Informacje

KRAKÓW. Izraelskie linie lotnicze Sun d’Or polecą #PROSTOzKRAKOWA do Tel Awiw’u

Sun d’Or International Airlines to czarterowy przewoźnik lotniczy z Izraela, który realizuje również rejsy regularne w ramach siatki połączeń El Al. Do Tel Awiw’u z Krakowa będzie można polecieć od 1 grudnia dwa razy w tygodniu.

„Tel Awiw – kolejna słynna metropolia w bogatej siatce połączeń Kraków Airport – jest potwierdzeniem, że Kraków i Małopolska są niezwykle atrakcyjnym regionem dla linii lotniczych z całego świata.” powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. Połączenia z Tel Awiwem oferować będą  także PLL LOT, Ryanair, Wizzair. Łacznie z nowym przewoźnikiem będzie to 14 połączeń tygodniowo.

Turyści z Izraela przybywają do naszego miasta w poszukiwaniu historycznych miejsc bliskich ich sercu, Polacy z kolei zachwycają się Tel Awiwem jako nowoczesnym i tętniącym życiem miastem, słynnym z pięknych plaż, centrum rozrywki, ale także klimatycznych zaułków, uliczek i portu starej Jaffy.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Kraków Airport

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Co to za lotnisko balagan i haos na każdym kroku brak miejsc wolnych żeby podjechać i zapakować podróżnych do auta .Taksówkarze zajęli większość pasa dla podróżnych.

  2. Takiego syfu jak na lotnisku w Balicach to dawno nie pamiętam.! Włoszek ty lepiej rusz te swoje 4 liter i przejdź się po terminalach aby zobaczyć jak to wszystko jest „zorganizowane”.A już nawet nie wspomnę o przepełnionych momentami poczekalniach przed bramkami! Bedzie sie typ chwalił, a prawda jest bardzo brutalna, gdyby nie kolesiostwo z pisu to pewnie dalej uczyłby w szkole.Zadufany w sobie bufon!

  3. A stąd już blisko do Muzeum Auschwitz, które odwiedzają
    wycieczki izraelskie, oprowadzane przez swoich liderów.

  4. Znowu dzisiaj muszę jechać na to badziewiaste lotnisko do Balic.Brak normalnego parkingu tak jak w Pyrzowicach.

Send this to a friend