Informacje

LIBIĄŻ. Nagi, pijany 29-latek wszedł na 15-metrowy komin

W środę 15 kwietnia około godz. 14:00, libiąska Policja została powiadomiona o nagim mężczyźnie, który na ul. Jazdówka  w Libiążu  wyszedł na 15 – to metrowy komin.  Przybyły  na miejsce interweniujący patrol przy kominie zastał nie jednego, a dwóch nietrzeźwych mężczyzn, a wokół nich mnóstwo porozrzucanych pustych butelek po alkoholu. 29-latek z Libiąża, którego nie wzruszała obecność patrolu Policji, leżał nago na ziemi oświadczając, że faktycznie wyszedł na komin, „ale nie miał zamiaru z niego skakać”. Zachowywał się wobec funkcjonariuszy arogancko, jednocześnie wyzywał ich wulgarnie. Obaj mężczyźni zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu (z wynikami:  29-latek 2,5 promila, 49-latek 2,9 promila). Noc spędzili w pomieszczeniach dla zatrzymanych w chrzanowskiej komendzie.

Oprócz tego, że dopuścili się złamania  obowiązujących obostrzeń i wyszli z domów  w celu wspólnego spożywania alkoholu, za co mogą zostać ukarani w drodze decyzji administracyjnej przez służby sanitarne karą pieniężną w wysokości od 5000 zł  do 30000 zł, to dodatkowo młodszy z mężczyzn dzisiaj usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariusza, za co grozi kara do roku pozbawienia wolności.

KPP Chrzanów

Poprzedni artykułNastępny artykuł

16 komentarzy

 1. @hotin

  Nikt cię nie osaczył. To tylko karma wraca. Był czas przywyknąć…

  „Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony…”
  Łk 14, 1. 7-11

 2. @Ff0….. Trzeba było mu zafundować trzy litry, nie litra, dopisałby jeszcze coś poetyckiego.

 3. No i zaś stado POwskich psów mnie osaczyło i zaczęło kąsać! Do budy,wy podłe zwierzęta!

 4. @Średnik

  No pewnie.
  hotin nawet nie dostrzegl kiedy stał sie maskotką tego portalu. Poujada. Pomarudzi. Jest się z czego pośmiać. Swiat bez idiotów byłby nudny…

 5. Czesławie ja miałem na myśli oświęcimskiego golasa, który jak podają media nie jest alkoholikiem.

 6. @Anonim Zajmij się lepiej stadami alkoholików hasających po powiecie. Zlecenie na hotina poczeka.

 7. Może ten wirus tak działa,bo wczoraj po Oświecimiu też jakiś gościu spacerował sobie nago koło targowiska?

Send this to a friend