Informacje

OŚWIĘCIM. Powstał nowy klub w radzie miasta Oświęcim – KOS 2018

W dniu 20 lutego powstał klub radnych KOS 2018 w Radzie Miasta Oświęcim. W jego skład weszły radne z koła KOS 2018 Agnieszka Komendera i Mariola Madej oraz Jan Adamaszek reprezentujący w poprzednich wyborach KWW „Porozumienie dla Oświęcimia”. W najbliższych wyborach cała trójka będzie się ubiegać o reelekcję z KWW KOS 2018. Założenie wspólnego klubu jest więc naturalną koleją rzeczy i symbolicznym dowodem na zacieśnienie współpracy. W przyszłej kadencji wszyscy zainteresowani liczą na dalszą wspólną współpracę i realizację ambitnego programu wyborczego.

Pozostali kandydaci komitetu do rady miasta Oświęcim oraz kandydat na prezydenta miasta Oświęcim zostaną zaprezentowani w najbliższych dniach. Komitet wystawi także w nadchodzących wyborach samorządowych kandydatów na burmistrza Kęt i na wójta Przeciszowa. W wyborach do rad gmin oprócz Oświęcimia wystawieni będą kandydaci w Chełmku, Kętach, gminie wiejskiej Oświęcim oraz w Przeciszowie. Kandydaci do rady powiatu będą ubiegać się o mandat we wszystkich pięciu okręgach. Razem będzie kandydować ponad 100 kandydatów ze wszystkich środowisk życia społecznego powiatu oświęcimskiego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

17 komentarzy

 1. Kos to przebierańcy czerwono żółci z domieszką PO bez jakiego kolwiek program klakierzy J CH . Jan tam nie pasuje ale szuka grupy.wsparcia

 2. @ostrzeżenie
  @smutne

  Z PiSem już nikt nie chce rozmawiać.
  Zgadnijcie dlaczego?…

 3. Wasz problem pisiory jest taki, że nie macie zdolności koalicyjnych. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał was wesprzeć, bo jesteście do cna skompromitowani. Także ponieważ każdą partię, każdy komitet wyborczy po prawej stronie, który naiwnie liczy na współpracę i podzielenie się władzą, PiS usiłuje zawsze zniszczyć i wchłonąć. PiS już po prostu tak ma.

 4. Nie dajcie się nabrać na KOS 2018,
  to przystawka Platformy Obywatelskiej.

 5. Przecież ten kos to przystawka PO i JCh w mieście i powiecie. Zobaczcie na głosowania. Większość głosować z radzie miasta wraz z ekipa z PO-KO.

 6. To jak z kontrkandydatami u ,,Wowy”,niby są,ale w rzeczywistości ich nie ma,ot cała zagrywa polityczna.Proszę przyjrzeć się jak te osoby głosowały w poprzedniej kadencji,i zastanowić się czy chcemy tego samego?

 7. @ Mieszkanka: Tu się nieco mylisz – ta ekipa wsławiła się już wielokrotnie tym że generalnie jak się z nimi rozmawiało to narzekali na poczynania Chwieruta w Oświęcimiu, a jednak od kilku lat bez najmniejszych wątpliwości corocznie głosowali za absolutorium dla (nie)miłościwie panującego. Można być jednocześnie za i przeciw? Można ! Tylko trzeba dobrze balansować jak chorągiewka na wietrze aby nikomu się nie narazić i dobrze stwarzać pozory pracy na rzecz mieszkańców.

 8. @Mieszkanki Ja znam również kilku ale oni nie chcą pchać się do polityki

 9. Zgadzam się w pełni z Panem Starostawskim, miernota pod każdym względem. Ci ludzie nie zaimponowali niczym. Zapewne są w naszym mieście osoby kompetentne, pełne pomysłów, takie , którym w życiu się udało.Ja mam skromnie na myśli kilku…

 10. @Starostawski

  Coś w tym jest. Już przy okazji wyborów parlamentarnych zwracano uwagę, że żadna z wiodących partii nie miała w naszym okręgu kandydata z Oświęcimia. To świadczy o skali drenażu mózgów w mieście.

 11. Oświęcim stać na coś większego, a mamy jakieś godne pożałowania rozgrywki c-klasowe. Ostatnie dziesięciolecia wykluczyły z działań samorządowych ludzi wartościowych i uczciwych. Mamy za to rozgryweczki jakiś klaunów. Wstyd, że takie miasto może liczyć na takie, bez względu na barwy polityczne beztalencia. Burmistrz Mayzel chyba się w grobie przewraca.

 12. Szał. A to pan Jan już nie jest od Szymona H. z 2050? Przecież chyba był liderem? Hit.

Send this to a friend