Informacje

OŚWIĘCIM. Niepełnosprawni uczniowie doczekają się prawdziwej sali gimnastycznej

Na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu trwa trzeci, ostatni etap rozbudowy i przebudowy placówki na osiedlu Zasole.

Ten etap prac pochłonie ponad 26 mln zł. W ramach zadania zostanie rozbudowany budynek szkoły podstawowej, powstanie sala gimnastyczna (w tej chwili stan surowy otwarty) oraz boisko wielofunkcyjne zewnętrzne o nawierzchni syntetycznej. Inwestycję prowadzi Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „BUDECON” SA z Sosnowca.

Obiekt w pełni zostanie oddany do użytku w przyszłym roku. Po zakończeniu robót SOSW w Oświęcim – Miasto Pokoju – City of Peace będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu ośrodków w naszym kraju.

Fot. RafLor

Powiat Oświęcimski


Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

  1. ZIBI przedszkole i żłobek na Stawach też im przeszkadzały. Pewnie dlatego, że Kaczyński nie może już mieć dzieci. To jest walka PiS-u o większą ilość urodzeń.

  2. Żal ci dupsko ściska ,że chore niepełnosprawne dzieci mają nową szkołę z prawdziwego zdarzenia.Wspaniałych nauczycieli którzy na codzień muszą się zmagać trudnymi i chorymi dziećmi. Jak Czarnek wydawał miliony na wille plus to się nic nie odzywałaś.,a teraz jakieś pretensje.Zgloś je Kaczorkowi dyktatorkowi.

  3. To podziękuj projektantom którzy stworzyli tego paszkwila , i staroście panu Starcowi ,który zaakceptował ten projekt.

  4. Niech to jak najszybciej kończą, ponieważ jest już kolejna robota przy tym ośrodku i powinna się nazywać: „Czyszczenie, wymiania i odmalowanie elewacji, bruku w około ośrodka, wraz z wymianą Cortanu na inny materiał elewacyjny”. Jeśli ten ośrodek ma tak wyglądać i reprezentować Nasz powiat, to ja się do niego nie przyznaje.

  5. 90% kasy dało Starostwo powiatowe w Oświęcimiu , a ten zasrany rząd Morawieckiego dał zaledwie 10 %

Send this to a friend