Informacje

OŚWIĘCIM. Czy Miasto zapłaciło za wizytę prezydenta Warszawy?

Foto. UM Oświęcim

Radny Miasta Oświęcim, złożył interpelację ws. Rafała Trzaskowskiego. Czy Miasto Oświęcim poniosło koszty finansowe związane z wizytą prezydenta Warszawy?

Poniżej treść całej interpelacji.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

13 komentarzy

 1. Panie Eugeniusz każdy mieszkaniec ma prawo pytać na co są wydawane przez prezydenta Januszka, jego pieniądze z podatków i opłat. Komuna już dawno umarła i nie wróci.

 2. Panie Eugeniuszu, zapewne przykro Panu, że człowiek z mentalnością z czasów komuny nie został prezydentem, ale takie są prawa demokracji, które trzeba uszanować.

 3. Demokracja polega m.in. na tym, że każdy może robić to co chce, o ile działa w granicach prawa. Można w szczególności robić z siebie samego durnia. Jak Pan Przewoźnik. My zaś, elyty, mamy demokratyczne prawo śmiać się z durnia do rozpuku:) I śmiejemy się!

 4. Rysiu, chyba postawiłeś na niewłaściwego kandydata, demokracja uczy pokory.

 5. Na koniec przed cisza wyborcza zacytuje Waszego guru z Żoliborza kiedy sam startowal na prezydenta w 2010 roku.

  Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Czarno na białym. A zatem dla zdrowotności demokracji tylko Trzaskowski!.Ufajcie Waszemu prezesowi.No chyba ze gada głupoty.Jak myślicie:)?

  Nie doprowadzajmy do monopolu jednej partii – apelował w sobotę kandydat PiS na prezydenta Jarosław Kaczyński. Jeśli jakaś władza – mówił – ma wszystkie stanowiska w państwie, prezydenta i poparcie „potężnych mediów”, to z naszą demokracją „może być naprawdę bardzo niedobrze”.
  Kaczyński mówił podczas wiecu w Łodzi, że rozmawiał wcześniej z panią Marią, która nie była zwolennikiem PiS, w I turze wyborów prezydenckich nie poparła go, ale w II turze zagłosuje na niego, bo boi się „monopolu partii bogatej”. „I słusznie, demokracja monopolu nie znosi” – powiedział kandydat PiS na prezydenta.
  „Jeśli jakaś władza ma wszystkie stanowiska w państwie, najróżniejszego rodzaju – a po strasznej katastrofie nastąpiła przecież szybka obsada różnych stanowisk, także pozarządowych – jeżeli do tego ma prezydenta, jeśli do tego ma jeszcze poparcie potężnych mediów, które nie zauważają jej błędów, które w jednych oczach widzą źdźbło a w innych belki nie widzą – żeby się odwołać do Ewangelii – to wtedy z naszą demokracją może być naprawdę bardzo niedobrze” – mówił Kaczyński.
  „Nie doprowadzajmy do takiej sytuacji” – apelował.

 6. Poziom umysłowy hotina i to co sobą reprezentuje jest najlepsza rekomendacja dla Trzaskowskiego.

  Pisz więcej synek.Koniecznie:)

 7. I NA KONIEC ——KONIEC SCHEMATÓW I MARIONETEK TYLKO RAFAŁ TRZASKOWSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Panie Przewoźnik ile kosztuje kampania prowadzona prze Pana premiera, który rozdaje czeki bez pokrycia gdyż ustawa jeszcze nie powstała?

 9. Osławione ośmiorniczki są w cenie dobrej pizzy tak ze jesli to dla ciebie papierek lakmusowy wystawnego zycia to nie mam pytan:) Rozumiem ze dla ciebie wszystko poza kurczakiem i swinia to himalaje kulinariow:) ehhhhm mial Kurski racje co do Was .100%:)

 10. To oczywiście drobne w porównaniu z 63 tysiami wydanymi na 6 dniowe wojaże Rafałka z asystentką do Brazylii, gdzie wygłosił ponad 3 minutowe przemówienie…Chłopcy przyzwyczajeni do wydawania pieniędzy podatników na wystawne życie (ośmiorniczki się przejadły buahahaha)?

  My też całą rodziną pójdziemy, żeby POgonić tego bufona i lenia Trzaskowskiego.

  Tylko Duda2020

 11. Boze widzisz i ne grzmisz:) Caly, doslownie CALY aparat panstwa gra i wydaje gruba kase podatnikow na Dude a wg lokalnego pana z pisu Chwierut ma sie tlumaczyc z ciasteczek i zasilania mikrofonu dla kontrpolityka prowadzacego kampanie wyborcza hahahahaha.
  Dlatego pojde z cala rodzina. Mamy dość tej obłudy!!

 12. Czy radny Jan zainteresuje się czymś więcej niż tylko wydawaniem swojej miejskiej diety?

 13. Brawo Panie Jakubie Miasto na dnie, Januszek bierze grosze Radom Osiedli. A ośmiorniczki na stół.

Send this to a friend