Kultura

OŚWIĘCIM. Bulwary nad Sołą już w ten weekend będą wielką strefą rozrywki

Najbliższy weekend Bulwary nad Sołą w Oświęcimiu zamienią się w wielką strefę rozrywki. W ramach wydarzenia planowane są różnorodne atrakcje, które mają przyciągnąć zarówno mieszkańców, jak i turystów. Program imprezy obejmuje koncerty, pokazy, warsztaty oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

 1. @cebulki bysnesmeny

  Obudź się chłopaku, biedniejsi nie wyjeżdżają na urlop w ogóle…

 2. @masterkosa
  Dokładnie. Dlatego też biedniejsi jeżdżą na urlop za granicę bo tam jest taniej. I tam zostawiają swoje pieniądze zamiast napędzać polską gospodarkę. Niestety polscy byznesmemi chcą uciułać majątek w jak najkrótszym czasie, co roku wymieniać gablotę na nową itd. Tak będzie tylko do pewnego momentu, aż większość społeczeństwa przejrzy na oczy, że zagranicą jest taniej.

 3. @cebulki bysnesmeny

  Na twoje szczęście nikt nie zmusza do przyjścia na Bulwary i zakupu w food truckach

 4. Food trucki, czyli w zamyśle tanie jedzenie na kółkach, które w Polsce cenione jest jak z pięciogwiazdkowej restauracji. Brak toalety, brak obsługi kelnerskiej, brak stolików a ceny horrendalne. Polacy nawet za śmieciowe jedzenie płacą więcej niż zagranica. Ceny niemieckie, a płaca 4 razy mniejsza. Kebab w Niemczech po 6-7 euro, a u nas 20-30 zł. Tylko tam wypłata jest kilkukrotnie większą. Ktoś tu żeruje na nas i to mocno.

 5. Cieszcie się, cieszcie,
  bo wkrótce ceny poszybują
  już do góry.

Send this to a friend