Informacje

OŚWIĘCIM. Czy prezydent Oświęcimia wesprze polskich mundurowych?

Radni proszą prezydenta Oświęcimia o symboliczne wsparcie dla Wojska Polskiego i wszystkich służb mundurowych stojących na straży suwerenności Polski.

 

Poniżej treść interpelacji radnych klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. Najwięcej do powiedzenia na temat wojska mają Ci,
  którzy w wojsku nigdy nie służyli.

 2. To w wojsku jest aż tak źle, że muszą ich wspierać cywile? Rząd już o nich nie dba? Wychodzi na to, że pogłoski stają się prawdą.

 3. Za mundurem to panny sznurem. Co to ma być za hasło? Dlaczego Chwierut ma się wygłupiać i w kółko popierać prawdy oczywiste? Cieszyć się, że „piękna nasza Polska cała”? Czy jeżeli nie ogłosi oficjalnego komunikatu to oznacza, że uważa Polskę za brzydką i zdrajcą Ojczyzny jest? O to wam chodzi? Żenująca ta wasza propaganda. Być może lud ciemny to kupi, ale chyba raczej we wschodnim Podkarpackim.
  Oczekuję teraz na kolejne listy otwarte radnych pis wyrażające:
  – oburzenie rosnącymi – galopującymi cenami żywności i planowanymi gigantycznymi podwyżkami opłat za prąd i gaz. Oraz co Chwierut zamierza zrobić w tej sprawie?
  – zeźlenie brakiem jakiejkolwiek reakcji na setki zgonów covidowych dziennie, gdzie MZ pełni rolę przycmentarnej tablicy z klepsydrami i tylko informuje: „dziś czterysta sześćdziesiąt, zwłok, wczoraj trzysta osiemdziesiąt, itd”. Oraz jakie działania podjął Chwierut?
  – niepokój zbliżaniem się do Ziemi asteroidy Gh83623 – i co na to Chwierut?
  Ludzie naprawdę nie są aż tak głupi, jak wam się wydaje.

 4. Czy Pan Prezydent Janusz Chwierut odbył dwuletnią
  służbę wojskową, jeśli tak, to czuje temat,
  w przeciwnym razie może mu to być obojętne.

 5. Nie stworzyliście wot’u do obrony granic ale do ochrony własnych tyłków przed gorszym sortem. Geniusze się pomyliły? Nakradli za dużo i teraz nie ma na zupę?

 6. „Jak nie będziemy wspierać i karmić własnej armii, to będziemy karmić obce reżimowe armie” Warto przemyśleć na podstawie naszej historii. Pytanie gdzie pisanej Moskwa, Berlin, Wiedeń?

 7. Żałosne sa te nieudolne próby wmanewrowania Chwieruta w jakas nibyniezręczna sytuację 🙂 .Od kiedy to jestesmy miastem granicznym :).Dobrze wiedziec ze to prezydent malopolskiego Oswiecimia odpowiada za stan ducha i wyposazenie polskiej armii i strazy granicznej 🙂 chyba nikt juz nie jest zdziwiony tym nieprzerwanym pasmem intelektualnych kompromitacji lokalnych „interpelatorów” herbu kaczego.To juz taka nowa swiecka tradycja.

 8. A czy Radni po dzisiejszych podwyżkach diet wesprą również szeregowych pracownków Urzędu którzy zarabiają na rękę ok dwa i pół tysiąca a podwyżki groszowe dosłownie mieli znacznie znacznie znacznie mniej?

 9. kolejna żenada

  dajcie im godziwe wynagrodzenie i sprzęt niezbędny do pełnienia służby oraz psychologów w razie konieczności a nie bilbordy

  przypomnijcie sobie akcję dla medyków i oklaskiwanie ich a później….. napady, obraza itd – co wtedy zrobiliście?

Send this to a friend