Informacje, Kultura

OSWIĘCIM. Murale „Kolej na przyszłość” w przejściu podziemnym na dworcu kolejowym

W przejściu podziemnym na dworcu kolejowym w Oświęcimiu wyłaniają się pierwsze historyczne murale.  wNa dworcu kolejowym w Oświęcim trwają ostatnie prace końcowe przy rewitalizacji całego węzła kolejowego. Murale malują Sara Sierra Rivera z Kolumbi oraz Paweł Ziemicki, oboje artystów z pracownik Happy my Atelier.

Całe przejście podziemne zostanie ozdobione muralami o tematyce historycznej związanej z koleją oraz ziemią oświęcimską. Aby nie zdradzać efektu końcowego, publikujemy tylko kilka ogólnych zdjęć.

 


Sara Sierra Rivera i Paweł Ziemicki, Happy my Atelier
Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. PiS żadnej łaski nie robi dając pieniądze na inwestycje. Jest od tego … To są nasze pieniądze a nie PiS-u!

 2. Gdyby nie Unia Europejska to nie byłoby żadnego remontu .Przypisywanie sobie zaslóg jest wrednym kłamstwem. Czarnek najgorszym ministrem edukacji od upadku komuny.za 20 30 lat będą o nim pisać w książkach do historii ten co zniszczył Polsą szkołę.

 3. Ilu polityków PiS jest potrzebnych do.wymiany żarówki?

  Ani jednego…

  Prezes mówi, że jest już jasno a oni klaszczą w ciemności i krzyczą: JA-RO-SŁAW, JA-RO-SŁAW

 4. My jesteśmy dumni z naszych ministrów. Szanowni panowie, wstańmy, pokażmy teraz jak jesteśmy dumni z naszych ministrów. Brawo. Brawo minister Czarnek. Brawo minister Czarnek. Wstajemy. Brawo.🤣

 5. @PLK
  Wyświetlacze pojawią się do grudnia na wszystkich peronach.
  „Na stacji Oświęcim, dodatkowo pomocne będą elektroniczne wyświetlacze.
  Na stacji Oświęcim będą również wyświetlacze, zawierające wizualne informacje o najbliższych pociągach. Montaż monitoringu, m.in. w Chrzanowie, Libiążu, Oświęcimiu, w Brzeszczach, zwiększy bezpieczeństwo podróżnych i zapewni możliwość szybkich reakcji służb porządkowych.”

 6. Rewelacja,ostatnio przyjechałem z Wiednia do Tychów(miasto 3 krotnie większe od Oświęcimia}.Dworzec obskurny …wstyd

Send this to a friend