Informacje

OŚWIĘCIM. Poszukiwani wolontariusze dla seniorów

Osoby starsze są grupą, której należy się szczególna ochrona w czasie pandemii koronawirusa. Powinni więc unikać zatłoczonych miejsc, ograniczyć swoją aktywność, a jeśli nie muszą wychodzić, powinni pozostać w domu.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu szuka wolontariuszy, którzy w czasie epidemii wyręczą seniorów w robieniu zakupów, realizacji recept czy wyprowadzaniu psa. Osoby zainteresowane pomocą proszone są o kontakt z Dziennym Domem Pomocy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 14.

Swoje zgłoszenie można przesłać  e-mail na adres sekretariat@ddposwiecim.pl  lub przekazać telefonicznie 33 841 17 81.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. @Kodziarz – idź im pokaż jak to się robi. Łatwo jest ujadać znad klawiatury komputera.
    ps. Zakończcie te nikomu nie potrzebne jałowe dyskusje. PiS, PO czy KOD siebie warte. Wszyscy będziecie uruchamiać swoje „znajomości” jak – co nie życzę nikomu – ktoś z wam bliskich trafi na Wuhan. Teraz toczycie jałowe spory korzystając z byle okazji wykorzystując nawet pandemię. Dla mnie to chore.

  2. Może nasze pisowskie orły z rady miasta niech się do tego zgloszą. Będzie z tego na pewno dużo większy pożytek, niż kolejna idiotyczna interpelacja do Pana Chwieruta. Ale na co ja liczę skoro oni są mocni tylko w gębie. Ci nieudacznicy potrafią tylko mówić, bo żeby cokolwiek zrobić to już tacy chętni nie są.

Send this to a friend