Informacje

KRAKÓW. Małopolskie lotnisko już pobiło zeszłoroczny wynik, ponad 7 mln obsłużonych pasażerów

„Miło nam poinformować, że wczoraj wieczór w Kraków Airport obsłużyliśmy 7 394 177 pasażerów, czyli tym samym przekroczyliśmy zeszłoroczny wynik. Daje nam realną szansę, że jako pierwszy port regionalny w Polsce, zamkniemy rok 2023 liczbą 9 000 000 obsłużonych podróżnych.” – powiedział Radosław Włoszek prezes zarządu Kraków Airport. 

„Dziękujemy wszystkim pasażerom za ich pasję do latania i zaufanie jakim obdarzają Kraków Airport. A całej drużynie krakowskiego lotniska za codzienną i wytrwałą pracę, by podróżni mogli czuć się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie. Za niespełna trzy tygodnie będziemy inaugurować sezon Zima 2023/2024 z blisko 125 połączeniami w całym świecie. Już dzisiaj zachęcamy zatem do skorzystania z naszej jesienno – zimowej oferty i dziękujemy za to, że wybieracie Państwo nasze lotnisko jako początek podróży.” – dodał Radosław Włoszek prezes zarządu Kraków Airport.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Który to już raz powtarzają te same banały nie mające nic wspólnego z Oświęcimiem. Totalna porażka, i żenada. Kogo interesuje ile ludzi lata samolotami w Krakowie .Ludzie mają wiele innych ważniejszych spraw na głowie. Dajcie se już siana.

Send this to a friend