Informacje

OŚWIĘCIM. Po ciężkiej pracy doczekali się zasłużonych wakacji

Wielu czekało na ten dzień z utęsknieniem. No i w końcu się doczekało. Dziś w placówkach oświatowych uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. W kilku z nich gościli starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i wicestarosta Paweł Kobielusz.

Starosta Andrzej Skrzypiński pojawił się w popularnym „Konarze”.

– Jestem niezwykle wzruszony, bo sam kończyłem tę szkołę. Obecnie do Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu uczęszcza mój syn. Chciałbym podziękować nauczycielom za wsparcie uczniów, którzy są perłami tej placówki – stwierdził starosta.

Andrzej Skrzypiński wziął też udział w pożegnaniu roku szkolnego w Powiatowym Zespole nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu. Społeczność „Ekonomika” podziękowała Małgorzacie Szaniawskiej-Sapeli, która po 20 latach pracy w tej szkole podjęła decyzję o przejściu na emeryturę.

– Nie tylko z pasją uczyła języka angielskiego, lecz również była inicjatorką wielu projektów, które miały zachęcić młodzież do nauki języków obcych i poznawania innych kultur – czytamy w poście na profilu placówki.

W Powiatowym Zespole nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach gościł wicestarosta Paweł Kobielusz. Na uroczystej akademii w powiatowym „Koperniku” pogratulował wyników najlepszym uczniom, a wszystkim bez wyjątku życzył udanych wakacji. Wicestarosta odwiedziła również pozostałe powiatowe placówki w Kętach – popularnego „Wyspiana” i „Dąbrowską”

Fot. RL / Powiat Oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Ostatnio w reklamie środka na grzybicę stóp widziałem faceta łudząco podobnego do PJCh.

Send this to a friend