Kultura

OŚWIĘCIM. Eko-Majówka 2023 za nami. Zobacz najlepsze zdjęcia

W tym roku Ekomajówka odbyła się w Parku Pokoju. Na mieszkańców i gości czekało wiele atrakcji. Zobacz najlepsze zdjęcią z wydarzenia.

Więcej zdjęć na miejskim fanpage miasta Oświęcim – tu się dzieje

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. Hotinku – z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka życzę ci wszystkiego najlepszego, mnóstwa fajnych prezentów i przede wszystkich wysokiego miejsca na listach wyborczych pis.
  Widzisz, dało się bez bluzgów.

 2. @hotin, jeśli sądzenie za niewiadomo co, bo wszystko można podciągnąć, bez możliwości obrony, oraz bez możliwości odwołania się od wyroku, przez instytucje konstytucyjnie do tego nieuprawnioną ( władza wykonawcza, nie sadownicza), uważasz za dobrą i słuszną, zaprawdę powiadam Ci , prawdziwym wyborca PiS jesteś.

 3. Wyborca pis – spokojnie, rząd już o tym pomyślał. Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wsi z budżetu Ministerstwa Kultury sfinansuje wiejskie dyskoteki po 10 000 złotych = 500 butelek wódki na wieś.
  Poważnie 🙂 🙂 🙂
  O sztachety i drągi niestety będą musieli już zadbać sami organizatorzy.
  Widzicie peło? Tak się powinno dbać o swój elektorat!
  Tak się to robi!
  Tak się wygrywa wybory!

 4. @ Widać czarno na białym,że jesteś funkcjonariuszem POwskim Chwieruta,za kasę wypłacaną z datków zeszmaconych ,,biznesmenów,,

 5. Ja bym wolał disco polo i darmowe piwo. Tyle nam się chyba należy?

 6. To się hotinku okaże. Nie ciesz się za wcześnie.
  Czy to przypadkiem nie Mateusz Morawiecki jako prezes BZ WBK nie pomagał rosyjskiej spółce Acron przy próbie wrogiego przejęcia Zakładów Azotowych w Tarnowie?

 7. Za to Lex Tusk się udało ,ty @@@POwska,🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

 8. Tym razem się nie udało.

  „PiS wycofał z Sejmu projekt ustawy tworzącej radę ds. bezpieczeństwa strategicznego. Miała ona decydować o losach szefów najważniejszych polskich spółek: Orlenu, Gaz-Systemu, Polskich Sieci Elektroenergetycznych, PERN-u i Polfy Tarchomin. Powoływano by ją na sześcioletnie kadencje, co umożliwiłoby PiS kontrolę nad potężnymi firmami, nawet gdyby w przyszłorocznych wyborach partia poniosła klęskę.
  Projekt złożony został jako poselski, by uniknąć konsultacji publicznych i szybko przepchnąć go przez Sejm, bez szumu i zbyt wielu ekspertyz prawnych. A byłyby one zapewne miażdżące, gdyż uzasadnienie projektu jest kuriozalne. Nowe prawo miało rzekomo chronić spółki Skarbu Państwa „przed negatywnymi następstwami utraty ciągłości sprawowania funkcji nadzorczych i zarządczych”, co eksperci zrozumieli jako: „nawet jeśli zmieni się rząd, stołki dla kolegów zostaną, a tym samym źródło pieniędzy dla partii i zaprzyjaźnionych mediów”.

  Ale pewnie wymyślą coś innego.

 9. Bo jaki Prezydent to i taka sobie eko majówka.Widac po tłumach,żr Oświęcim się zwija i mieszkańvóe jest coraz mniej.PS. Za to Muzeum Auschwitz bije kolejne rekordy.

 10. Rzeczywiście jest tam para zielonego dzięcioła,a z pieczątką masz rację

 11. Zarządzanie tym parkiem jest przykładem co się stanie kiedy idiota dostanie pieczątkę służbową bez specjalistycznej wiedzy.

  Zielony dzięcioł, który tam mieszkał padł w zeszłym tygodniu na zawał serca.

 12. W parku dwa razy w tygodniu o 7 rano ryk dmuchaw nawet ludzi wypłasza. Ciekawe, że mieszkańcy tam już tak są sterroryzowani że nie reagują.

 13. Kto wymyślił taki hałas w parku w okresie legowym ptaków i strefie ciszy dla wiewiórek? Znam odpowiedź jakiś idiota!

Send this to a friend