Informacje

OŚWIĘCIM. Cafe Bergson „dzielnym medykom”

W ostatnich miesiącach są naszymi SUPERBOHATERAMI i SUPERBOHATERKAMI!  O kim mowa? Oczywiście o lekarkach i lekarzach, pielęgniarkach i pielęgniarzach, sanitariuszkach i sanitariuszach oraz wielu innych pracownicach i pracownikach służby zdrowia którzy z ogromnym wysiłkiem ratują życie i zdrowie wielu z nas.

Choć ze względu na pandemię sami jesteśmy w trudnej sytuacji, to i tak chcielibyśmy podziękować im tak, jak tylko możemy. Mamy nadzieję, że chociaż ten drobny GEST doda nieco otuchy w tym bardzo trudnym czasie – od dziś w Bergsonie DZIELNI MEDYCY mogą otrzymać ulubioną kawę lub herbatę całkowicie za darmo!

Wystarczy przyjść do nas, okazać identyfikator lub legitymację i cieszyć się ulubionym napojem od Bergsona! Bo wierzymy, że pomaganie innym naprawdę ma SUPERMOC!

Cafe Bergson w Oświęcimiu

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

 1. Krapkowice. 14-letni Maciej udostępnił post na Facebooku dotyczący regionalnego Protestu Kobiet. Niedługo po tym do jego domu zapukała policja. Jeden z policjantów był w cywilu, drugi umundurowany.

  Usłyszałem, że przyszli w związku z moją aktywnością na Facebooku, a dokładnie tym, że udostępniłem dalej post dotyczący „krapkowickiego spaceru”. Nie dali mi dojść do słowa. Zdążyłem tylko zapytać, czy to co zrobiłem jest nielegalne?

  – mówi nastolatek.

  Chłopak miał usłyszeć, że tak, bo udostępnienie na Facebooku takiej informacji jest publicznym nawoływaniem do popełnienia czynu zabronionego.

  14-latek nie jest administratorem, ani twórcą wydarzenia, o czym powiadomił także policjantów. Chłopak jedynie przekazał dalej informację, że takie wydarzenie planowane jest w mieście.

  Policjanci powiedzieli mi, że jeśli się tam pojawię, będę traktowany jak jeden z organizatorów. A wtedy grozi mi nawet 8 lat więzienia, czyli w moim przypadku mogę spędzić 4 lata w poprawczaku i 4 lata w więzieniu.

  – dodaje.

  Państwo Prawa i Sprawiedliwości

  Silni wobec słabych
  Słabi wobec silnych

Send this to a friend