Informacje, Wideo

OŚWIĘCIM. Koalicja Obywatelska zainagurowała samorządową kampanię wyborczą

W sobotę 16 marca Koalicja Obywatelska z powiatu oświęcimskiego zaprezentowała swoich kandydatów w wyborach samorządowych do: Sejmiku Województwa Małopolskiego, Rady Powiatu w Oświęcimiu, Rady Miasta Oświęcim, Rady Miejskiej w Brzeszczach.

Źródło: Facebook.com


OŚWIĘCIM. Niezależny i niepartyjny Komitet Wyborczy Wyborców KOS 2018 inauguruje kampanię wyborczą [FOTO RELACJA]

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. Prymitywne i skorumpowane rządy PO-KO i przystawek mamy od wielu lat na naszym terenie. Dlatego taki opłakany stan naszego miasta i powiatu. Nie dziwi, że tylu ludzi opuściło nasz rejon.

 2. Damian nie ma co z lewactwem pisać. To tępe bractwo nigdy nie potrafiło czytać ze zrozumieniem. Wiedzy też jak na lekarstwo.

 3. Towarzyszu Gumiś – pudło! Twoja niewiedza zrytego prymitywną ideologią pseudomózgu z minionej epoki jest ogromna i chora. Cóż. Współczuje choć jest nieuleczalne. Pisanie, powielanie nic nie wartych kłamstw i fejków na niewiele się zda. Kłamstwa, fejki i manipulacje na temat poprzedniego rządu i prezydenta Andrzeja Dudy odszczekała nawet najbardziej zakłamana TVN. Znając ciemne strony powstania najgorszej opcji politycznej(PO) w kraju nic mnie nie zdziwi. Jakby ktoś dogłębnie wniknął brakłoby zakładów karnych. Złodziejstwo, kłamstwo, manipulacja, oszustwo to norma wśród obłąkańców z PO. Potwierdza to wiele faktów i zdarzeń. Niestety gumiś twoja pseudowiedza jest tak płytka jak wyschnięty strumyk. Lepiej nie pisz o sprawach o których żadnego pojęcia nie masz!

 4. A co tam słychać u waszego Towarzysza Piotrowicza sędziego TK.W czasie stanu wojennego był bardzo aktywny dostawał medale od pierwszego sekretarza PZPR. Za zasługi w zwalczaniu opozycjonistów Solidarności.

 5. Damian:
  Jeśli chodzi o łamanie konstytucji , i prawa liderem jest prezydent Duda.Zdarzylo mu się to kilka razy . Oszustów, i złodziei najwięcej jest w Pisie , i będzie jeszcze więcej bo codziennie wychodzą na jaw nowe afery. Pegasus,Hermes .Podsłuchy Inwigilacja Szczucie to jest skrót od nazwy partii PIS.

 6. Szanowny Panie Prezydencie,
  z szacunku do zawodu nauczycieli, proszę przypomnieć Pani Sylwi Biesik-Żak, która praktykuje u Pana jako naczelnik wydziału oświaty, że nie używamy słów „mam studia wyższe”, co najwyżej „mam wyższe wykształcenie”. Wiem, że jej aktualny mentor poseł Marek Sowa lubi używać ludowego powiedzenia „cofać się do tyłu”, ale lokalna struktura PO i ludzie ją tworzący dużo na tym tracą.

 7. Największe niedorajdy z jednej, a z drugiej zakłamana i bandycka organizacja łamiąca Konstytucję i prawo. Nigdy więcej oszustów i złodziei z tej opcji(najwięcej oskarżonych i skazanych)!

 8. A potem będzie lamentowanie, że Prezydent jest zmęczony. No jak ma nie być, skoro musi obskoczyć dwie kampanie – swojego komitetu „bezpartyjnego” i komitetu jak najbardziej partyjnego. Żeby nie było wątpliwości, podobny manewr po stronie pisowskiej też zauważam i nie pochwalam. Więcej napiszę – drażni mnie taka hipokryzja i mącenie ludziom w głowach. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy są tego świadomi i dają się nabierać na bezpartyjność tych komitetów.

  Może więc lepiej oddawać głos na ludzi w istocie z partiami nie mającymi wiele wspólnego. W takim KOS 2018, czego się nie ukrywa, tylko ok. 10% kandydatów jest jakkolwiek związanych z jakąś partią polityczną. Reszta to ludzie próbujący zrobić coś korzystnego dla swojej społeczności, wnosząc swoje doświadczenie pochodzące z różnych dziedzin życia.

 9. Może pOśle Sowa powie pan coś o aferze z internetem szeroko pasmowym? Gonić platformę obłąkanych z Oświęcimia.

 10. Czas na zmiany w Oświęcimiu. Ponad 12 lat rządzenia… widać zmęczenie 💤

Send this to a friend