Informacje

OŚWIĘCIM. Oddaj hołd w rocznicę 84. wybuchu II wojny światowej

Prezydent Oświęcimia zaprasza 1 września 2023 roku (piątek) o godzinie 12.00 na obchody 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Kwiaty w hołdzie bohaterom zostaną złożone przy Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Tadeusza Kościuszki oraz na cmentarzu parafialnym pod pomnikiem Żołnierzy Polskich poległych w latach 1914-1918, 1918-1921, 1939-1945 i Żołnierzy Polskich poległych w obronie Oświęcimia we wrześniu 1939 r.

Zapraszamy mieszkańców, oficjalne delegacje samorządów, firm i instytucji do udziału w uroczystości składania kwiatów i zniczy.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. Zapomniałbym o odszkodowaniach, które zostaną Polakom wypłacone przez Czechy za Zaolzie. Peło rządziła 8 lat i nie potrafiła tak prostej sprawy załatwić. Ale spokojnie: pis też to obieca. Z bilion koron? Conajmniej!

 2. Widzisz hotinie, jest tak: siedem lat temu poseł Mularczyk w imieniu PiS oficjalnie obwieścił, że już za chwileczkę, już za momencik, PiS sprawi, że Niemcy biliony odszkodowań nam wypłacą, a Polacy na wakacje na Bermudy pojadą.
  Mamy rok 2023. Pieniędzy ani widu, ani słuchu. To gdzie są? PiS po prostu nabrał swoich naiwnych wyborców, bo to przecież lud ciemny, prawda pisiorki?

 3. Pragniesz nowych doznań w SEKSIE? To po prostu magiczne krople, które przeniosą Twoje życie seksualne na nowy poziom. Po prostu spróbuj, a nigdy nie pożałujesz –> mub.me/bluestone

 4. Jak to? Nie wierzysz, że PiS za zabory odszkodowania załatwi?
  To skąd pewność, że za drugą wojnę te biliony będą?
  Dziwny jesteś.

 5. To jeszcze nic! Pis załatwi nam bilionowe odszkodowania za 123 lata zaborów. Czekam niecierpliwie. Mam już nawet miejsce w portfelu na te pieniądze, co tam będą 🙂

Send this to a friend