Informacje, Sport

OŚWIĘCIM. Miasto wsparło drużynę hokejową Re-Plast Unia Oświęcim

Drużyna hokeja na lodzie Re-Plast Unia Oświęcim otrzymała dofinansowanie z budżetu miasta. Umowę promocyjną podpisali prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut i prezes spółki Oświęcimski Sport Paweł Kram. Dotacja została przyznana na okres od stycznia do kwietnia i wynosi 600 tys. zł. Miasto Oświęcim jest głównym partnerem drużyny Re-Plast Unii Oświęcim i od siedmiu lat większościowym udziałowcem Spółki.

Zgodnie z umową rolą spółki jest kreowanie pozytywnego wizerunku Oświęcimia zarówno podczas wydarzeń sportowych z udziałem drużyny jak i w mediach tradycyjnych czy elektronicznych; jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu.
Hokeiści promują Oświęcim podczas meczów rozgrywek ekstraligowych, a herb miasta jest między innymi na koszulkach zawodników, materiałach promocyjnych oraz stronie internetowej i portalach społecznościowych.

Miejmy nadzieję, że wsparcie udzielone przez miasto Oświęcim pozwoli w tym sezonie osiągnąć najwyższe miejsca w ekstralidze ku uciesze wszystkich kibiców i partnerów wspierających Re-Plast Unia Oświęcim.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

23 komentarze

 1. Nie odpowiada pan na maile,interwencje, więc po co takie głupoty pan pisze?

 2. @szukający…… Jak to w tym narodzie było, jest a czy będzie to się okaże, im ktoś bardziej cię wykorzystuje, łaje i na ciebie pluje, tym ma u ciebie większe poparcie. Tak, że możliwe i to, że obecny kacyk podniesie wszystkie daniny jakie może a w nagrodę go znowu posadzą na kacykowym klocku.

 3. Kretyn
  Komunista
  Zaprzaniec
  Zdrajca

  A was jak dziś nazwał pełen fałszywych wartości wyborca pis?

 4. informuję wszystkich, że ten prawicowy kretyn wypowiadał się kiedyś jako hotin, niestety nikt go nie zrozumiał i nie wytrzymał tego musiał zmienić nazwę teraz produkuje się jako glinatex

 5. @P. Adamaszek. problem, który poruszyłem to nie temat do dyskusji, tylko prośba o publiczna informacja skierowana di publicznej osoby. Moja tożsamość nie ma znaczenia.

 6. Dokładnie Panie Janie, kiedy Soła Oświęcim potrzebowała wsparcia na dalszą grę i promocje miasta na boiskach 3 ligi to się nie dało, a tutaj lekką ręką się wydaje tyle pieniędzy – to samo tyczy się powiatu

 7. @donek, @wredny – a czy lud Oświęcimia zagłosowałby na kogoś innego niż ich podstarzały amant z Łęk?

 8. ….. Szanowny Panie „Czeslawie” …..wielokrotnie tutaj pisałem ze nie rozmawiam i nie dyskutuje z „anonimami” oczywiście z wyrazami szacunku ! …Jeśli chce Pan porozmawiac lub zgłosić problem to proszę na Facebook lub Messengera ew. poprzez email Rady Miasta. Pozdrawiam 👋🙂……… aaaa ta uwaga dt. również „Mieszkańca” 👍🙂👋

 9. Panie radny Adamaszek……
  Widząc pańską pisownię to powinien te 650 k przekazać Panu na reedukację….choć nie jestem pewny czy to by wystarczyło🥴😅😅😂😂

 10. Panie radny Adamaszek. Może słowo od Pana na temat wysypiska i zwożenia na nie odpadów z poza Oświęcimia. czy radni wiedzieli o tym, kto będzie robił nowe wysypisko?

 11. ….. A GDZIE był p. Prezydent jak 2019 pomocy potrzebowała Soła !!!! Ktira w sportowej walce utrzymala sie w III lidze 👍🙂……w tym czasie stawiał nikomu nie potrzebny pawilon „Cafe Rynek” , który kosztował 268 tyś zł !!!! A pół roku działalności został zamknięty że strata netto prawie 250 tyś ….. 🤮🤮🤮🤮🤮 widocznie są równi i równiejsi . P.Prezydent okazał się geniuszem ekonami oraz aksymoron „dobrego gospodarza ” ….. A lans w Wieściach z Ratusza wylewa się strumieniami …. 🥶🥶🥶🥶

 12. Chwierut może nie jest zbyt inteligentny ale jak to mówiła moja babcia jest „chytry”. Taką swojską chłopską chytrością. Widać wykalkulował, że ludzi kręcących się koło hokeja jest więcej niż pracowników na samorządowym garnuszku i pomiarkował, czyje poparcie bardziej mu się przyda przy urnie.

  Poza tym dokarmianie warstwy urzędniczej wiąże się z ryzykiem wyhodowania potencjalnej konkurencji. Inwestowanie w obszczymurków z lodowiska jest znacznie bezpieczniejsze. W ogóle to dziwię się, że jeszcze nie zamknął szkół i szpitala. Każde miejsce gdzie gnieżdżą się klerki jest potencjalnym rozsadnikiem Brutusów.

  Idealna sytuacja dla władzy jest taka, że na miejscu jest tylko klasa robotnicza a jajogłowych wysyłamy do roboty w teren. Żeby nie mieli czasu myśleć o jakimś tam zaangażowaniu w lokalną politykę.

  Jebać PiS !

 13. Ale na bezpieczne chodniki dla dzieci przy przedszkolu nr 14 i szkole podstawowej nr 4 nie ma kasy. Za to jest rozdawnictwo i marnotrawstwo. Im szybciej POwski kacyk zniknie z tego stołka tym lepiej.

 14. Szkoda, że wsparł pracowników samorządowych, którzy zasuwają za marny grosz by on mógł spijać śmietankę.

 15. @PRAWY. Jak nie znalazł,jak przecież dofinansował KS Re-Plast Unia? Czyli kłamstwo POwskie ma krótkie nóżki.

Send this to a friend