Informacje

OŚWIĘCIM. Niewykorzystane dawki preparatu przeciwko COVID-19

Gdy zostaną szczepionki możesz się zaszczepić. Trzeba jednak wcześniej podać swoje dane do punktu szczepień. W punkcie szczepień powszechnych w hali lodowej przy ul. Chemików 4 – Oświęcimskie Centrum Szczepień – niewykorzystane dawki preparatu przeciwko COVID-19 będą podawane dla wszystkich chętnych powyżej 18. roku życia. Dlatego osoby, które chcą przyspieszyć termin szczepienia lub jeszcze go nie mają, a chcą się zaszczepić, są dyspozycyjne i będą w stanie w krótkim czasie dotrzeć na szczepienie proszone są o przekazanie danych kontaktowych imienia, nazwiska oraz numeru telefonu, najlepiej osobiście, osobie wpuszczającej do punktu. W przypadku pojawienia się wolnych dawek pracownicy Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego będą kontaktować się z tymi osobami.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. Rodzic, oskarżasz a nie dajesz przykładów. Pomawiasz o kłamstwa i krętactwo a nie wskazujesz gdzie i kiedy. Jesteś wyznawcą PO i to w swoich wpisach udowadniasz. Tego, że Astrą nie chcą się ludzie szczepić to nikt nie ukrywa. Jak chcesz inną szczepionkę trzeba swoje odczekać albo jechać do ościennych miast jak dostanie się informację o możliwości szczepienia. Znam b. dużo osób, które takie wycieczki robiły ne chcąc czekać w kolejce na miejscu. I tyle w temacie. Co do PISu to od początku uważałem, że kupowanie AstraZeneca to wyrzucanie pieniędzy. Ale jakby ich nie kupiona to dopiero byłaby zadyma, że rząd nie dba o obywateli.

  2. Do wredny. Dla jasności Nie jestem wyznawcą KO. Gdyby inna nacja polityczna postępowała w sprawie szczepień tak jak Pisowscy krętacze to także bym to napiętnował!!!

  3. Morawiecki zakupił łącznie prawie 20 milionów dawek Szczepionki Astra -Zeneca. i choćby miało zdechnąć połowę Polaków to będą szczepić tym syfem. A znając Pisowskich oszustów to są nawet zdolni do tego że będą przeklejać etykiety i Polak będzie szczepiony Astrą myśląc że dostaje Phizera!!!

  4. Z tymi szczepieniami to są jakieś jaja. Wygląda na to, ze nikt nad tym nie panuje. Otrzymałam pierwszą dawkę Moderny. Dwa tygodnie temu przyspieszono mi drugie szczepienie więc postanowiłam dlaczego są tacy łaskawi, skoro dopiero teraz zaczęli mówić o skróceniu oczekiwania na drugą dawkę. Sprawdziłam w systemie i okazało się, że jako drugą dawkę otrzymam Astrę.

Send this to a friend