Informacje

LIBIĄŻ. Nagi, pijany 29-latek wszedł na 15-metrowy komin

W środę 15 kwietnia około godz. 14:00, libiąska Policja została powiadomiona o nagim mężczyźnie, który na ul. Jazdówka  w Libiążu  wyszedł na 15 – to metrowy komin.  Przybyły  na miejsce interweniujący patrol przy kominie zastał nie jednego, a dwóch nietrzeźwych mężczyzn, a wokół nich mnóstwo porozrzucanych pustych butelek po alkoholu. 29-latek z Libiąża, którego nie wzruszała obecność patrolu Policji, leżał nago na ziemi oświadczając, że faktycznie wyszedł na komin, „ale nie miał zamiaru z niego skakać”. Zachowywał się wobec funkcjonariuszy arogancko, jednocześnie wyzywał ich wulgarnie. Obaj mężczyźni zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu (z wynikami:  29-latek 2,5 promila, 49-latek 2,9 promila). Noc spędzili w pomieszczeniach dla zatrzymanych w chrzanowskiej komendzie.

Oprócz tego, że dopuścili się złamania  obowiązujących obostrzeń i wyszli z domów  w celu wspólnego spożywania alkoholu, za co mogą zostać ukarani w drodze decyzji administracyjnej przez służby sanitarne karą pieniężną w wysokości od 5000 zł  do 30000 zł, to dodatkowo młodszy z mężczyzn dzisiaj usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariusza, za co grozi kara do roku pozbawienia wolności.

KPP Chrzanów

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. @hotin

  Nikt cię nie osaczył. To tylko karma wraca. Był czas przywyknąć…

  „Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony…”
  Łk 14, 1. 7-11

 2. @Czesław

  Bądź spokojny – nie zniknę

  Zhotiniałeś ostatnio… Celowy zabieg?

 3. @Ff0….. Trzeba było mu zafundować trzy litry, nie litra, dopisałby jeszcze coś poetyckiego.

 4. @Średnik

  No pewnie.
  hotin nawet nie dostrzegl kiedy stał sie maskotką tego portalu. Poujada. Pomarudzi. Jest się z czego pośmiać. Swiat bez idiotów byłby nudny…

 5. Czesławie ja miałem na myśli oświęcimskiego golasa, który jak podają media nie jest alkoholikiem.

 6. @Anonim Zajmij się lepiej stadami alkoholików hasających po powiecie. Zlecenie na hotina poczeka.

 7. Hotin jako katolik znowu szanuje ludzi chorych. Zapoznałeś się już z Biblią?

Send this to a friend