Informacje

OŚWIĘCIM. Konsultacje z mieszkańcami ws. przebiegu gazociągu wysokiego ciśnienia

Spółka Gaz – System zaprasza na konsultacje na temat II etapu projektowanego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Skoczów – Komorowice – Oświęcim. W trakcie zaprezentowana zostanie trasa, zakres i harmonogramu projektu oraz informacje na temat podstaw prawnych realizacji inwestycji, procedury wypłaty odszkodowań.

Spotkanie odbędzie się 23 lutego, w godzinach od 13.30 do 17, w sali ślubów budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Jagiełły 25.

Konsultacje będą miały charakter indywidualnych spotkań z mieszkańcami. Spółka zaprasza szczególnie tych, którzy są właścicielami nieruchomości, przez które będzie przebiegał gazociąg. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji o inwestycji

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

 1. Widzę, że sprowokowałem żarliwą dyskusję. 🙂 Pragnę wyjaśnić, że oznaczanie drzew do wycinki literą Z w obecnej sytuacji nie jest najlepszym pomysłem. Może firma faktycznie od dawna stosuje takie oznaczenia, lub jest to żart któregoś z pracowników.

 2. @as

  Ty to jednak jesteś asior…
  „Tłusty czwartek” mamy a ty mi tutaj zadania stawiasz…

  Widzę, że temat spędza Ci sen z powiek. Ja mam to w nosie (i nie tylko tam) ale w sobotę wybieram się w tamte okolice więc specjalnie dla ciebie (przy okazji) sprawdzę czy znajdują się tam jakieś tajemne oznaczenia. Być może uda mi się ustalić kto je wykonał i jakiej techniki użył (malarze? druidzi? ufoludki? ruscy? tuscy?).

  Mamy dopiero czwartek więc jeśli
  w procesie „ten-tegowania mózgowego” stworzysz kolejne pytania to dorzuć je w komentarzu pod tym artykułem. Póki co, cierpliwości!!!

  W Oświęcimiu sporo się dzieje. Jeśli będziesz się skupiał na błahostkach to rzeczy ważniejsze będą ci umykać. Z treści twoich wpisów wnioskuję, że ogólnie to sporo ci już umknęło.

  Taki np. „hotin” tlumaczy swoje braki w wiedzy” tym, że „niemcy spalili mu szkole – może i ty powinieneś znaleźć sobie jakąś wymówkę…

  Zdjęć malującego nie oczekuj – ten portal nie umożliwia dodawania grafiki w komentarzu (zgadnij dlaczego?). Ponadto publikacja wizerunku wymaga zgody osoby fotografowanej…

  Pozdrawiam.

 3. @Jan Adamaszek

  Panie Janie proponuję aby Pan więcej pytał a mniej się domyślał. To sprawi, że będzie Pan więcej wiedział a mniej przypuszczał. W tym przypadku na pewno nie chodzi o rządzących Oświęcimiem…

  Pozdrawiam

 4. …… zastanawiam się co autor miał na myśli ; „Dziwne , że radni jedynie słusznej opcji politycznej jeszcze tego nie zauważyli ” …. domyślam się że dotyczy to rządzących Miastem , bo to oni maja większość ??? Choc z doświadczenia w pracy w radzie raczej nie zauważyli 🙂🤪🙂🤪🙂🤪

 5. Zastanawiają mnie oznaczenia na drzewach przy ulicy Olszewskiego. Czyżby rurociąg budowali Rosjanie? Dziwne, że radni jedynie słusznej opcji politycznej jeszcze tego nie zauważyli.

 6. Mieszkańców Oświęcimia ktoś pytał czy chcą wycinki 1000 drzew? W celach ekologicznych.

Send this to a friend