Informacje

OŚWIĘCIM. Pasażerów czekają zmiany na dworcu PKP


Wykonawca prac na linii kolejowej nr 93 na odcinku Trzebinia – Oświęcim – Czechowice-Dziedzice, firma PORR SA informuje, że od 17 kwietnia nastąpią zmiany na stacji Oświęcim.

Ruch pieszych od strony dworca zostanie skierowany do budowanego przejścia podziemnego. Nie będzie możliwości użytkowania peronu pierwszego i drugiego, jak również wind, które tam się znajdują do czasu ich docelowego uruchomienia. Obsługa osób niepełnosprawnych od strony ulicy Górniczej będzie się odbywała po uruchomieniu transportu sanitarnego na wezwanie.

Wykonawca deklaruje, że dołoży wszelkich starań, aby zminimalizować utrudnienia dla mieszkańców miasta.

UM Oświęcim

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

  1. najważniejsze że jest dużo torów im więcej tym lepiej …… dojedziemy do każdego zakątku świata

  2. Hotin uważaj byś się w język nie ugryzł bo możesz się zatruć własnym jadem pobożny katoliku.

  3. Zamiast zbijać bąki w sieci zajmij się lepiej stworzeniem jakiejś patriotycznej fundacji, np. „Potrafisz Polsko”, na której konto ministerstwo edukacji całkiem legalnie będzie ci mogło przelać dotację. I to mogą być miliony, a nie nędzna pensyjka w z łaski Beci. To ja mam cię uczyć? Przecież teraz wszyscy w pisie tak robią.

  4. te hotin buraku ……..zadzwoń do Jarka ,może moze ci leki przepisze nowe……….wszyscy na ulice i dobrze …..niech zyje Cela Plus………

  5. @ZIBI. Tę swoją radę POleć swemu rudemu Krullowi Jewropy,co nawołuje do wyjścia POlaków i SBeków na ulicerzeciwko demokracji w dniu 4 czerwca.

  6. A brak podziemnego przejścia łaczącogo Dworzec PKP z pustostanem Park&Drive,jest dowodem na brak współpracy PJCH z dyrekcją PKP. I tyle w temacie.

Send this to a friend