Informacje

OŚWIĘCIM. Listy kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 12

Zobacz kto kandyduje do Sejmu z okręgu wyborczego nr 12 (obszar powiatów: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki). Pełne listy nazwisk.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Poprzedni artykułNastępny artykuł

19 komentarzy

 1. Liczba ludności Polski ostro spada, a społeczeństwo dramatycznie nam się starzeje. To fakt. I to nie jest tylko przypadłość Oświęcimia.

 2. @Marian
  Oswiecim stał się nic nie znaczącym w Małopolsce przysiółkiem. Zostaliśmy zdegradowani do rangi wsi. Miasto dla starych ludzi więc skąd mają brać się młodzi, pełni energii politycy. Tacy nie mieszkają w tej dziadowiznie. Kto mądrzejszy to stąd ucieka.

 3. Jak interpretujecie fakt, że ani PiS ani PO ani Konfa nie wystawili nikogo w Osw ?
  Moja interpretacja jest taka:
  PiS nie wystawił nikogo bo nikogo nie miał. Kadrowo oświęcimski PiS jest cienki. Słabo się też ubierają. Na zdjęciach wyglądają jak kółko rolnicze a nie poważna partia.
  Sytuacji w Konfie nie znam, więc się nie wypowiadam.
  W PO postawili na modny outfit. Zawsze w dobrze odprasowanych koszulach. Ale bez krawatów bo to buduje dystans. Niby naturalnym kandydatem PO byłby PJCh ale on już raz stwierdził, że zsyłanie go do Sejmu jest jak rzucanie pereł przed wieprze. Szykują go więc do rządu albo na szefa Orlenu. No chyba, że na przewodniczącego Rady Europejskiej.

 4. @ , już kiedyś cie określiłem, rzeczywiście jesteś małpa. A referendum będzie, zgodnie z prawem i w głębokiej d….. inni mają to że ci to nie pasi.

 5. Dajcie @@@ brzytwę,a ona już bedzie wiedziała jak POpełnić na sobie sepuku. Ales Fir dojczland oświećimski małpiszonie POwski.

 6. Właśnie przerżnęliśmy 0:2 z Albanią. Aż strach pomyśleć, co będzie się działo podczas rewanżu z Wyspami Owczymi.

  Moim zdaniem to jakiś strajk. Z powodu niewypłacenia piłkarzom tych 30 milionów obiecanych przez Morawieckiego. Innej opcji nie widzę.

 7. Żadna z trzech wiodących w sondażach partii nie wystawiła z Oświęcimia choćby jednego kandydata. To pokazuje w jakiej czarnej dupie znalazło się to miasto.

  Po oddania głosu w referendum można iść do domu.

 8. Czekamy na 100 dni Janusza. Niech od poniedziałku zacznie wprowadzać obiecanki Tuska w Oświęcimiu. Zobaczymy czy nie blefują jak zwykle. Wtedy PO może liczyć na poparcie.

 9. A co z odpolitycznieniem uczelni i szkół, co wczoraj zostało ogłoszone przez Tuska?

  Kiedy w Oświęcimiu Janusza Chwieruta i ekipy PO będą zmiany? Co z dyrektorami szkół i prorektorem MUP? Kiedy zrezygnują ze stanowisk?

 10. Tusk obiecał 20% podwyżki dla urzędników i 30% dla nauczycieli. Czekamy na ruch Janusza Chwieruta. Będzie płakał czy nie że musi wyjąć węża z kieszeni? Podobno w tamtym roku nie był chętny na nawet 10% podwyżki. Trochę rozjeżdża się ta narracja PO. Tu obiecują, a jak mają realną władzę pokazać że to nie tylko puste obietnice to walczą z pracownikami o każdy grosz.

 11. Hit! Zawód prezes, zawód parlamentarzysta, zawód przedstawiciel administracji samorządowej!!! Żenujące.

Send this to a friend