Informacje

OŚWIĘCIM. Do miasta przyjedzie Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta RP, w piątek 5 czerwca odwiedzi Małopolskę Zachodnią: Oświęcim, Chrzanów, Myślenicę i Wieliczkę.

Konferencja prasowa Rafała Trzaskowskiego rozpocznie się o godzinie 9:15 na Rynku Głównym w Oświęcimiu.

9.00 – Oświęcim, Rynek;
11:40 – Chrzanów, Rynek;
14:00 – Myślenice, Zarabie, ul. Parkowa;
16.30 – Wieliczka, plac Kościuszki, pod szybem Regis.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

61 komentarzy

 1. Sluchałem dziś rano,w radiowej „trójce” wywiadu z min.Szumowskim. Na pytanie gdzie są zakupione respiratory, chłop się mocno „zakałapućkał”. A przecież to państwowa rozgłośnia.

  A wracajac do wyborów, jeśli dalej Polacy będą dawać wpychać się w spory pomiędzy PIS a PO czy jak ich zwał, to w tym kraju nie zmieni się nic.

 2. Ciekawski … tym wpisem udowodniłeś, że jesteś nieuk a buractwo wychodzi ci z cholew.. Jak chcesz coś wpisać to najpierw trochę wiedzy. Kunta-Kinte był wolnym i dumnym człowiekiem. Próbowano go złamać ale nie złamano. Tak więc nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Na tym zakończę tę dyskusję bo nie mam zamiaru zniżyć się do twego poziomu intelektu.

 3. Warszawą zarządza wzorowo to i Polską jako prezydent da radę 😂😂😂

 4. @Kunta-kinte

  Twój nick wskazuje na to, że masz raczej właściciela….

 5. Program.Trzaskowskiego ze spotkania na rynku:
  „Będę wypalał żelazem to, co zrobił PiS”.

  Świetnie, na początku proponuję odebrać rozdawanie na dzieci po 500 zł.

 6. @PATRIOTA był też jeden pisowiec, który tak po katolicku wyzywał ludzi od dolnej, męskiej części ciała. By była jasność nie kręci mnie żadna opcja polityczna. Poglądy polityczne to prywatna sprawa każdego człowieka i nikt nie prawa prawa z ich powodu ubliżać. No chyba, że się jest tow. Kaczyńskim.

 7. Ciekawski, czyli że nie rozumiesz tego co czytasz. Szkoda czasu na ciebie.

 8. Podobno.na rynku na spotkaniu z Trzaskowskim .byly tłumy patriotów z PO i KOD-u. Proszę o blizsze szcxegoly, czy litania pod drzewem była też odnowiona.

 9. I gdzie byliście krzykacze? Nie widziałem was na rynku? Słabizny, umiecie tylko ujadać w komentarzach. Nie mieliście jaj, aby pokazać swoją twarz nawet w maseczce…

 10. A czy ten Sebastian z Przeciszowa to ten co mu PO na auto zbierała? Gdy uzbierała 120 tysiące to z tych pieniędzy go okradła i chlopina nie dostał nic? Kwintesencja PO zlodziej i oszust!!!

 11. Tak naprawdę wszystko zależy od tego ile powiatów kandydat odwiedzi, ile razy będzie miał wejścia w telewizji i ilu wynajętych hejterów będzie trollować na jego rzecz w sieci. Kandydat urzędujący ma naturalną przewagę nad pozostałymi, ponieważ może rozdawać pieniądze i chwalić się inwestycjami z budżetu. Niestety, ludzie poi jakimś czasie przyzwyczajają się do takiego rozdawnictwa i uznają, „że to im się po prostu należy”. Dlatego kandydaci obiecują ludziom kolejne darmowe bonusy: siedemnaste emerytury, bony na wakacje, bony dla dzieci, dodatki dla bezrobotnych, dodatki dla mało zarabiających; wygrywa ten, kto obieca więcej. A skąd pieniądze? Pieniądze się dodrukuje.

 12. Ciekawski, nie grzeszysz inteligencją. Czytaj ze zrozumieniem. Jak nie rozumiesz to się nie wypowiadaj.

 13. Szanowni Państwo po większości wpisach widać jak łatwo polski naród daje sobą manipulować . Widać jak duży wpływ na naród mają media i politycy. Wyłącz tv – włącz myślenie! Aby naprawdę było lepiej w Polsce trzeba wyrzucić PO, PiS,SLD,PSL na śmietnik historii.

 14. Trzaskowski pochwali się dotychczasowymi osiągnięciami i spełnionymi obietnicami, będzie na rzutniku prezentował stronę:

  wuwuwu-trzaskowskiwatch-pl

  Długo mu nie zejdzie.

 15. Ne chcemy tu w Oświęcimiu żadnych czarnych Kunta – Kintów, ani pełowskiej chamskiej hołoty!

 16. @Kunta-kinte

  To może zacytuj, któryś z komentarzy zwolennika z wulgaryzmem. Na pewno go tu widzisz?
  No wiesz, tak żeby twój komentarz nie okazał się pustosłowiem.

 17. Z komentarzy zwolenników tego powiedzmy kandydata, widać jak marne poparcie przekłada się na treść tych wpisów …. niemoc, złość i chęć wylania wulgaryzmów niczym ścieki do Wisły.

 18. Pkt 1.

  Orędzie szeregowego posła Kaczyńskiego – ODCZYTAĆ!!!

  Koniec

 19. Próba mikrofonu, powitanie sympatyków z PO i z demokratycznej organizacji KOD.
  Lawina obietnic, musimy być zwarci, musimy walczyć (nie wiadomo tylko z kim i o co).
  Musimy być solidarni, musimy wszystko zmienić (żeby było gorzej, tak jak kilka lat temu, za to lepiej kolesiom).
  Zatrzymana zostanie budowa przekopu Mierzei Wiślanej i Centralnego Portu Lotniczego, po co na takie inwestycje wydawać pieniądze, jak można je rozdać … chociażby na służbę zdrowia, aby marszałek Tomasz Grodzki nie był zmuszony brać kopert od pacjentów.
  Nie będziemy już mówili o Polakach w KL Auschwitz, bo to jest nacjonalizm, a trzeba przecież być Europejczykiem, wiadomo były polskie obozy. Wasi przodkowie w Oświęcimiu, zapomnijmy jak zachowywali się podczas okupacji, co robili w czasie wojny … chociaż tutaj w Mieście Pokoju nikogo na szczęście do stodoły nie wpędzili.
  Nie mam czasu odwiedzić Muzeum, muszę już jechać na spotkanie do Chrzanowa, dalej zbierać podpisy, bo do 10 czerwca już niedaleko. Mam nadzieję, że wszyscy oświęcimianie – jak jeden mąż – oddadzą na mnie głosy.
  Na zakończenie rozległ się bardzo głośny aplauz, rozentuzjazmowanych PO-ważnych ludzi i KOD-ziarzy, dzięki którym mamy demokrację i dzięki którym PiS nie wprowadził jeszcze dyktatury człowieka z Żoliborza o imieniu Jarosław, nie mylić z Jarosławem Mądrym, bo ten panował na Rusi.
  Zebrani dało się zauważyć wyciągali dowody osobisty i bez wyjątku każdy podpisywał poparcie dla nowoczesnego prezydenta Warszawy, swiatłego Europejczyka, który zaszczycił swoimi odwiedzinami odwiedził nasze komusze miasto, w którym kiedyś mieliśmy nawet Kolonię Lenina.

 20. Raz, dwa, raz, dwa, próba mikrofonu.
  „Witam was moi drodzy Oświęcimianie! Bardzo się cieszę, że przyszło na nasze spotkanie tak wielu Polaków. Jak widzicie przemawiam do was po polsku. Dlaczego? Ponieważ oczywiście jestem Polakiem! [oklaski]. Co prawda są tacy, którzy będą chcieli zwracać się do was po niemiecku. Niestety, tacy w naszej Ojczyźnie też są. Ale tak długo, jak ja jestem prezydentem, w Polsce będzie mówiło się tylko po polsku! [owacja, odśpiewanie Hymnu Narodowego].
  Słyszałem, że macie tutaj prezydenta, który niezbyt dobrze sobie radzi. Nic dziwnego, wiadomo jaką reprezentuje opcję polityczną. Tak, wiem, że opłaty za wywóz śmieci znowu u was wzrosły. To ciekawe, że ci politycy, niby tacy europejscy i światowi, tam gdzie tylko są we władzach maja problemy ze śmieciami albo ze ściekami [śmiechy].
  Drodzy Oświęcimianie! My w Warszawie, w naszym polskim rządzie, doskonale wiemy, jak ważna jest polska historia. I tu w Oświęcimiu jest to historia szczególna. Tu w czasie II wojny światowej znajdował się największy niemiecki, powtarzam żeby nie było wątpliwości – niemiecki, nazistowski i hitlerowski obóz koncentracyjny, w którym ginęli Polacy. Tak, inni też ginęli. Ale też wielu zostało uratowanych – przez waszych ojców i matki, dziadków i babki, dla których właśnie nasz rząd buduje tutaj muzeum. Poprzednia władza przez osiem lat nic nie zrobiła w tej sprawie. Nie robiła też nic, gdy Polaków opluwano, znieważano w zagranicznych mediach – wiecie jakich. Dopiero my zadbaliśmy i na przyszłość też zadbamy, żeby Polacy wstali wreszcie z kolan, żeby cały świat się dowiedział jak było naprawdę! I żeby nie było więcej 'polskich obozów koncentracyjnych’. [rzęsiste brawa] A wy kochani, synowie i córki, wnukowie i wnuczki tych bohaterów, jesteście ich dumnymi spadkobiercami [aplauz]. Wiemy oczywiście jak wam niekiedy tutaj ciężko. Nie jest łatwo dźwigać taki ciężar. Dlatego uzyskałem od Pana Premiera zapewnienie, że już od przyszłego roku zostanie wprowadzony 'bon oświęcimski’ – po trzy tysiące złotych dla każdego mieszkańca Oświęcimia.[rozentuzjazmowany tłum bije brawo, starsze kobiety płaczą]. Dziękuję, dziękuję wam bardzo. No ale teraz wiecie musimy już jechać na uroczystość otwarcia nowego i pięknego dworca kolejowego, który zbudował nasz rząd i dzięki któremu będzie można szybko i wygodnie dojechać we wszystkie miejsca w Polsce, w tym zwłaszcza do budowanego przez nas właśnie Centralnego Portu Lotniczego. Nie mówię żegnajcie, mówię do widzenia! Obiecuję wam, że jako nowo wybrany prezydent nie raz i nie dwa jeszcze was odwiedzę.”
  Brum, brum, brum.

 21. Trzaskowski wstrzyma budowę przekopu Mierzei Wiślanej i CPL
  I jak obiecał da wam zapewne więcej niż po 5000 zl.

 22. Jak go znam, Duda obieca po 5000 zł dudowego dla każdego mieszkańca Oświęcimia, który go poprze.

 23. Na rynku w Oświęcimiu odbędzie się teatr jednego aktora w osobie Rafała Trzaskowskiego, będą obiecanki-cacanki, a głupiemu radość, bo takich w Mieście Pokoju nie brakuje.

 24. Ale z was głupole, jak dzieci z piaskownicy. Przecież żaden z nich was nawet nie kojarzy, a dajecie się wciągnąć w ich rozgrywki. To nawet nie dyskusja. Może dość? Macie coś z tych przepychanek? Tylko stratę zdrowia.

 25. Przyjeżdża sprawdzić oczyszczalnię ścieków w Oświęcimiu. I dowiedzieć się jaki bubel zanieczyścił warszawskimi odchodami pół Polski. Trzeba przyznać, że Oświęcim jako starsze miasto od Warszawy, z odchodami daje sobie radę dużo lepiej. Przynajmniej w fekaliach jesteśmy lepsi od Warszawy.

 26. Obatel Rysiu może kiedyś ukończył wieczorowy kurs marksizmu i leninizmu, bo takie farmazony popisał, że tylko pozostało mu głosować na zbawce narodu polskiego, czyli warszawskiego prezydenta nieudacznika.

 27. Obecny prezydent to taki miś z Krupówek który głównie stroi memiczne minki do fotek,czasem powarczy żeby wyjść groźnie i jak to w zakopiańskim misiu w środku tak naprawdę siedzi kto inny:)

  Kompletnie zdeprecjonował ten urząd doprowadzając (nie)swoimi podpisami do tego że krajem faktycznie dysponuje jeden satrapa z Żoliborza. Wszystkie filary konstytucyjnego trójpodziału władzy to obecnie fasady wykonujące tylko polecenia szeregowego posła.Jest notariuszem postępującej dewastacji tego kraju w każdym praktycznie obszarze
  bez prawa zdania odrębnego. Nawet kierownik propagandy Kurski pokazuje mu miejsce w szeregu:)
  Za taki pomysł na prezydenturę to ja podziękuję przy urnie.
  Prezydent powinien być przede wszystkim mężem stanu a obecny to tylko mąż Pani Agaty.
  Trzaskowski to nie kandydat z marzeń ale patrząc na taką wiernopoddańczą prezydenturę jak obecna trudno będzie być słabszym po prostu.
  No i liczę że powstrzyma ten szaleńczy pęd ku przepaści do której niechybnie dążymy.A stojąc już nad nią to z Dudą na pewno zrobimy wielki krok naprzód:)

 28. Pisowcy zaczynają robić w portki. Tylko Bosak może was uratować.

 29. @MI

  Ciekawe czy wytłumaczy się z 70 baniek utopionych w quasiwyborach?

 30. Za to w niedzielę 14.06 w Oświęcimiu będzie prezydent Andrzej Duda. I to będzie znacznie ciekawsze spotkanie.

 31. I znów słychać wycie przy korycie…
  Chyba padł kolejny rozkaz z centrali PiS i się trolle pobudziły. Jakże latwo wami manipulować. Marionetki Jarosława.

  PS. Ostatnio ktoś w ramach eksperymentu wrzucił na proPiSowską grupę z FB zdjęcie Dudy z lat 90 podpisane jako młody Rafał Trzaskowski. Oczywiście bezmyślne trolle ruszyły do klawiatur i polał się hejt, wyzwiska itp. Czyli typowo PiSowska retoryka. A tu akuku. To przecież Duda. Mistrzostwo świata w bezmyślności. Brawo Wy…

 32. Z Weliczki i Myślenic i Chrzanowa won- tam lewacko-tęczow ideologia nie ma szans.Oświecim to same dziady komuchy bo młodzi dawno uciekli z tego miasteczka…. widmo!!!

 33. Oświęcimianie spotkajcie się z nim, głosujcie na Rafała Trzaskowskiego, będzie Wam tak dobrze jak warszawiakom, jednym słowem proletariusze wszystkich krajów łączcie się. Kiedyś zapewne w Oświęcimiu jako zasłużonemu dla postkomuny postawicie temu Prezydentowi pomnik w Grodzie nad Sołą, zapewne poprze Was w tym PO i KOD.

 34. Zwróćcie uwagę jak czysto tu widać na czym polega trolling.Tylko jeden klient wykonuje po kilka wpisów każdy pod innym nickiem i sam sobie odpowiada żeby wytworzyć wrażenie masowej krytyki i zainteresowania:) Mniejszość udająca większość:)
  Jeszcze bym zrozumiał gdy dostajesz za to profity ale tobić to za friko to przegrane życie:)

 35. @wyborca Musi ktoś zrównoważyć uczniów Hartmana. Po samych nickach was poznać. To tak na szkoleniach?

 36. To histeryczne ujadanie oraz nerwowe ruchy obozu rządzącego świadczą o panicznym strachu przed realną zmianą w Pałacu Prezydenckim. Kimś bez znaczenia nikt by się tak nie przejmował.

 37. @szeryf Z Trzaskowskim sobie cykniesz interes. Cały magistrat będzie cały ZNP. Będziecie sobie cykać.

 38. I cyk screenshot z wpisem hotina. Kolejny do kolekcji. Uzbierało się trochę. Ale się w Ośrodku Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ucieszą…

 39. Ale się pisowskie trole ujawniły, patrzcie jak ich to boli, jakby wody święconej między diabły wrzucił. Ciekawe kiedy miłościwie panujący duduś przyjedzie do Oświęcimia i wam oczko wodne przed blokiem wybuduje?

 40. No jeszcze tego brakuje aby nam „zafajdał” miasto ściekami…. 🙂

 41. Boże chroń nas i naszą Ojczyznę od Trzaskowskiegi i jego zwolenników, bo nie wiedzą co czynią.

Send this to a friend