Informacje

KRAKÓW. Od czerwca z Kraków Airport polecimy do Zielonej Góry

Od 7 czerwca 2023 r., dwa razy w tygodniu, w niedziele i poniedziałki, będziemy mogli polecieć z Krakowa do wyjątkowego miasta w województwie lubuskim. 

„Zielona Góra #PROSTOzKRAKOWA  to atrakcyjne połączenie w ofercie PL LOT np. na rodzinny odpoczynek.”- powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. „Miasto położone na wzgórzu, otoczone lasami, z dużą ilością parków stanowi znakomite miejsce na wypoczynek przez kilka dni. Turyści z województwa lubuskiego też będą mieli okazje w szybki sposób podróżować do magicznego Krakowa i Małopolski.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Jesteśmy właśnie świadkami tworzenia się gigantycznych koncernów zarządzanych przez pisowskich oligarchów, dysponujących coraz większą władzą i górami pieniędzy.
    Oczywisty przykład to Obajtek i jego Orlen, który obok wchłonięciu Lotosu, kupił też całą większą regionalną prasę i angażuje się w biznes paczkomatowy. Co dalej? Może nafciarze otworzą sieć marketów spożywczych, kebabowni albo sklepów zoologicznych? Wcale bym się nie zdziwił.
    Kolejny oligarcha – Horała, od lat szefuje nieistniejącemu jeszcze co prawda Centralnemu Portowi Komunikacyjnemu, ale już zarabia ogromne pieniądze. Jego cel to przejęcie przez CPK Państwowych Portów Lotniczych.- co jak się mówi w branży, ma już zaklepane – czyli praktycznie większości regionalnych lotnisk w Polsce. Takim właśnie lotniskiem są Balice. Natomiast Pyrzowice należą do spółki, w której prawie połowę udziałów ma samorząd województwa śląskiego i miasto Katowice. Jest to oczywiście dla Horały sytuacja nie do zniesienia. Dlatego chcąc wywrzeć nacisk na akcjonariuszy rząd wyraża zgodę na uruchomienie atrakcyjnych połączeń z Balic i jednocześnie odmawia takich zgód Pyrzowicom, chcąc je finansowo zagłodzić i przejąć.
    Co to ma wspólnego z konkurencją i wolnym rynkiem? Nic nie ma wspólnego.

  2. Kraków to Kraków tamto kogo to interesuje .Radi non stop się lansuje chyba jego upadek będzie bliski jak przyjdzie nowa władza to skończy się koryto +

Send this to a friend