Informacje

OŚWIĘCIM. 11 rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem

Prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką

W sobotę, 10 kwietnia,  przypada 11. rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent RP Lech Kaczyński. Prezydent Miasta Oświęcim, w imieniu mieszkańców, odda hołd ofiarom katastrofy składając kwiaty na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza na placu Kościuszki w Oświęcimiu.

Z uwagi na ograniczenia sanitarne nie będzie wspólnej ceremonii.

Instytucje, organizacje, stowarzyszenia, osoby,  które chcą oddać hołd ofiarom katastrofy mogą to zrobić indywidualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. @hotin

  Powiedzcie no mi towarzyszu hotin jedną rzecz. Skoro poznaliśmy wczoraj prawdę (caly świat się dowiedział) to czemu jakoś dziwnie światowe serwisy informacyjne milczą dziś na ten temat?
  Skoro tam był zamach i są na to dowody to czemu nie zaatakowaliśmy zbrojnie Rosji i dlaczego Tusk nie siedzi w więzieniu? Dowody i faktoidy Antoniego wzajemnie się wykluczają.

  Wiecie co hotin? Komuna was wychowała, wykształciła i ukształtowała światopogląd. Oj dobrze wam się wtedy hotin żyło. PiS rozbudza w was skojarzenia z komuną (zresztą słuszne) i dlatego słuchacie go jak świnka grzmotu. Ale uważajcie hotin bo już nawet prezes Jarosław odcina się od retoryki smoleńskiej i Macierewicza gdyż zauważa, że może go to kosztować władzę. Na śmierci brata już nie da się budować kapitału politycznego. Ot co.

  Coś wam powiem hotin na koniec – koronawirus w polsce codziennie zabija kilka takich tupolewów. Jesteśmy w światowej czolowce (dziesiąte) pod wzgledem liczby zakażeń. Pod względem liczby zgonów to ostatnio byliśmy nawet na światowym podium. Ale nie martwcie się hotin – „bo COVID-19 jest w odwrocie, już nie musimy się go bać”

 2. Wg. Macierewicza było tak: ruscy kontrolerzy specjalnie naprowadzali tupolewa wprost w drzewa i ponadto ruscy też odpalili bombę. Mam w związku z tym pytanie: to po co źle naprowadzali, skoro użyli bomby? Może specjalista od chorób psychicznych i pisowski dyrektor szpitala w Kobierzynie Pan Zbigniew Starzec odpowie?

 3. Ja mam wielką prośbę do dyrektora Starca: czy nie mógłby zająć się Czesławem Hotinem i umieścić go w tym swoim szpitalu w Kobierzynie? Wiem że Starzec słabo zna się na schorzeniach psychicznych, ale Hotin to przecież przypadek ewidentny i oczywisty.

 4. Ostatnio kolejny zwrot akcji: to nie „naprowadzanie przez ruskich kontrolerów” tylko znowu „bomba”. Jak tępe musi być hotiństwo, że się w tym jeszcze nie połapało.

 5. Ta katastrofa lotnicza zostala juz wyjasniona dawno temu przez PRAWDZIWYCH ekspertow lotniczych komisję Millera i nie ma tu absolutnie zadnej tajemnicy.
  Ohydne jest wykorzystywanie tej tragedii by doić państwo z naszych pieniedzy gotując parowki i gniotac puszki po piwie za miliony zlotych oraz oszukiwać własnych obywateli wykorzystując ich ciemnotę do ktorej maja zresztą prawo tylko po to by ich dzielić i nimi manipulować.

  Ohydna partia,ohydni cyniczni ,kłamliwi ludzie .Brzydze sie pisem i tym co soba reprezentuje ta pozal sie Boze partia w mozliwie najgorszym rozumieniu slowa partia.
  Wiele państw ma swoją mafię ale nie każda mafia ma własne panstwo.
  Historia was podliczy .Wstyd bedzie sie wnukom przyznac na kogo dziadek glosowal.

 6. „Tłum jest słaby, leniwy i tchórzliwy – uważał Goebbels – a im większa ta masa, tym bardziej trzeba obniżyć poziom. Rozróżnienie pomiędzy prawdą i fałszem już nie ma przy tym znaczenia – ważna jest jedynie częstotliwość powtarzania kłamstw”.

 7. Z tej okazji NBP wyemituje banknot 1000-złotowy z podobizną Lecha Kaczyńskiego.

 8. Kaczyński: Opozycja to rak polskiej polityki.

  TO DOBRZE, BO W POLSCE RAK WYGRYWA CZĘŚCIEJ NIŻ PACJENCI.

 9. oprócz dodawania komentarzy powinno być jeszcze ich plusowanie albo minusowanie hotin pobiłby wszystkie rekordy

 10. antyoszołom – gdzie jest raport i wrak to proszę się zapytać Donalda Tuska. On to wie najlepiej. Zgadzam się, że ” Zostawiając pod tym newsem mozliwosc dodawania komentarzy kogoś nieżle poniosło.”

 11. Ta sama prawda, którą niejaki Macierewicz za ciężkie miliony z naszych podatków, za pomocą parówek przedstawia od 11 lat. GDZIE JEST RAPORT?! GDZIE JEST WRAK?!

 12. Trudno sklecić jedno zdanie z tyloma kłamstwami :):)

  Wycinając kłamstwa zostało tyle:

  Jutro pani Ewa Stankiewicz pt. ,,Stan zagrożenia” w Jedynce o godz 20:30. Będzie.

  Ps. Zostawiając pod tym newsem mozliwosc dodawania komentarzy kogoś nieżle poniosło 🙂

Send this to a friend