawo Polacy!

Send this to a friend