Informacje

OŚWIĘCIM. Poszukiwana wpadła w ręce policji, gdy zakłóciła ciszę nocną

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas interwencji związanej ze zgłoszeniem zakłócenia spoczynku nocnego mieszkańcom jednego z bloków,  zatrzymali poszukiwaną 55 – letnią mieszkankę gminy Chełmek.

W nocy z wtorku na środę (10/11.01.2023) o godzinie pierwszej operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie od mieszkańców jednego z bloków przy ulicy Orłowskiego w Oświęcimiu o dwóch osobach, które przebywając w klatce schodowej głośnym zachowaniem zakłócają ciszę nocną.

Na miejsce natychmiast pojechał jeden z patroli. Podczas legitymowania okazało się, że sprawcami wykroczenia są: mieszkaniec Oświęcimia oraz mieszkanka gminy Chełmek. Mężczyzna został pouczony po czym opuścił klatkę schodową, natomiast jego 55 – letnia znajoma została zatrzymana, ponieważ od kilku tygodni była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 15 dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.
Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.  Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.  Zapewniamy anonimowość.

Policja Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend