Informacje

MAŁOPOLSKA. 1047 osób chorych na koronawirusa. Stan na 10 maja

Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 4 kobiety i 5 mężczyzn, w wieku od 10 do 80 lat, z Krakowa (1 osoba), powiatu krakowskiego (2), wielickiego (2), suskiego (2), olkuskiego (1) i bocheńskiego (1), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 410 ozdrowieńców.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To dwóch młodych mężczyzn z Krakowa i powiatu oświęcimskiego, którzy aktualnie przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1047 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Przez to poluzowanie będzie wzrost zakażeń nie wiem czy rządzący zdają sobie z tego sprawę prezydenci , wojewodowie, starostowie, wójtowie. Szpitale mogą być pełne ?

  2. Jakie wybory? Kaczyński przesuwa Dudą jak pionkiem na szachownicy. Miał teraz startować, nie – zostanie na przedłużoną o dwa lata kadencję, ale potem ma nie kandydować, nie – ma wygrać, ale potem podać się do dymisji, żeby za dwa miesiące można było rozpisać nowe wybory. I tak dalej. Najnowsza koncepcja jest taka, żeby wybory były, ale tak, żeby ich nie było i żeby natychmiast nowy pisowski sąd najwyższy mógł stwierdzić, że są nieważne. Nie rozumiem. Jak do cholery sąd może uznać za nieważne coś, czego w ogóle nie będzie? Skąd tak przy okazji Kaczyński z Gowinem z góry wiedzą jaki będzie wyrok sądu najwyższego? To już przestaje być nawet śmieszne. Robi się głupie. I nudne. I straszne.

  3. Nowe zakażenia to Kęty, jak dotąd 7 w Oświęcimiu i 7 w Kętach.

  4. Gwałtowny skok zachorowań na Śląsku wśród górników i ich rodzin. Wiadomo, myją się razem po zmianie, wątpię też, aby pracując ciężko fizycznie mieli założone maseczki. Zdaje się, że wielu mieszkańców naszego powiatu pracuje w kopalniach …

  5. Jak już kiedyś wymyślą szczepionke mam nadzieje ze antyszczepionkowcy nie ustawia się do niej w kolejce:):)Z radością będę śmiał im się w twarz w tej kolejce bo przeczuwam ze będą w niej wszyscy:)

Send this to a friend