Informacje

KRAKÓW. Startuje zimowa siatka połączeń w sezonie 2023/2024 w Kraków Airport

„Z soboty na niedzielę 29 października rozpoczynamy w Kraków Airport Sezon Zima 2023/2024. Rekordowy wzrost ruchu pasażerskiego w wakacje stał się dla nas motywacją do dalszej pracy, której efektem jest atrakcyjna i różnorodna oferta połączeń lotniczych dla naszych pasażerów.” –  powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Zimowa siatka połączeń pozwoli pasażerom wybrać  się zarówno do ciepłych o tej porze roku miejsc, jak również uprawiać zimowe sporty. Mamy także nadzieję, że do naszego regionu nadal przybywać będą turyści zafascynowani – o każdej porze roku  – urokami Krakowa i Małopolski.”. – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

ZIMA 2023/2024

W ostatni weekend października wchodzi w życie zimowa siatka połączeń Kraków Airport, w ofercie której znajduje się 125 regularnych połączeń  w 34 krajach.

Wśród nowości znajdują się takie kierunki jak: Fuerteventura /Ryanair/, East Midlands/Jet2com/, Walencja /Wizzair/czy Tirana oferowana przez dwóch przewoźników Wizzair oraz Ryanair .

Temperatury zimą na Fuerteventura to przeciętnie 20 – 22 stopnie, w Walencji warto spacerować po plaży i rozkoszować się ciepłą, słoneczną pogodą niezwykłego o każdej porze roku miasta. W Tiranie zima nie przeszkadza w zwiedzaniu, można znaleźć także atrakcyjne hotele w znacznie lepszej cenie  niż w sezonie turystycznym. Zamek Nottingham  i Teatr Królewski, a także legenda słynnego Robin Hooda przyciągają do East Midlands turystów z całego świata przez cały rok.

Kraków Airport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

37 komentarzy

 1. I to jest najbardziej denerwujące: gdyby takie pisowskie Włoszki, Obajtki, itp po prostu otworzyły firmowy sejf i ukradły z niego z dziesięć milionów złotych w gotówce, sprawa byłaby prosta: prokurator, dwadzieścia lat, przepadek mienia i już.

  Ale tu będzie trudniej, zlecenie wydania iluś tam milionów rzekomo na „promocję” i „reklamę”, choć przynoszące dokładnie taką sama stratę, może być uznane za „zwyczajną działalność biznesową”. I wtedy tłuste koty pis zaśmieją nam się w twarz: „i co nam zrobicie?” „Nic nam nie zrobicie”.

 2. „Czyżby chodziło o promocję osoby (jeszcze) zarządzającej?” – najpierw to było śmieszne, potem nudne, aż wreszcie teraz wkurzające – w końcu bezustanna autopromocja pisiora Włoszka odbywa się za nasze – państwowe pieniądze.

  Ciekawe, czy da się go za to posadzić, z paragrafu „niegospodarność” lub „działanie na szkodę firmy”, czy coś podobnego.

 3. Kogo to obchodzi? Nie rozumiem dlaczego w kółko pojawia się tu Kraków Air port, zaprezentujcie może ofertę Katowic. Z tego lotniska też korzysta wielu oświęcimian, może nawet częściej niż z Krakowa. Czyżby chodziło o promocję osoby (jeszcze) zarządzającej? Nadchodzą zmiany.

 4. Do Anonim:
  Nie siej taniej propagandy Pisu .Podaj przykłady kogo zamknęli którego dziennikarza , które media zamknęli ,którego agenta CBA.

 5. Zadłużenie Polski poprzez Fundusz Przeciwdziałania covid 19 wzrosło już do 165 miliardów złotych. To jedno ze kilku takich źródeł finansowania fanaberii PiS – poza budżetem. W ten sposób „piniądze są”.

 6. Złoty dzban tuska i reklamówka z biedry, nadchodzi reżim ala bialoruś, zamykają media,dziennikarzy, cba, takie Polski chcemy?

 7. Morawiecki i wiarygodność buha ha mniej niż zero.Największy bankster ostatniego stulecia, kreatywny księgowy,specjalista od kupna za bezcen działek budowlanych.

 8. Poczekaj jak nowy rząd zrobi audyt ministerstwa finansów Polacy się przekonają jak PIS rozdawał pieniądze, jaka jest naprawdę dziura budżetową ,a potem mądruj, i narzekaj na Tuska.

 9. Czy my nie możemy normalnie beż kłamstw może lud,ie nam zaufają, przecież że wszystkie h obietnic tusk się wycofuje ,wstyd!

 10. A jakie to są wnioski? Trzeba było jeszcze bardziej szczuć, kłamać i rozdać jeszcze więcej dodrukowanych pieniędzy. Może też zamknąć tefałen i wszystkie pozostałe opozycyjne media. Wyjść z Unii i zbudować wokół reszty granic mur. Jak myślisz?

 11. Panie pisiorski Anonimie, na zadane przez Pana tajemnicze pytanie: „Kogo ty wiwatujesz przecież on nie masz?” – odpowiadam: „azaliż rzęzi gżegżółka grzmotem przegranym”. I wszystko już jasne, prawda?

 12. Panie Włoszek czas już chyba pakować walizki Pana czas już minął. Obajtek już jest spakowany czeka tylko na odprawę (100tyś.)mówił ostatnio ,że ma chonor, i sam odejdzie.

Send this to a friend