Informacje

OŚWIĘCIM. Jakub Przewoźnik kandydatem PiS na prezydenta Oświęcimia

W sobotę 2 marca Prawo i Sprawiedliwość na Rynku Głównym w Oświęcimiu zaprezentowało kandydata na prezydenta Oświęcimia i kandydatów do sejmiku województwa i rad gmin.

Kandydatem na prezydenta Oświęcim będzie Jakub Przewoźnik.

Na burmistrza Kęt z ramienia PiS startuje Dariusz Gawęda.

Iwona Gibas będzie nr 1 na liście do Sejmiku Województwa.

 

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

50 komentarzy

 1. Maciej Klima to rozsądny wybór. Widać, że wie co nie gra w mieście i ma pomysł na poprawę sytuacji

 2. Będę głosować na Chwieruta, dobrze rządzi w Oświęcimiu.

 3. Kazik nie strasz aferami PO bo afer PIS jest kilka razy więcej.Codziennie dowiadujemy o nowych aferach ,i miliardach zmarnowanych pieniędzy podatników.Tak więc daruj sobie te twoje insynuacje i pomówienia.

 4. Miałem zamiar wypisać przynajmniej część afer i przekrętów ludzi z PO oraz wymienić trochę obsadzonych dobrze płatnych zajęć. Jednak szkoda zarywać całej nocy na to, o czym myślący wiedzą, a niemyślący nie uwierzą. Warto by było jeszcze o „sukcesach” obecnie rządzących.

 5. Jeśli ktoś pisze 4 razy wnioski o dofinansowanie żłobka,i przedszkola,a druga strona nie odpisuje na te wnioski to znaczy ,że druga strona nie umie odpisywać ,że wniosek został źle napisany. Widocznie wojewoda lub wicewojewoda to tumany nie urzędnicy którzy skończyli może 7 klas podstawówki,i nie umią pisać .Ale z powodu przynależności do PiSu dostali tą robotę.

 6. Gumiś a skon wiesz że?, Może nie potrafili poprawnie napisać wniosku w U M

 7. To wstyd głosować na to…” coś” potocznie zwane pisem..Czasy słusznie minione.
  Rozliczać, konfiskować, izolować .To jedyne na co zasługują po tych 8 latach kłamstw, złodziejstwa i niekompetencji.
  Ha tfu.

 8. Szydło!! Wasz Toruński guru z którym Pisdzielc-y kołyszą się na boki jak banda pedałów – największy Hochsztapler w kraju zamiast Muzeum Pamięci na co otrzymał dziesiątku milionów dotacji od PIS-u wybudował 15-ie apartamentów z widokiem na Wisłę i sale koncertową. Może przyjdziesz na rynek i wyjaśnisz to obywatelom!!!

 9. To podziękuj swojemu prezesowi i Morawieckiemu ,że okradali mieszkańców Oświęcimia.Zakręcili kurek z pieniędzmi na inwestycje.Pieniądze szły tylko dla swoich.

 10. Skoro nie Chwierut czy Przewoźnik to kto? Fijałkowska czy Klima?

 11. przed wyborami wypadałoby sprawdzić pisiorom gdzie zdobyli dyplomy.

 12. Nie zagłosuje na p.Przewożnika bo wciąż nie rozliczył imiennych faktur za banery , za które ktoś jednak musiał zapłacic . Szanowni Państwo , czy chcecie mieć prezydenta zadłuzonego nie wiadomo u kogo???

 13. Ci panowie przynoszą wstyd mieszkańcom Oświęcimia ich czas już dawno minął czas na zmiany.

 14. Oświęcim – czas na zmianę ekipy z PO. Brawo panowie z PiS 💪

 15. Mieszkańcy Oświęcimia swój rozum mają ,i wiedzą na kogo zagłosować. Marzyciele niech dalej marzą .

 16. Jak w poprzednich wyborach, tak i teraz Janusz Chwierut wygra w 1 turze. Sytuacja PiSu bynajmniej nie poprawia się ale jest coraz gorsza.

 17. Tak samo twierdziłeś przed 15 października. Że pis i twój Ukochany Przywódca normalnie zmiażdżą zdrajców tfusków.
  Rozumiem, że jeśli znowu przegracie, to z rozpaczy wyprowadzisz się do Pcimia? Nie zatrzymuję.

 18. Dr Jakub Przewoźnik wygra z całą pewnością,
  powoli pakuj manatki na wyjazd z Oświęcimia.

 19. Na przykład: marzec 2023 o przedszkolu i żłobku: „Czterokrotnie aplikowaliśmy o środki z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych czy programu Polski Ład i za każdym razem premier Mateusz Morawiecki je odrzucał”.

  „W ramach zmian podatkowych w Polskim Ładzie, nasze miasto straci w przyszłym roku ponad 10 mln zł wpływów z udziału w podatku PIT oraz CIT – komentuje prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut”.

  To oficjalne wypowiedzi Chwieruta, z publikacji prasowych. Myślisz że kłamał? Myślisz, że może i składał jakieś tam wnioski, ale tak nieudolnie, że w efekcie rząd pieniędzy nie przyznał? Bo może były ważniejsze potrzeby, na przykład ta idiotyczna wieża widokowa w Wadowicach do podziwiania panoramy Wadowic – za 7,4 miliona złotych. Pewnie tak ci się pisiorku wydaje.

  A może chcesz pisiorku abym sięgną do wykazu inwestycji rządowych w Pcimiu za kilkadziesiąt milionów złotych, gdzie je tu cytowałem, jak chcesz – to poszukam.

 20. Małpeczko, kradzież to przestępstwo. Zgłoś to do płokułatuły i niech zamkną kogoś… np. Sowę i Niedzielę za głosowaniem za podatkiem od nieruchomości dla kolejarzy…
  Janusz Chwierut to albo nieudacznik albo cwaniak. Nie zabiegał o te pieniądze bo liczył na zmianę władzy i deszcz kasy. Bo nie dostawał za pisu i parę razy wykleił miasto partyjną propagandę za miejskie pieniądze. I mu się to po prostu należy.

 21. Jak Przewoźnik wygra wyprowadzam się z Oświęcimia.Mam nadzieję że nie. Każdy tylko nie on.

 22. Więc chcesz głosować na ludzi, którzy przyczynili się do systematycznego okradania budżetu Oświęcimia w ciągu ostatnich ośmiu lat i jednocześnie obsypywania górami pieniędzy samorządów pisowskich w rodzaju Wadowic czy Pcimia? Gdzie byli wtedy pp. radni Przewoźnik, Łoziński itd.? Czy protestowali? Domagali się traktowania Oświęcimia przynajmniej na równi z innymi miastami? Czy może raczej donosili na Chwieruta do Warszawy, cieszyli się i zacierali łapki, gdy pisowski „polski ład” wysysał środki z Oświęcimia. Gdy rządowe dotacje z rzadka co najwyżej kapały, podczas gdy wylewały się strumieniami do wsi i miasteczek opanowanych przez pis? Według zasady: im gorzej, tym dla nas lepiej.
  No to głosuj pisiorze. Choć może raczej najpierw zgłoś się do specjalisty.

 23. Pojawiło się kilka nowych twarzy w tej naszej Oświęcimskiej polityce. Karol Przewoźnik, Bruno Łoziński.Toż to już całe klany rodzinne w tej polityce . Koryto +.

 24. Bardzo proszę tak nie szufladkować . Nie napisałem na kogo zagłosuję . Taki wasz problem , zdaje się wam ze wszystko wiecie lepiej .

 25. Nie wiedziałem, że jesteś zwolennikiem Patologii Obywatelskiej
  i chcesz na nią głosować.

 26. Nie zagłosuje na Przewożnika bo chcę aby Oświecim „odkuł” sie po tych kilku latach władzy PIS gdzie ,jako miasto niepokorne , rzadzone przez prezydenta niePISowskiego odsunięte było od tego co miały inne miejscowości mające włodarzy po linii partyjnej PIS.
  Głupotą było by teraz głosować na kogoś za kim stoi PIS , w swoim schyłkowym okresie .

 27. Chociaż jesteś zwolennikikem Patologicznej Platformy,
  nadaję Ci zaszczytny pseudonm „Pisiorek”
  i tak do Ciebie będę się zwracał w następnych komentarzach.

 28. Zebrało się was pisiorków, na najważniejszym spędzie przedwyborczym, raptem 26 osób. Plus fotograf. A gdzie tłumy zwolenników? Porwanych ideami budowy parkingu pod cmentarzem parafialnym, fajerwerków na sylwestra, obniżenia podatków z jednoczesnym porozdawaniem z pół miliarda złotych, których nie macie, ale które „na pewno się znajdą?” Jakoś zwolennicy nie dopisali. Przykre. I niebo płakało.

  Pisiorek – to bardzo ładne słowo. Z pewnością bardziej sympatyczne od wulgarnych obelg i bluzgów, którymi nas bezustannie obrzucacie.

 29. Znowu kolejna Twoja
  idiotyczna wypowiedź
  z obowiązkowym słowem
  pisiorki.

 30. Źle to wyszło: garstka pisiorów na tle wielkiego pustego rynku. A nad nimi czarne chmury i deszcz. Nie lepiej byłoby wynająć salę kukiełkową w OCK?

 31. O zebrało się towarzystwo wzajemnej adoracji koryto+.Wielka Becia odwiedziła Oświęcim żeby wspomóc swoich partyjnych kolegów,i koleżanki. Chcą się załapać na kolejną kadencję

 32. Waldi K startuje na radnego z listy Oświęcim,i z listy gmina Chełmek . Niech się w końcu zdecyduje skąd chce startować.

 33. No i jest Przewoźnik, Gibas , Szydło….Brrrr…mam nadzieję że że ludzie oprzytomnieli…

 34. @ Obywatel
  Obywatelu Ty chyba żyjesz w innej miejscowości i pomyliłeś portale – chodziło ci o Oświęcim w powiecie ostrzeszowskim w województwie wielkopolskim, bo u nas w małopolskim Janusz (jak na Januszów przystało) jest prezydentem fatalnym, umęczonym wieloma kadencjami i nie wartym przedłużania tej agonii

 35. @Mariola51
  Mariolko nie podniecaj się tak, bo najwyraźniej mało jeszcze wiesz o polityce. Ardanowski to polityk który został odsunięty od koryta przez swoich i teraz wylewa swoje żale i frustracje na partyjnych kolegów (najprawdopodobniej dokładnie w ten sam sposób w najbliższym czasie zrobi komisarz J. Wojciechowski). Tak to już w polityce jest że partia dobra dopóki zapewnia władzę i miejsce przy żłobie. A może właśnie Ardanowski mierzy innych swoją miarą i to on chciał się jedynie nieźle nachapać… ale i tak takich karierowiczów więcej znajdziesz w PO niż w PiSie

 36. Niestety nie życzę powodzenia, bo Oświęcim aktualnie ma dobrego prezydenta i warto, aby pozostał.

 37. PiS to jedyna nadzieja dla Oświęcimia,
  aby wygrać z postkomuną.

  Dr Jakub Przewoźnik najlepszy kandydat
  na prezydenta Oświęcimia.

 38. Wszystko wszystkim, ale dlaczego jesteście tacy smutni? Kaczor was zmusza?

 39. Brawo 👏
  Czas na zmiany w Oświęcimiu, ale takie prawdziwe 💪 Głosując na KOS głosujecie na przystawkę na deser dla PO-KO.
  Jedyna realna zmiana to PiS!

 40. Cała prawda o PIS opisana przez posła PiS:
  „Tłuste koty” cynicznie kpiły z ideowych działaczy, którzy mieli ambitne plany. Oni patrzyli tylko gdzie jeszcze co zachachmęcić, gdzie do jakiego koryta się dostać, gdzie w krótkim czasie zarobić miliony. O tym też trzeba mówić – stwierdził polityk. Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa w rządzie Mateusza Morawieckiego, w wywiadzie dla kanału Idź Pod Prąd

 41. Szydło!!! Zaciśnij zęby i ściśnij dupe!!. Dasz radę!!…-….. zeznawać na Komisji ds. Pegasus-a. Buahhhha gfdzie niedługo się stawisz!!!

 42. Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik poparli na Twitterze Jakuba Przewoźnika na Prezydenta Miasta Pokoju 🙂

 43. Oświęcimianie , chrońcie się przed tymi ludźmi. Wybory samorządowe 2024 to brzytwa tonącego pisu !

Send this to a friend