Informacje

KRAKÓW. Polski przewoźnik odwołuje loty z i do Tel-Awiwu

Z uwagi na obecną sytuację w Izraelu Polskie Linie Lotnicze LOT odwołują wszystkie loty z i do Tel-Awiwu do 14 października br. włącznie – poinformował przewoźnik na swojej stronie internetowej.

„Z uwagi na obecną sytuację w Izraelu odwołujemy wszystkie loty z i do Tel-Awiwu do 14 października 2023 r. włącznie” – podały Polskie Linie Lotnicze LOT.

Przewoźnik poinformował także, że osoby chcące uzyskać ważne informacje na temat zaplanowanego lotu powinny zostawić swoje dane kontaktowe pod nr. tel +97237217931, w aplikacji WhatsApp lub email: tlv@lot.pl. „Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco informować Cię w sprawie ewentualnych zmian dotyczących twojego rejsu” – wyjaśnił przewoźnik.

Pasażerowie, którzy kupili bilety na rejs do Tel Awiwu 7 października lub wcześniej, a których podróż uległa zakłóceniu z uwagi na obecną sytuację w Izraelu, mogą dokonać jednej bezpłatnej zmiany terminu wylotu (nowy rejs musi odbyć się do 30 listopada 2023 r., ale zmiana trasy podróży jest niedozwolona) albo mogą uzyskać pełny zwrot „za niewykorzystane odcinki” – podał LOT.

„Dodatkowa elastyczność obejmuje zarówno rejsy odwołane, jak i nieodwołane i dotyczy biletów z potwierdzoną datą podróży w przedziale 6.10.23-14.10.23” – wyjaśnił LOT. Firma radzi, by pasażer skontaktował się z LOT Contact Center, które wprowadzi zmiany w rezerwacji.

Liczba ofiar śmiertelnych rozpoczętego w sobotę ataku palestyńskiego Hamasu w Izraelu przekroczyła już 700. Ranne są 2382 osoby. Wśród Palestyńczyków zginęły 493 osoby, a ponad 2750 doznało obrażeń – przekazały w poniedziałek resorty zdrowia obu stron.

Źródło: TVP3 Kraków

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Panie Włoszek to chyba nawet dobrze, prawda? Nie będziesz pan upychał w tym swoim przepełnionym kurniku kolejnych ludzi w poczekalniach!:) Zajmij się lepiej tarciem chrzanu!

  2. Zibi, ma Pan problem z pisownią języka polskiego. Ja nie jestem jakimś specjalistą w tej dziedzinie, ale cztery błędy są pewne. Rzyczem wienc zwrucenia wienkszej ówagi jak sie pisze było niebyło w jenzyku oj czystym.

  3. Oj biedny ten nasz prezes Włoszek spadnie w rankingu lotnisk Polskich nie będzie się czym chwalić.Skończyło się eldorado dobrych wyników w przewozie pasażerów. Nie pobije kolejnego rekordu szkoda.

Send this to a friend