Informacje

OŚWIĘCIM. Bulwersujące zachowanie posła Marka Sowy?

Poseł Marek Sowa razem z Komitetem Obrony Demokracji 10 lutego uczestniczył w happeningu w miejscu, gdzie 3 lata temu doszło do wypadku rządowej kolumny z premier Beatą Szydło. Komitet Terenowy Prawa i Sprawiedliwości jest zbulwersowany postawą posła na Sejm RP Marka Sowy, byłego marszałka województwa małopolskiego.

PiS w specjalnym liście apeluje do prezydenta Janusza Chwieruta: Poniżej treść listu:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

33 komentarze

 1. Dziwie się że najbardziej bogobojny dziennikarz Paweł W. uczestniczył w tym obrazoburczym przedsięwzięciu. Wyśmiewanie uczuć religijnych staje się nową modą „oświęcimskich elit”?

 2. Dobrze, że chociaż w mieście Oświęcim i w powiecie nie rządzi PiS.

 3. Ludzie. Opanujcie swoją agresję. Sowa walnął głupotę. Zdarza się. Ale nie idźcie w jego ślady i pod wpływem zacietrzewienia nie rozstawajcie się rozumem.

 4. Warto pamiętać, że Szydłową po wypadku poskładał do kupy zespół chirurgów pod kierunkiem dra Jakubowskiego, znanego oświęcimskiego pełowca. Do dziś nikt z pisu mu za to nie podziękował. Zakładam, że gdyby było odwrotnie i np. Kidawę przywieziono do szpitala o pisowskiej obsadzie lekarzy, z Kidawy pozostałyby tylko malutkie kawałeczki.

 5. «długie, monotonne wyliczanie, wymienianie czegoś; też: długi spis, rejestr czegoś»
  Słownik języka polskiego.

 6. Rozumiem, że rządzącywWarszawiealenaszczęścieniewOświęcimiu mają jakieś nagranie, a nie tylko podsłuchiwali z daleka i coś im się wydawało? Zresztą wiadomo nie od dziś, że pis kłamie. Wystarczy posłuchać i pooglądać wiadomości tvKurskiego.
  Wypadałoby zapytać drugiej strony.
  Jeśli uczucia religijne aparatczyków pis zostały urażone, to pragnę przypomnieć, że już ponad 60% Polaków nie chodzi w niedzielę do kościoła. W większości (?) chrzczą jeszcze dzieci, owszem, ale z obawy przed jadowitymi językami sąsiadek – dewotek i z konformizmu.
  Całkowicie to rozumiem. Jak można ufać kościołowi, którego funkcjonariusze i biskupi gwałcą dzieci lub gwałcicieli ukrywają, przenosząc z parafii na parafię?

 7. Widzę tu samych wielbicieli posłanki Lichockiej. 😀 No może z pewnymi wyjątkami.

 8. Jako katolika mniej uraziły mnie słowa „litanii”, natomiast zdecydowanie bardziej jej intencja. Składanie hołdu drzewu, że „przyczyniło” się do poważnego okaleczenia Pani premier i jej kierowcy jest niezwykle wymowne. Za chwilę pan poseł usiądzie przed kamerami telewizji i będzie użalał się słodko nad falą hejtu i nienawiści. Natomiast słowa modlitwy nie są zastrzeżone i być może jakieś plemiona w buszu tak modlą się do swoich bogów, a pan poseł z racji bycia w postępowej partii może doznał łaski szczególnego nawrócenia.

 9. zatruty jadem nienawiści przez donaldinia agenta merkel typowa targowica wstyd żenada

 10. Obserwując karierę polityczną byłego sołtysa Bobrka, odnoszę wrażenie, że jego znaczną część życia politycznego wypełnia ten sam dylemat: jak sprawiać wrażenie kogoś inteligentnego i charyzmatycznego, kiedy dzieje się mniej niż nic.

 11. lichocka pokazala dzisiaj w jakim powazaniu pis ma obywateli. powyzsze wpisy doskonale to potwierdzaja. Pisiory, nie panoszcie sie. Oswiecim pokazal wam w wyborach, ze nie ma tu dla was miejsca.

 12. Trzy najważniejsze istoty w dziejach świata: Marek Sowa, Jezus Chrystus i święty Mikołaj.

 13. Pajac, myślenie na poziomie siedmiolatka. Rytuał modlitewny być może przygotowany razem z bratem.

 14. A jutro Marek oglosi ze jest Napoleonem, Juliuszem Cesarem albo myszka Mickey. Uroczystosc w Bobrku nad Wisla. TVN juz stoi na parkingu przy ul. Wysokie Brzegi.

 15. Przypomnę, że pan Marek był kiedyś ministrantem. Co się musi stać z człowiekiem, żeby nastąpił taki kataklizm umysłowy.

 16. Brawo Panie Marku! Jeno nam dobry humor pozostał w autorytarnych czasach:) Ciemny lud nie rozumie przecież znaczenia słowa „happening”. Wszak „NIE BĘDĄ NAM W OBCYCH JĘZYKACH NARZUCAĆ”, cytując klasyka. No cóż, gdyby głupota miała skrzydła, autorzy listu, jak i niektórych poniższych komentarzy, niczym Ikar wznieśliby się ku słońcu:)

 17. To tylko żałosna próba zwrócenia na siebie uwagi, dobitnie pokazujaca że dotychczasowa formuła PO ,Nowoczesnej, KOD, już się zużyła. Tym państwu już dziękujemy. Czas coś zmienić.

 18. Zapewne ten happening był tym koktajlem Mołotowa, który miał rozsadzi system. PS Nie znam nikogo innego z taką zdolnością przekonania samego siebie… Marku wielka przyszłość przed Tobą.

 19. Jest to sprawa sądowa, nie będę się wtrącać, ale ten człowiek ma głupotę na rękach.

 20. Kolejny wirtuoz strzałów do własnej bramki. Z taką opozycją PiS będzie rządził wiecznie.

 21. Anglia ma futbol i królową, Niemcy – Mercedesa, Ameryka – dolara, a Polska ma Marka Sowę, dlatego jest zakompleksiona.

 22. Za towarzystwo kodziarskie można się tylko wstydzić i współczuć im, że są tacy ograniczeni umysłowo.

 23. To taki satyryk,spod budki z piwem.Dno jak cale towarzystwo kodziarskie.

Send this to a friend