Informacje

OŚWIĘCIM. „Pakiet Sowy”, „800 plus” co nas czeka przed wyborami parlamentarnymi 2023?

Do wyborów parlamentarnych pozostało kilkanaście tygodni, każda z partii politycznych będzie próbowała uwodzić wyborców, zachęcając nowymi programami i pomysłami. Co przygotował Marek Sowa, poseł ziemi oświęcimskiej?

Na billboardach rozklejonych w Oświęcimiu, poseł Marek Sowa ogłasza „pakiet sowy”. Aby sprawdzić czym jest wystarczy wejść na stronę internetową wskazaną na plakacie. My poniżej publikujemy główne założenia:

 

Czy przekonał Was nowy pomysł Marka Sowy? Czekamy na Wasze komentarze.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

27 komentarzy

 1. Sowa z obcientym mózgiem wiesza sie na karzdym płocie tak wygląda plakat

 2. Cześć ,Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : bit.ly/profil-moni89-pl

 3. „Bo praca musi się opłacać” gdzie byłeś Mareczku, gdy pracownicy twojego kumpla Janusza protestowali i walczyli o podwyżki w urzędzie miasta? Dlaczego wtedy nie przyszedłeś i nie powiedziałeś Januszowi „wiesz co stary, praca musi się opłacać. Nie płać im minimalnej, nie zabieraj nagród. Daj im godnie zarobić za to że pracują na twój sukces”.

 4. Widzę że cenzura działa ,mój wczorajszy komentarz usunięty.NIe pozdrawiam admina vel cenzora Był niewygodny dla Platformy Obłąkanych?

 5. Czy tow. Kaczyński przyłączy się do Orbana w celu dokonania rozbioru Czech, Słowacji i Rumunii? Może też jak Orban ma chrapkę na zachodnią Ukrainę? Wszak są bardzo dobrymi przyjaciółmi.

 6. „Czy wobec tego prymitywny Sowa rozliczy swoje oszustwa i afery?” – No to proszę bardzo, wymieniaj. Czy tylko tak sobie po pisowsku bluzgasz na prawo i lewo?

  A może zajmiesz się taką aferą:
  „Transportowy Dozór Techniczny wybudował w centrum Warszawy biurowiec, w którym powstały apartamenty. – Współpracownicy ministra i wiceministrów z PiS, dyrektorzy, ich rodziny bliższe i dalsze, to dla nich stworzono program mieszkań na wynajmem za grosze”
  „Na budowę biurowca przeznaczono ponad 100 mln złotych. Z kontroli przeprowadzonej przez posłów opozycji wynika, ze na 9 piętrach znajdują się 74 mieszkania, 4 apartamenty VIP, dwupoziomowa sala fitness i sala do masażu”.

  Tu mamy konkret. No to jak, pisiorze? Bo prokuratura ziobry chyba się tym nie zajmie.

 7. Czy wobec tego prymitywny Sowa rozliczy swoje oszustwa i afery? Zbyt dobrze pamiętamy oszustwa, afery, złodziejstwo i pracę za miskę ryżu w czasach platformy obłąkanych. Dno pod każdym względem niemiecko – ruskich marionetek.

 8. Widzę, że PO powinna posiedzieć kolejną kadencję w odstawce. Chciałbym Ci przypomnieć @, że w 2015 75% wyborcow kazało wam się szybko oddalić. Tylko połowa to PiS. Lata orki i nadal 70% was nie chce. A ty ciągle bluzgasz ludziom od pisiorków…

 9. do@Jan Adamaszek
  Co Pan zrobił w kadencji tak merytorycznie co można zobaczyć dotknąć?
  Tylko niech Pan nie pisze, że interpelował, zmieniał partię, pobierał diety, itp.
  Wrzucę Panu temat ma Pan szansę zamknąć kadencję sukcesem, chyba że zrobi Pan to w ramach kampanii; suchy zagrażający pień drzewa, trufło łamie sie samo spada na chodnik, tuż przy przejściu dla pieszych i wejścia do przedszkola wyznaniowego Serafitek-DĄBROWSKIEGO, mieszka Pan opodal. Samorząd Stare Miasto tym sie nie zajmuje, Serafitki tez NIE, to liczymy na PANA.Może interpelacja do Powiatu?

 10. Widz: dane z końca 2019 r. jeszcze sprzed pandemii:
  „Według danych z października/listopada 2015 roku, średni czas oczekiwania na poradę specjalisty wynosił wówczas 2,4 miesiąca. Najdłuższy czas oczekiwania dotyczył wizyty u ortodonty – średnio 9,7 miesiąca, endokrynologa – średnio 7,7 miesiąca. i angiologa – średnio 7,1 miesiąca. Natomiast najkrótszy czas oczekiwania pacjentów (do dwóch tygodni) dotyczy wizyty u dermatologa, kardiochirurga i chirurga dziecięcego. Według najnowszego raportu Fundacji Watch Health Care, w grudniu 2018/styczniu 2019 roku średni czas oczekiwania dostępu do lekarza specjalisty wynosił 4 miesiące. W porównaniu z początkiem rządów Prawa i Sprawiedliwości, wydłużył się więc on o 1,6 miesiąca, co, w ujęciu procentowym, stanowi wzrost o 66%. W badanym okresie przełomu 2018 i 2019 roku, najdłużej pacjenci musieli czekać na realizację świadczeń w zakresie endokrynologii – średnio 24,2 miesiąca, kardiologa dziecięcego – średnio 11,8 miesiąca oraz ortodonty – średnio 10,4 miesiąca. Natomiast najkrótszy czas oczekiwania (do dwóch tygodni) przypadł na świadczenia w dziedzinie geriantrii, neonatologii i pediatrii”.

  Więc kolejny sukces pis. Chciałbyś to Widzu jakoś skomentować?

 11. „Za PO to praca za miskę ryżu” – tak pisiorku. Jeszcze może dodaj: „My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my, ludzie, we the people, w Niemczech… czy… czy w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania, bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować” – to są przecież słowa Tuska, prawda?

  A może to jednak Morawiecki?

  Jak wy pisiory możecie tak kłamać, w żywe oczy. Nie rozumiem tego.

 12. Przypomnę, że oni już rządzili – dlaczego wtedy nie realizowali tego programu? W zamian mieliśmy „ch,,, du.. i kamieni kupę”!

 13. Panie pośle kiedy będzie na ziemi oświęcimskiej internet szerokopasmowy?

 14. Podobno za PO dwa dni czekało się w kolejce by kupić kiełbasę. Tak przynajmniej do kamery mówił zwolennik PiS-u.

 15. Skrocimy kolejki do lekarzy…dobre. Nie pamieta co mu powiedzial byly minister zdrowia Arlukowicz, gdy chcial od ministerstwa kase na krakowskie szpitale w czasie gdy byl wojewoda? To przypomne: zamknij 2 albo 3 szpitale, bo masz 5 na jednej ulicy, a nie pieniadze wolaj…Takie to bylo zarzadzanie za waszych czasow…

 16. PO mowi o godnym wynagrodzeniu. Pękam ze śmiechu. Niech się wypowiedzą urzędnicy z UM w Oświęcimiu.

 17. Jakoś p. Poseł nie walczył o podwyżki w UM i SP. Żenujący program.

 18. …. najbardziej podoba mi się punkt 6 , całkowicie się pod nim podpisuje dwoma rękami . Brawo Marek 😀👍👍👍 jestem ciekawy czy p. Prezydent też się z nim zgadza ??? w kontekście uruchomienia Budżetu Obywatelskiego w Oświęcimiu. Mieszkańcy wzięli już sprawę w swoje ręce 😀😀😀👍👍😃💪💪💪

 19. Praca musi się opłacać? To jak opłacani są urzędnicy zatrudnieniu u POwcow w Urzędzie Miasta i Starostwie?.Chyba najgorzej w całym powiecie. Za PO to praca za miskę ryżu. Pokażcie przed wyborami że dbacie o ludzi i dajcie w końcu podwyżki tak żeby urzędnicy nie musieli strajkować żeby cokolwiek wywalczyć.

 20. Praca musi się opłacać, dlatego radni PO regularnie podnoszą pensję do maksymalnego pułapu. prezydentowi Oświęcimia.

 21. Strasznie nudny ten nasz poseł. A tak coś lokalnie? Serio praca musi się opłacać? Rok 2012 – rządzi PO. Zaraz po studiach w jednym lokalnym urzędzie (PO) po studiach zarabiało się 2000 zł brutto. I kto Wam uwierzy?

Send this to a friend