Informacje

MAŁOPOLSKA. 571 osób zarażonych koronawirusem. Stan na 16 kwietnia

Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnym ozdrowieńcu z naszego województwa. Jest to młody mężczyzna z powiatu krakowskiego, który przebywał w izolacji.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób.

W tej grupie jest 7 kobiet i 3 mężczyzn, w wieku od 11 do 57 lat, z Krakowa (3 osoby), powiatu tarnowskiego (3 osoby), brzeskiego (2 osoby) i bocheńskiego (2 osoby).

Aktualnie 1 osoba jest hospitalizowana, pozostałe przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 571 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. Dajcie sobie spokój z tym hotinem. Na kilometr śmierdzi od niego onucami, bo to rosyjski troll. Nie karmcie trolla.

  2. Przepraszam, za swoje wszystkie teksty,ktorymi kogoś uraziłem. Właśnie wziąłem leki i już mi lepiej. Gdy je odstawiam, to sam nie wiem co piszę. Wybaczcie.

  3. Słyszałam, że potrzebują ochotników do pomocy w DPS-ach. Czy Członkowie ONR-u i Młodzieży Wszechpolskie już się zgłosili?

  4. @Nefrytowa Lisico cały czas jest trochę optymistycznie, typu mamy dużo respiratorów, ale gdy nastąpi duży skok zachorowań to i tak będzie mało..nie możemy wszystkim robić testów bo będą wyniki pozytywnie fałszywe, hmm …chrońmy seniorów i zamówimy im potrzebne rzeczy przez internet , przecież kurier codziennie ma do czynienia przynajmniej ze 100 osobami…
    Prawdziwym optymizmem nazwałbym zakup maseczek 10 szt za ok 18 zł w sieciach żabka a nie za 50 zł jak się oferuje w obecnej chwili. Okazuje się że nie zawsze człowiek jest dla drugiego człowieka okazją do zrobienia biznesu.
    KARMA WRACA

  5. Oczekiwałabym też informacji ile osób zwolniono już z kwarantanny, Żeby do cholery było wreszcie trochę optymistyczniej.

Send this to a friend