Sport

OŚWIĘCIM. „Klub 100” szuka chętnych kibiców do sponsoringu

Wszystkich kibiców i przedsiębiorców serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach „Klubu 100”. Stwórzmy wspólną – biało-niebieską rodzinę i wspierajmy rozwój klubu, który jest dla nas bardzo ważny.

Każdy klub sportowy ma swoją historię, tradycję, wizję, misję i wartości.

Każdy klub sportowy skupia lokalną społeczność, tworzy rodzinę i wspólnotę w przeżywaniu zarówno wielkich chwil, jak i tych mniejszych.

Każdy klub sportowy ma fanów idących z nim w ogień, wspólnie cieszących się z sukcesów i dobrych wyników, jak i wspierających po porażkach.

Każdy z kibiców to głos, a im ich więcej tym krzyk jest bardziej donośny i silniejszy!

Bądź aktywny! Dołącz do Nas! Buduj razem z nami najbliższą rodzinę Klubu Sportowego Unia Oświęcim. Przystąp do specjalnego programu „Klub 100” zrzeszającego kibiców, sponsorów, przedsiębiorców, widzów i wszystkich, którzy chcą dzielić swoje hokejowe zainteresowania, ale też chcą spędzać razem czas przeżywając sportowe emocje.

Możesz inspirować i aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciach organizacyjnych przez KS Unia Oświęcim, możesz tworzyć i budować społeczność klubową, możesz tworzyć inicjatywy, możesz się zintegrować i być bliżej klubu niż tylko na widowni Hali. Możesz stać się częścią historii klubu sportowego Unia Oświęcim.

Po co miałbyś to robić?

„Klub 100” to przedsięwzięcie, którego celem jest budowanie i rozwój rodziny KS Unia Oświęcim. Grupuje on ludzi chcących kultywować bogate tradycje hokeja na lodzie w Oświęcimiu, wspierać rozwój klubu, proponować i wdrażać inicjatywy mające na celu rozwój organizacyjny i społeczny klubu i lokalnej społeczności. Załóż biało-niebieskie barwy i dołącz do Nas.

Pełne członkostwo „Klubu 100”

Pełne członkostwo osiąga Członek „Klubu 100” po uiszczeniu wpłaty członkowskiej w deklarowanej wysokości minimum 100 zł na miesiąc nieprzerwanie za okres trzech kolejnych miesięcy.

Przywileje dla osób, które uzyskają pełne członkostwo

Imienna karta VIP uprawniającą do bezpłatnego wstępu na wszystkie mecze pierwszej drużyny KS UNIA Oświęcim (za okazaniem karty) oraz klubowy szalik KS UNIA Oświęcim.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszym przedsięwzięciem lub oczekują więcej informacji, prosimy o kontakt drogą elektroniczną unia@hokej.pl, telefoniczny +48 33 841 45 06 lub bezpośredni – w sekretariacie Klubu Sportowego Unia Oświęcim w Hali Lodowej przy Chemików 4.

Wpłata składki winna być dokonywana w formie darowizny na konto Stowarzyszenia:

Towarzystwo Hokejowe Unia Oświęcim,
ul. Chemików 4, 32-600 Oświęcim
Bank PKO SA Nr konta: 15 1240 4155 1111 0010 7057 1182

W tytule przelewu/wpłaty należy wpisać: „Klub 100 składka za miesiąc….., imię i nazwisko”

Dokumenty do pobrania

REGULAMIN KLUB 100 Pobierz

DEKLARACJA KLUB 100 Pobierz

 

Źródło: Unia Oświęcim / foto: Jarosław Fiedor

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend