Informacje

KRAKÓW. Wilno w nowej siatce połączeń z Kraków Airport

Od 3 maja Air Baltic uruchomią połączenie z krakowskiego lotniska do Wilna. Do stolicy Litwy będziemy mogli polecieć dwa razy w tygodniu.

„Wilno to kolejne atrakcyjne miasto w siatce połączeń Kraków Airport, długo wyczekiwane przez pasażerów i znakomite na city- break” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków
Airport. Cały czas przyglądamy się odradzającej się turystyce pielgrzymkowej a miasto słynne z z Ostrej Bramy i obrazu Matki Boskiej Miłosierdzia zajmuje szczególne miejsce w sercach Polaków.
Cieszymy się również, że turyści z Litwy będą mogli odwiedzić Kraków i Małopolskę.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Kraków Airport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

 1. To kiedy PiS zlikwiduje lotnisko w Balicach? Bo Chopin w Warszawie do sprzedania (Morawiecki już zaciera łapki).

 2. Czy materiały promocyjne nie powinny być wyraźnie oznaczone ?

  A połączenie jest oczywiście OK.

 3. Właśnie. A powinni do Watykanu.

  Z homilii papieża Franciszka na Światowych Dniach Młodzieży do uczestników z Rosji:

  „Nigdy nie zapominajcie o dziedzictwie. Jesteście dziedzicami wielkiej Rosji, wielkiej Rosji świętych, rządców, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II, tamtego imperium – wielkiego, oświeconego [kraju] wielkiej kultury i wielkiego człowieczeństwa. Nigdy nie wyrzekajcie się tej spuścizny, wy – spadkobiercy wielkiej Matki Rosji, idźcie z tym naprzód. I dziękuję wam – dziękuję za wasz sposób bycia, za wasz sposób bycia Rosjanami”.

  Szczególnie fajna była ta Katarzyna.

 4. Jak tam krakusy? Niedługo połowa z Was nie będzie autkami jeździła. Hulajnogi dla źon kupione?

Send this to a friend